Pitín po matném výkonu na Popovice nestačil a zaslouženě prohrál

Branky-86.Tomáš Mlček-65.Tetera,74.Omelka

Rozhodčí-Lukáš Libosvár-Pavel Berčík,Robert Kaňovský

Sestava Pitína-Salvet -Fojtů ,Kozubík A. ,Bureš ,Berčík -Voda(c) ,Mlček ,Trllo ,Lukáš -Martinec ,Kozubík J. (77.Maňas)

Trenér-Pavel Urbánek

Sestava Popovice-Mikel-Šácha,Prajza,Omelka,Mimránek-Mikulec,Mikulčík,Knot(53.Tetera L.),Kadlčík(56.Masařík)-Hladký,Hanáček(61.Hruboš)

Trenér-Lukáš Mimránek

fffOd úvodního hvizdu převzali otěže zápasu hosté,domácí hrozili jen z nebezpečných brejků,které ovšem zastavil hostující golman Mikel nebo nestárnoucí Prajza.Ve 22.minutě vystřelil z pětadvaceti metrů hostující Omelka,jeho střela skončila nad horní tyčí.Ve druhé půli podržel domácí tým brankář Salvet,který zlikvidoval střely Šáchy i Omelky.Hosté se radovali v 65.minutě,když Tetera umístil míč do Salvetova protipohybu-0:1.O devět minut později zvýšil Omelka po samostatném úniku -0:2.V 86.minutě snížil na konečných 1:2 Mlček.

Nejlepší hráči-Ladislav Salvet-Tomáš Hladký

Ostatní výsledky 2.kola-H.Němčí-Záhorovice 2:3,Suchá Loz-D.Němčí B 2:2,S.Hrozenkov-Strání B 3:5,Březová-Boršice 2:1,Komňa-Bystřice 1:3