Pitín opět nezvádl závěr zápasu a prohrál se Starým Městem.

TJ Pitín:Jiskra Staré Město 0:4(0:1)

Branky-83. a 84.Vlček,8.Trubačík,90.Hastík z pen.

Žk-Kovář,Voda,Struhař-Smělík,Machala

Rozhodčí-Libosvár-Berčík,Stuchlík

Diváci-150

Sestava Pitína:Berčík-Bureš,Lukáš,Pavlík,Kozubík A.-Kovář(75.Maňas),Krajíček,Voda,Krahula- Struhař,Kozubík J.

Trenér –Pavel Urbánek

Sestava Staré Město-Trubačík L.-Žajdlík,Trubačík M.(46.Vlček),Šopík(66.Grebeň),Šobáň-Svoboda,Smělík,Machala,Doseděl-Hastík,Daťko

Trenér-Roman Haša

4Utkání se odehrálo v extrémním tempu,k radosti hostujících divaků vstřelil první branku Trubačík, a to už v 8.minutě.Hosté hrozili zejména z nebezpečných brejků.V 15.minutě unikl domácí Pavel Struhař,ale branku přestřelil.Ve 32.minutě zastavil staroměstký brankář míč na brankové čáře.Do polačasu už se nic nezměnilo.První vetší šance druhé půle přišla až v 66.minutě,kdy zachraňoval situaci hostující kapitán Daťko.Z následujícího rohu netrefil branku Michal Voda.Na 0:2 zvyšoval v 83.minutě Vlček a ten samý hráč se za minutu radoval znovu a zvýšil na 0:3 střelou k tyčce.Konečné skore uzavřel hostující kanonýr Hastík na 0:4 z penalty.Výsledek je pro domácí mužstvo krutý,hra byla po většinu utkání  vyrovnaná. Pitínu ale scházela větší odvaha v zakončení.(Článek Dobrý den z Kurýrem)

Nejlepší hráči:Michal Voda-Milan Smělík

Ve  Fotogalerii najdete fotografie ze včerejšího zápasu.