Pitín nedal Huštěnovicím šanci a končí sezonu na 10.místě.

Branky-Michal Voda,Pavel Struhař,Martin Maňas

Sestava Pitína-Urbánek-Bureš,Lukáš,Kozubík A.,Navrátil-Krahula,Voda(c),Kovář,Trllo-Kozubík J.,Struhař

Trenér-Pavel Urbánek

Ostatní výsledky OS

Uherský Ostroh:Staré Město 0:4,Částkov:Kněžpole 0:5,Buchlovice:Dolní Němčí B 4:2,Boršice:Strání B 4:1,Jarošov:Tupesy 4:2,Traplice:Horní Němčí 2:0

Pitín nastoupil do utkání s vědomím hrozícího sestupu aktivně a tlačil hostující tým na jeho polovině,odměnou byla pro Pitín vedoucí branka po hlavičce kapitána Michala Vody.Domácí obrana v první půli fungovala pod taktovkou brankáře Pavla Urbánka více než dobře a nepustila hostující celek do vážnější šance.Do druhého poločasu nastoupil Pitín opět aktivněji než soupeř a odměnou mu byla pěkná branka Pavla Struhaře.Poté zadupal šanci hostů na bodový zisk brankou domácí Martin Maňas. Pitín si po dnešním kvalitním výkonu zajistil účast v Okresní soutěži i pro příští sezonu.

Nejlepší hráč utkání-Pavel Struhař(Nejlepší střelec Pitína sezona 2012-13-7 branek)