Pitín doma v rámci 11.kola porazil Jarošov a je v tabulce Okresní soutěže na 5.místě!!!

PitínPitín:JarošovJarošov 3:1(1:0)

Branky: 37. Pavlík J., 60. Trllo Z., 81. Kozubík J. – 80. Vaculík L.

ŽK: 38. Bureš M., 88. Kozubík J. – 26. Kováč Pe., 28. Kolaja L., 56. Vyorálek Ja.

Diváci: 60.

Rozhodčí: Lukáš Libosvár – Pavel Berčík, Petr Hanáček.

Pitín: Škovran P. – Trllo Z., Struhař P. (73. Martinec R.), Salvet L., Pavlík J., Maňas M. (85. Berčík P.), Lukáš D., Kozubík J. (89. Kozubík A.), Kovář V., Bureš M. Trenér: David Lukáš.

Jarošov: Vyorálek Jo. – Vyorálek Ja., Vaculík M., Omelka Martin, Omelka Marek, Mikulka P., Kryštof J., Kováč Pe., Kolaja L. (61. Vaculík L.), Kaštánek M., Bartoň P. (70. Sedláček R.). Trenér: Radek Vyoral.

V první půli bylo k vidění několik slibných šancí na obou stranách. Hosté hrozili nejčastěji z brejků, ovšem Škovrana nepřekonali. Ve 37. minutě po krásném cenru přes půl hřiště skóroval domácí Pavlík – 1:0. Ve 40. minutě vyslal krásnou střelu hostující Mikulka, kterou ale Škovran zneškodnil. Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí, když se přízemní střelou prosadil Trllo 2:0. Po druhé brance se hra zklidnila a odehrávala se většinou ve středu hřiště. Domácí z klidu probudil hostující Vaculík, který v 80. minutě doklepl po rohu míč za záda domácího gólmana – 2:1. Jarošovští se ale z branky, která utkání zdramatizovala, dlouho neradovali. O minutu později se k míči dostal Jakub Kozubík, který střelou z dvaceti metrů překonal hostujícího gólmana a opět domácím vrátil dvoubrankové vedení – 3:1.

Nejlepší hráči: Jaroslav Pavlík – Marek Kaštánek