Pitín dnes v rámci 4.kola OS hostí Boršice u Blatnice

1.9.2013 v 16:30-TJ Pitín-Boršice u Blatnice

Rozhodčí utkání-Houdek

Boršice jsou v tabulce OS na 6.místě se ziskem 6 bodů, v minulém kole porazily na domácím hřišti Komňu 2:1.

Pitín v minulém kole dovezl z Bystřice pod Lopeníkem bod za remízu 2:2,když hlavně v prvním poločase zahodil několik šancí a mohl rozhodnout utkání ve svůj prospěch.Nakonec po horším druhém poločase musel zachraňovat remízu v 82.minutě Martin Bureš.

8V minulé sezoně byly ve vzájemnch utkáních úspěšnější Boršice,když doma porazily Pitín na podzim 3:2 a na jaře skončilo utkání v Pitíně remízou 3:3.Takže to znamená,že ve vzájemných utkáních padá hodně branek,je zřejmé,že se divácí mají naco těšit.Domácí Pitín by každopádně potřeboval v tomto utkání bodovat za 3 body,protože má jen dva body za dvě remízy a zatím žádnou výhru.