Opět jsme neudrželi vedení a v závěru inkasovali

strrrr

Pitín – Strání B 2:2 (2:1)
Branky: 7. Kozubík J., 16. Voda M. – 31. Bušo M., 86. Tinka P.
ŽK: 39. Divila J., 52. Schäffer P., 76. Trllo Z. (Pitín). Diváci: 100.
Rozhodčí: Martin Fišera – Pavel Berčík (laik), Josef Tóth (laik).
Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (83. Kavka P.), Schäffer P., Mlček T. (72. Lukáš D.), Kozubík J., Domorád P., Divila J. (66. Kozubík A.), Čuč R.
Trenér: Pavel Urbánek.
Strání B: Tomanec L. – Zderčík P. (82. Pavluš V.), Zderčík A., Tomanec P., Štajner J. (60. Tinka P.), Šidlo V., Pavluš M., Motola J., Houšť V., Grebík M. (46. Haloda J.), Bušo M.
Trenér: Pavel Bruštík.
Na hodovou sobotu jsme doma přivítali hosty ze Strání.Ještě před naším zápasem sehráli své utkání staří páni proti Šanovu a prohráli 2:5.Do utkání jsme vstoupili lépe a v 7.minutě vstřelil úvodní gól zápasu Kuba Kozubík.I nadále jsme byli aktivnější a po jednom z rohových kopů předskočil Michal Voda hostujícího gólmana a zvýšil na 2:0.Po druhé obdržené brance se soupeř probral a hrál se fotbal nahoru dolů.Po jednom z rohů prostřelil vše co mu stálo v cestě Bušo a snížil na 2:1.Druhý poločas byli hosté fotbalovější,lépe kombinovali a začali nás přehrávat.Naše obrana však pracovala dobře a do žádných větších šancí soupeře nepouštěla.Velmi dobrý zápas na pozici předstopera předvedl Radim Čuč.My jsme spoléhali na brejky a na nějaké standartní situace.Po jedné takové(přesněji po rohu)měl na hlavě uklidňující gól kapitán Pavel Domorád,bohužel však přestřelil.Hosté se dočkali srovnání v 86.minutě,kdy se trefil střídající Tinka.Zápas tak skončil spravedlivou remízou.Je škoda,že jsme už druhý domácí zápas nedokázali udržet jednobrankový náskok a v závěru inkasovali.
Výkonný výbor FAČR dne 9.5 na svém zasedání revokoval své usnesení o nezveřejňování výsledků a tabulek přípravky tak,že rozhodl o nezveřejňování pouze tabulek.I přesto byly výsledky a tabulky doposud zveřejňovány v týdeníku Dobrý den s kurýrem,pro ně asi zákaz neplatí…
Díky tomuto rozhodnutí Vás seznámíme s výsledky naší přípravky v jarní části sezóny.První 2 zápasy nás čekali dva nejsilnější týmy.Napřed doma proti Březové a prohráli jsme 1:6(góla dal Adam Sekér) a potom v Bánově jsme prohráli 1:11(Matěj Berčík).V dalším zápase jsme doma přivítali kluky a holky z Rudic a zvítězili jsme 8:0(Adam Sekér 3,Michal Vrba 2,Vojta Kovář,Tomáš Malár a Matěj Berčík).Na hody jsme zajížděli do Prakšic,kde jsem prohráli 1:7(Michal Vrba).