Nová sezona zahájena výhrou

Pitín – Orel UB 3:2 (1:2)

Branky: 13. Kozubík J., 55. Voda M., 70. Trllo Z. – 19. Kočica M., 35. (p) Slovák J.

ŽK: 78. Kozubík A., 84. Pokorný R. (Pitín) – 75. Bujáček P., 45. Kočica M. Diváci: 50

Rozhodčí: Pavel Králíček – Pavel Berčík, Marek Kúdela.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Pokorný R., Machala P. (46. Kavka P. ml.), Kozubík J., Kozubík A., Divila J. (81. Kavka P. st.), Bureš M., Trllo Z., Schäffer P., Vladár J.

Trenér: Pavel Urbánek.

Orel UB: Kubiš M. – Slovák J., Skřivánek V., Odstrčil L., Machala R., Konrád P., Kočica M., Josefík O., Gureň M., Bujáček P., Durďák V.

Trenér: Milan Juřeník.

10V prvním kole sezony 2015/2016 nás čekal soupeř z Uherského Brodu a tak všichni vědomi si toho,že start je důležitý, očekávali jsme tuhý boj v úmorném vedru z obou stran.Během letní přestávky došlo v našem týmu k několika změnám.Na vlastní žádost opustil trenérskou židli Jindra Divila,na jeho místo nastoupil staronový trenér Pavel Urbánek.I v hráčském kádru došlo k několika změnám,mezi nejvýraznější patří odchod Libora Krahuly na hostování do Bojkovic.V rámci hráčské výměny došel zatím na hostováni Pavel Schäffer,plus v září příjde Zdeňa Spáčil.V kolonce příchody můžeme zaznamenat také návraty z hostování a to Zbyňa Trllo(Komňa),Honza Vladár(Ludkovice) a dočasně než odjede pracovně do Mexika taky Michal Voda(Nezdenice).Další významnou změnou v oddílu je,že jsme po dlouhé době přihlásili nějaký mládežnický tým a to přípravku (pod vedením pana Vrby).První zápas odehrají v sobotu 22.8 v Újezdci(viz rozlosování).Pojďme ale k utkání.Hosté měli problém se sestavou a tak celé utkání odehráli v desíti lidech.Do zápasu jsme vstoupili aktivně a tlačili jsme se před bránu soupeře.První dvě šance jsme nevyužili,ale ze třetí již zahřmělo,když se po přiťuknutí Pavla Schäffra trefil k tyčce Kuba Kozubík.I nadále jsme měli mírnou převahu,ale do dalších šancí nás zkušená obrana hostí nepouštěla.Naopak z ničeho udeřili hosté, kdy v samostatném úniku dva na Laďu na dvakrát prostřelili našeho gólmana a srovnali skore.A aby bylo ještě hůř 10minut před koncem poločasu fauloval Bureš a kopala se penalta,kterou hostující hráč s přehledem proměnil.Do druhého poločasu jsme vstoupili náporem a zaslouženě jsme se dočkali vyrovnání kdy se po pěkném centru od Zbyňka Trlla trefil Michal Voda.Vítězný gól trefil i  s pomocí teče hostujícího hráče pěknou střelou Trllo.Ke konci měli kupodivu více sil hostující hráči a zle nám zatápěli, ale branková konstrukce byla dvakrát na správném místě a tak se skóre již nezměnilo.Náš výkon nebyl dobrý,hlavně v obraně to hodně skřípalo.Nedokázali jsme si celý zápas poradit s jediným útočníkem hostů.Před výkonem soupeře musíme smeknout,hráli celý zápas v desíti,v umorném vedru ale přesto nebyli daleko od bodů. Další zápas sehrajeme opět na domácím hřišti a to proti Hornímu Němčí,utkání se hraje v nedělu 16.8 v 16:30.Ještě před tím v sobotu hrají svůj zápas staří páni,kteří se utkají s Ostrožskou Lhotou,začátek utkání je v 17:00.

Nejlepší hráči: Zbyněk Trllo – Martin Kočica