Nepříliš vydařené utkání přineslo první domácí porážku.

Pitín – Boršice u Bl. 0:2 (0:1)

Branky: 2.Nožička J.,78. Halík M

ŽK: 39. Trllo Z., 89. Schäffer P. – 89. Chudík L. Diváci: 80.

Rozhodčí: Tomáš Tureček – Michal Voda (laik), František Motyčka (laik).

Pitín: Berčík P. – Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T. (83. Holík K.), Maňas M. (46. Staněk Š.), Kozubík J. (64. Lukáš D.), Domorád P., Divila J. (64. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M. (64. Kavka P.).

Trenér: Marek Kúdela.

Boršice u Bl.: Stodolák Ma. – Tureček M. (82. Jagoš R.), Šimek R., Stodolák Mi., Ondra P. (90. Vítek T.), Nožička J., Kusenda P., Chudík L., Huspenina M., Halík M., Gál J.

Trenér: Vladimír Bílík.

V dalším domácím zápase jsme přivítali mužstvo z Boršic u Blatnice.Hosté udeřili hned na začátku utkání,kdy po odvráceném rohovém kopu vrátili míč hned do šestnáctky a nikým neobsazený Nožička hlavou překonal Paju v brance.Po obdržené brance jsme mohli srovnat skóre hned vzápětí,bohužel sám před gólmanem neuspěl Zbyňa Trllo. I nadále jsme byli aktivnější,ale v koncovce se nám nedařilo,vysoké míče dobře sbírala hostující obrana a když už jsme se dostali do nějaké šance,tak jsme špatně zakončili.Hosté spoléhali na nebezpečné brejky a díky Pajovi v brance byl stav poločase stále 0:1.Ve druhém poločase jsme se snažili skóre srovnat,nejblíže jsme tomu byli po jednom z rohových kopů,kdy se míč po přizvednutí Radimem Čučem odrážel od několika hráčů,aby nakonec skončil v náručí hostujícího gólmana.V 78.minutě přišla zbytečná ztráta míče na půlce,následoval faul a z následného trestného kopu padl druhý gól,opět hlavičkoval osamocený hráč soupeře.Závěrečný tlak branku nepřinesl a tak si odvážejí 3 body hosté do Boršic.Další zápas hrajeme v nedělu 25.9 v 15:00 na hřišti nedalekých Záhorovic.