Na půdě vedoucího týmu jsme v okleštěné sestavě utrpěli debakl

D. Němčí B – Pitín 5:1 (2:0)

Branky: 7., 13. Škařupa P., 63., 73. Kadlček R., 47. Mikulec M. – 57. Struhař P.

ŽK: 32. Struhař P., 73. Trllo Z., 86. Kozubík J. (Pitín).

Diváci: 100.

Rozhodčí: Tomáš Polášek – Libor Daněk (laik), Pavel Berčík (laik).

D. Němčí B: Bobčík M. – Škařupa P., Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml., Stojaspal K., Salát J., Mikulec M., Kelíšek S. (75. Bršlica Z.), Kadlček R., Ježek V. (46. Míšek J.).

Trenér: Miroslav Baroň.

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Staněk Š., Maňas M., Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Divila J. (66. Voda J.).

Trenér: David Lukáš.

K utkání u vedoucího týmu jsme nastoupili oslabeni,když nám chybělo 7 hráčů ( Bureš,Hrnčář,Čuč,Pokorný,Krahula,Janota,Mlček).Do utkání vstoupili domácí velmi aktivně. Hned v 7. minutě po chybě naší obrany,kdy netrefil míč Lukáš se kulatý nesmysl dostal na kopačku Škařupy a ten se nemýlil – 1:0. Ve 13. minutě se situace opakovala,Trllo se nedohodl s gólmanem, k míči se dostal Škařupa, který pomocí tyčky zvýšil na 2:0. Dolní Němčí v první půli ovládlo celé hřiště, ale další branku už nepřidalo. Ve druhé půli padl první gól ještě rychleji než v prvním poločase, a to hned ve 47. minutě. Na střílený centr z levé strany si naběhl Mikulec a se štěstím kolenem zvýšil na 3:0. V 57. minutě vybojoval míč Domorád,posunul ho Struhařovi,který mířil přesně a vstřelil náš čestný úspěch. Domácí ještě v závěru dvakrát rozvlnili síť za Salvetem a upravili na 5:1.Vítězství domácích bylo jednoznačné a mohlo být i vyšší,nás mohou mrzet první dva góly,které jsme soupeřovi doslova darovali.Zde je odkaz na celý zápas….

Nejlepší hráči: Petr Škařupa – Pavel Struhař