Na Hrozenkově jsme utrpěli debakl:Starý Hrozenkov-Pitín 4:0(2:0)

fotbal2Kvůli pracovním povinnostem jsme nastoupili do utkání oslabeni o Laďu Salveta,Zbyňu Trlla a Svaťu Hrnčáře.Do branky se postavil Paja Berčík.Od začátku utkání byli domácí mírně lepší a svou snahu brzy přetavili ve vedoucí gól(jak jinak než po sérii chyb v naší obraně).Druhý gól dali domácí po pěkné akci z levé strany.Potom se hra trošku srovnala,ale nedokázali jsme si vytvořit žádnou šanci.Naši největší měl po špatném odkopu Kuba Kozubík,ale svůj solový únik na brankáře neproměnil.Ke konci poločasu ještě vykopával z naší brankové čáry Martin Maňas.

Do druhé půle jsme nastoupili s úmyslem něco s výsledkem udělat,ale nedařila se přihrávka a v souvislosti s rychlým a důrazným(někdy až moc) hraním domácích jsme nedokázali dostat vůbec do hry.Jedinou naši pořádnou šanci, střelu Pavla Struhaře bravurně vyrazil domácí gólman.Naopak na druhé straně Paja Berčík i přes 4 obdržené branky byl náš nejlepší hráč a další šance pochytal.

Domácí vyhráli zaslouženě, kdy nás přehráli hlavně rychlostí a bojovností,bez které se fotbal nedá hrát.Přístup některých našich hráčů k utkání taky nebyl optimální a tak to dopadlo,jak dopadlo..

Utkání jsme dohrávali se dvěma zraněnými hráči(Martin Maňas a Roman Martinec),kteří dohrávali se sebezapřením,takže doufáme že se jejich stav zlepší a budou moci být připraveni v nědělu na další zápas (poslední doma) proti Březové,začátek utkání 14:30

Branky:25.,57. Lebánek,19.Husařik,80.Juriga

Rozhodčí:Josef Chramcov-Pavel Vaculík,Pavel Berčík

Sestava:Berčík-Bureš,Lukáš,Kozubík A.,Maňas,Janota(33.Kavka),Mlček,Voda,Martinec,Struhař,Kozubík J.