Na hody v Záhorovicích jsme uhráli remízu

Záhorovice – Pitín 2:2 (0:1)

Branky: 48. Kročil T., 50. Dvořák P. – 4. Vladár J., 84. Kavka P.

ŽK: 34. Michalčík R. – 26. Vladár J., 36. Domorád P., 36. Salvet L Diváci: 100.

Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský – Jiří Gřunděl (laik), Pavel Berčík (laik).

Záhorovice: Struhelka V. – Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jančář T., Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Ondrušek D. (73. Grác A.), Polanský I., Michalčík R.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Pitín: Salvet L. – Kozubík J., Kozubík A. (81. Kavka P.), Domorád P. (68. Staněk Š.), Divila J., Bureš M., Trllo Z., Schäffer P., Vladár J. (90. Holík K.), Mlček T., Voda M. (78. Pokorný R).

Trenér: David Lukáš.

První venkovní zápas jsme sehráli v nedalekých Záhorovicích,kde se zrovna konali hody.Začátek utkání nám opět vyšel a již ve 4.minutě jsme se ujali vedení.To se po přihrávce Kuby Kozubíka trefil Honza Vladár,pro kterého to bylo o to pikantnější,že loni na podzim hrával právě v Záhorovicích.Domácí to trochu zaskočilo,ale hned po rozehrání mohli vyrovnat,jenomže Laďa v brance pěknou střelu jednoho z domácích hráčů vytáhl na rohový kop.Domácí byli nadále nebezpečnější,naštěstí pro nás s koncovkou byli na štíru.Ve druhém poločase nastal rychlý obrat ve skóre.Hned ve 48.minutě propadl míč za naši obranu,sám před gólmanem se ocitl Kročil a srovnal stav.A aby bylo ještě hůř, hned po rozehrání se míče zmocnil soupeř a nenápadnou střelou obrátil skóre ve svůj prospěch.Teprve potom jsme se trochu zlepšili a srovnali hru.Srovnat i skóre mohl Kuba Kozubík,ale svůj samostatný únik na golmana nezužitkoval.Vyrovnání stavu jsme se dočkali až později,to se trefil střelou z 25 metrů čerstvý hráč na hřišti Petr Kavka.A když v samotném závěru nevyužil pěknou nabídku na skórování od Michalčíka Kročil,tak rozhodl že domů vezeme vzhledem k průběhu zápasu cenný bod.