Na Březové jsme k bodům měli daleko

Březová-Pitín 5:0(2:0)

Branky:  20., 68. a 87. Janků M., 40. Majer J., 64. Janků D.
ŽK:  74. Janků M., 75. Janků D. – 57. Kavka P.

Diváci:  120
Hlavní rozhodčí: Dolinský Jiří – Janků Josef (laik), Berčík Pavel (laik)

Březová: Bruštík D. – Trecha J.,Maršálek M., Mudrák P. (69. Ševčík T.), Čaňo D.,Majer J. (80. Moravčík D.), Plášek V., Janků D., Uher J.,Čaňo P. (70. Čaňo L.), Janků M.

Pitín: Kozubík A. – Struhař P., Staněk Š., Pokorný R., Maňas M., Lukáš D., Kavka P., Janota R. (72. Voda J.), Domorád P. ,Čuč R., Bureš M.

pppNáš podzimní vzájemný zápas dopadl pro nás debaklem 1:6,a nyní nám chybělo z různých důvodů oproti podzimnímu zápasu 8hráčů!!! Oproti minulému vítěznému zápasu proti Hrozenkovu to bylo jenom 5(Kozubík J.,Mlček,Salvet,Divila,Trllo).Se začátku utkání měli mírnou převahu domácí,ale své šance nedokázali zužitkovat.Ve 20.minutě se ukázalo známé nedáš-dostaneš,kdy si svého obránce přehodil Maňas a běžel sám na bránu.Bohužel zakončení bylo velmi slabé a brankář míč zachytil,rozehrál rychlý protiútok na kterém konci byl M.Janků a přesnou střelou k tyčce poslal svůj tým do vedení.Druhý gól nám domácí vstřelili na konci poločasu, kdy se dobře zorientoval na malém vápně Majer a nedal brankářovi šanci.Druhý poločas byl podobný prvnímu,domácí měli více ze hry,bohužel góly jsme jim darovali po našich chybách.Nejdřív se nedohodl Bureš se Struhařem,míč je přeskočil a domácí útočník svůj samostatný únik na gólmana s přehledem vyřešil.Situace se opakovala o pár minut později kdy Lukáš namazal druhému útočníkovi a ten zakončil přesně.Pak se hra vyrovnnala,ale do nějakých šancí jsme se nedostávali.Vyjímka byla hlavička Kavky,kterou domácí brankář vyškrábl z pod břevna na roh.Pátý gól jsme si vstřelili sami,když Kavka ve snaze odkopnout míč směřující asi do brány se trefil přesně pod břevno.

Náš poslední domácí zápas sehrajeme v neděli 1.6.2014 a soupeřem nám bude Komňa.