Na Březové jsme dostali kanárka.

br4

Březová – Pitín 6:0 (3:0)

Branky: 22., 36., 51. Janků M., 3., 78. Vojtek J., 75. Smítal Jo.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Josef Janků (laik), Pavel Berčík (laik).

Březová: Bruštík D. – Vojtek J. (86. Matějíček P.), Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Pomajbík D., Křeháček M., Janků M. (75. Smítal Ja.), Hanák T. (70. Majer J.), Čaňo P. (83. Moravčík D.), Čaňo D.

Trenér: Ladislav Kalina.

Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Staněk Š., Schäffer P., Mlček T., Kozubík A., Domorád P., Divila J., Bor B., Savara A. (65. Holík K.)

Trenér: Pavel Urbánek

V dalším zápase jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu naší soutěže a to na Březovou.Odjížděli jsme s obavami,protože nám v porovnání se zápasem s Komňou chybělo 5 hráčů základní sestavy(Kuba Kozubík,Lukáš,Bureš,Urbánek,Čuč).Domácí do utkání vlétli a hned ve 3.minutě se ujali vedení,to jsme nechali v klidu odcentrovat jednoho z březovských hráčů a pro Vojtka nebyl problém míč uklidit do odkryté brány.I nadále byli domácí aktivnější a na naši bránu se valil jeden útok za druhým,s koncovkou však byli domácí na štíru.My jsme se snažili vybojovat nějaké standartky a z nich se pokusit ohrozit bránu soupeře.Po jedné z nich jsme se dožadovali penalty,bohužel sudí Zámečník držení Michala Vody neposoudil jako nedovolené.Ve 22.minutě domácí nakopli dlouhý míč dopředu,Paja si zakřičel (a tak Domoš i Hery míč pouštěli),bohužel však zůstal stát na brankové čáře a tak se balon dostal k osamocenému Janků,který vsítil druhý gól domácích.Třetí gól jsme domácím předložili na zlatém podnose a to když se naše poměrně nečekaná zpětná nahrávka dostala až za naši obranu a Janků svůj samostatný únik s přehledem proměnil.Pak se po chybě v domácí obraně ocitl v gólové šanci Bor,jeho střelu však Bruštík zlikvidoval.Do kabin se šlo tedy za stavu 3:0.Ve druhém poločase jsme doufali,že když budeme hrát s podporou větru a z kopce,tak budeme trošku vyrovnanější protivník.To se však nestalo,domácí byli nadále lepším mužstvem a podařilo se jim vsítit po pěkných akcích ještě 3 branky.

V dalším zápase hostíme na domácím hřišti na hodovou sobotu 7.5 v 17:00 Strání B,před námi hrají v 14:00 staří páni proti Šanovu.Přípravka hraje také v sobotu od 14:00 v Prakšicích.

bř1br3bř