Krutá porážka na Hrozenkově.

hr

St. Hrozenkov – Pitín 4:0 (1:0)

Branky: 2. Praženec M., 54. Lebánek L., 56. Husařík M., 61. Breznický P.

ŽK: 79. Orsák P. – 22. Divila J., 37. Čuč R. Diváci: 80.

Rozhodčí: Petr Valčík – Tomáš Keňo (laik), Pavel Berčík (laik).

St. Hrozenkov: Vondra M. – Škriečka J., Straka M., Praženec M. (46. Breznický P.), Ostravský R., Lebánek L. (89. Ostravský F.), Janíček P., Chmelina R., Husařík M. (88. Mlčůch M.), Gabrhel P., Blaho T. (62. Orsák P.).

Trenér: Josef Vaculík.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Schäffer P., Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P. (85. Holík K.), Domorád P., Divila J., Čuč R. (68. Savara A.).

Trenér: Pavel Urbánek

Domácí udeřili hned na začátku utkání,kdy z první akce nastřelili tyčku hra pokračovala a úvodní branku vstřelil Praženec.I po vstřelené brance byli domácí lepší a snadněji se i s podporou větru dostávali do šancí.My jsme se snažili,ale brzdili nás nepřesnosti v kombinaci a tím spojené zbytečné a časté ztráty míče.Za zmínku z naší strany stojí pouze střela Adama Kozubíka ke které se dostal po průniku Kuby,bohužel obrana soupeře naši gólovou šanci zblokovala.Poločas jsme tedy prohráli 0:1. Do druhého poločasu jsme vlétli a i s podporou větru jsme uzavřeli domácí na vlastní polovině.Hned v 47.minutě Pavel Urbánek napřáhl a ze 18 metrů trefil tyčku.Zanedlouho jsme kopali rohový kop,bohužel míč po pěkně kopnutém rohu jsme nedokázali dostat do sítě. A přišla 54.minuta a další zbytečná ztráta na polovině hřiště,kterou domácí po rychlém brejku potrestali a zvýšili na 2:0.To byl trochu pro nás šok a než jsme se vzpamatovali bylo to už 3:0,to se ocitl za naší obranou Husařík a přehodil vyběhnuvšího Paju.Za pět minut se situace opakovala a čtvrtý gól domácích vstřelil Breznický.Poté odstoupil kvůli zranění Ráďa Čuč a na hřiště se dostal Adam Savara.I nadále jsme se snažili vstřelit čestný gól,nastřelili jsme další tyčku,ale domácí obrana dirigováná zkušeným Janíčkem nás do dalších příležitostí nepouštěla.Zápas tak skončil jednoznačným výsledkem 4:0.

Další zápas hrajeme v nedělu 22.5 16:30 na domácím hřišti proti Boršicím u Blatnice.Přípravka hraje taktéž v nedělu ve 14:00 v Uherském Brodě s místním Orlem.

hr1 hr2 hr3 hr4 hr5