Konečně jsme dali Strání gól..

Pitín – Strání B 2:2 (2:0)

Branky: 40. Trllo Z., 45+1. Struhař P. – 52. Popelka J., 56. Nuzík P.

ŽK: 50. Trllo Z., 91. Kozubík A. – 58. Nuzík P.

Rozhodčí: Štěpán Martykán – Pavel Berčík (laik), Václav Popelka (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Mlček T., Kozubík J., Kozubík A., Janota R., Hrnčář S. (76. Maňas M.), Domorád P., Čuč R., Bureš M. (25. Kavka P.).

Trenér: David Lukáš.

Strání B: Popelka M. – Zderčík A., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Straňák M., Popelka J., Popelka D. (79. Grebík M.), Nuzík P., Janyga V. (46. Haloda J.), Bušo M.

Trenér: Pavel Tinka.

V nedělu k nám přijel náš neoblíbený soupeř-Strání B,zatím jsme s něma nezískali ani bod a nedali ani gól(vzájemné zápasy0:3,0:4,0:4,0:2,0:1).Ze začátku jsme byli aktivnější a po rohu,které celý zápas dobře kopal Trllo,hlavičkoval pěkně Bureš,bohužel do tyčky.Zanedlouho se celá situace opakoval,bohužel opět z toho gól nebyl,tentokrát šel míč těsně vedle.Smolná situace nastala ve 24.minutě kdy se před vlastní šestnáctkou  srazili hlavama Bureš a Kozubík A. Z tohoto souboje odešel Adam s bolavýmy zuby ale mohl pokračovat dál ve hře,bohužel Burda na tom byl hůř a s tržnou ranou na čele musel vystřídat.Na místo stopera se přesunul Trllo a na jeho místo nastoupil Kavka.Po menším zdržení se začalo hrát a hra se začala vyrovnávat.Ve 40.minutě dobře vybojoval míč Čuč,byl faulován a s následného trestného kopu zlomil prokletí zápasů ze Stráním Trllo,který přesně trefil k tyči-1:0 V 45. minutě po brejku 2 na 1 nahrál Kuba Kozubík Struhařovi a ten nedal gólmanovy žádnou šanci 2:0.Ve druhé půli  nás hosté zatlačili  na vlastní polovinu a v 52. minutě po kopu rohu dal hlavou osamocený Popelka na 2:1. A to nebylo všechno již za 4 minuty po snižujícím gólu hosté vyrovnali Nuzíkem na 2:2. Po zbytek zápasu měli hosté častěji míč na kopačkách,nám docházeli síly,naštěstí však už žádnou další šanci neproměnili.

Burda má 7 stehů a 10 dní klid,takže další zápas který odehrajeme v sobotu 26.4 v Dolním Němčí vynechá,zápas se hraje v 16:00,odjezd autobusu je 14:30 od hospody.

Nejlepší hráči: Zbyněk Trllo – Pavel Nuzík