Branky: 80. Tomanec P. – 30., 67. Voda M., 51. Kozubík J.

ŽK: 73. Haloda J., 75. Šidlo V. – 44. Čuč R., 73. Trllo Z. Diváci: 130.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Marek Bušo (laik), Pavel Berčík (laik).

Strání B: Mimochodek J. – Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Reňák R., Popelka J. (65. Haloda J.), Pavluš M. (73. Tomanec L.), Mahdal D. (68. Šidlo V.), Janovský M., Janiga V. (32. Kolaja J.), Houšť V.

Trenér: neuveden.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J., Homola M., Domorád P., Divila J. (70. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M. (46. Staněk Š. (88. Kavka P.).

Trenér: Pavel Urbánek

Po nevydařeném domácím utkání s Březovou jsme zajížděli do Strání,kde se nám tradičně nedaří a nezískali jsme na jejich hřišti ani bod.Zároveň to byl poslední zápas na delší dobu  pro Michala Vodu,který odjíždí pracovně do Mexika.První poločas hráli domácí s podporou větru a měli více ze hry.První šanci jsme ale měli my,jmenovitě Kuba Kozubík,který postupoval sám na brankáře,obešel ho ale jeho střelu vyrazil dobíhající obránce na rohový kop.Hned poté trefili domácí ze standartní situace levou tyč naší branky.Úvodní gól vstřelil po pěkném uvolnění od Kuby Kozubíka Michal Voda.Do druhého poločasu již nenastoupil Martin Bureš,kterého vystřídal Štěpán Staněk.Na místo stopera se postavil Paja Domorád a předstopera Matěj Homola.S větrem v zádech jsme vstoupili aktivně do druhého poločasu a snažili jsme se přidat druhý gól.To se nám také brzy podařilo a po rohovém kopu vsítil druhý gól Kuba Kozubík.I nadále jsme měli převahu,ale dvě gólovky Michal Voda neproměnil.Proměnil až tu třetí a opět po rohovém kopu.Poté se hra trochu vyrovnala,ale bez šancí na obou stranách.V 80.minutě domácí vstřelili gól,to je nakoplo a hnali se za zdramatizováním utkání.Naštěstí jsme nic takového nedopustili a vezeme z horké půdy zasloužené 3 body.

Přípravka hrála na domácím hřišti s Prakšicemi a prohrála 2:12(1:5)branky dávali Tomáš Malár a Michal Vrba