Branky: 73. Polanský I. – 16., 46. Krahula L., 30. Chaloupka O.

ŽK: 38. Kočí Z. – 51. Krahula L., 82.Čuč

Rozhodčí: Václav Mahdal – Jan Kubaň (laik), Pavel Berčík (laik).

Záhorovice: Struhelka V. – Polanský I., Ondrušek D. (61. Michalčík R.), Mikeska M. (65. Šabršula V.), Kočí Z. (46. Kročil T.), Jál J. (66. Beníček B.), Gřunděl J., Dvořák P., Denemark J., Krč P., Nášel V.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (63.Staněk), Krahula L., Kozubík J., Hrnčář S., Domorád P., Divila J. (89. Kozubík A.), Čuč R. (83. Kavka P.), Bureš M., Chaloupka O. (90.Maňas.).

Trenér: Jindřich Divila

Po nepříliš vydařené zimní přípravě,ve které jsme 2x vyhráli(Šanov 1:0 a Rudimov 4:1) a 3x prohráli( Loučka 0:6,Rokytnice 0:4 a v generálce s Pozlovicemi 1:4)jsme zajížděli k prvnímu zápasu do Záhorovic.V kádru došlo nakonec jen k minimálním změnám a to k příchodu Ondry Chaloupky na hostování z Prakšic a po pauze zaviněné zraněním začal s tréninkem Paja Berčík. Do utkání vstoupili aktivněji domácí a sérií 3rohů hned v úvodu si vytvořili menší šance.Od 10.minuty jsme začínali přebírat taktovku utkání a v 16.minutě jsme se ujali vedení,když Libor Krahula svou pravou nohou zatočil míč přesně pod břevno.Vstřelená branka nás povzbudila a nadále jsme byli aktivnější,Radim Čuč před prázdnou bránou v těžké pozici minul balon a následnou dorážku neproměnil Kozubík.Ve 30.minutě jsme se dočkali druhého gólu,když Ondra Chaloupka proměnil svůj sólový únik do kterého ho vyslal s chutí hrající Libor Krahula.S domácími mohlo být ještě hůř o pár minut později,ale další únik Kuby Kozubíka zastavil na poslední chvíli za cenu žluté karty domácí stoper. Do druhého poločasu jsme vstoupili excelentně a hned za 40 sekund jsme vedli už o 3branky,když se po prostrčení míče Tomášem Mlčkem za obranu trefil opět pravou nohou Krahula. Domácím chvíli trvalo než se z toho otřepali,ale zhruba od 60.minuty začínali mít převahu.My jsme nedokázali udržet vepředu míč a po prostřídání u domácích byl hlavně nebezpečný Ríša Michalčík.Nakonec se zaslouženého gólu také i dočkali,když jsme nechali vystřelit z hranice velkého vápna jednoho z domácích,jeho střelu Laďa vyškrábl na břevno a odražený míč dorazil do sítě Igor Polanský.Potom měli domácí ještě nějaké šance,ale skóre se již naštěstí nezměnilo.Další zápas sehrajeme v neděli 5.4 v 15:30 na domácím hřišti a soupeřem nám bude Orel Uherský Brod

Nejlepší hráči: Pavel Krč – Libor Krahula