I ve druhém domácím zápase jsme zvítězili.

hr1

Pitín – St. Hrozenkov 4:1 (3:1)

Branky: 8. Schäffer P., 14. Trllo Z., 31. (p) Bureš M., 82. Maňas M. – 12. Breznický P.

ŽK: 58. Trllo Z. (Pitín). Diváci: 111.

Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský – Michal Voda (laik), Josef Vaculík (laik).

Pitín: Berčík P. – Trllo Z. (87. Holík K.), Staněk Š. (73. Maňas M.), Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T. (54. Kuchař M.), Lukáš D., Kozubík J. (88. Savara A.), Domorád P., Čuč R., Bureš M. (57. Kozubík A.).

Trenér: David Lukáš.

St. Hrozenkov: Janíček P. – Škriečka J., Straka M., Ostravský R., Králík M., Husařík R., Husařík M., Breznický R., Breznický P. (78. Semela P.), Blaho T., Sedlačík P.

Trenér: Neuveden.

Po porážce na hřišti dosud suverénních Nezdenic,jsme v dalším kole přivítali hosty ze Starého Hrozenkova.Do brány se po jednozápasové absenci vrátil Paja Berčík.Samotné utkání začalo zhurta a již v 8.minutě se po rohovém kopu Zbyňka Trlla prosadil na malém vápně Pavel Schäffer a dostali jsme se do vedení.To nám trvalo jen krátce a ve 12.minutě po chybě obrany hosté srovnali zásluhou Breznického.Za další 2 minuty jsme se dostali opět do vedení.U pomezní čáry vybojoval míč Štěpán Staněk a pěknou přihrávkou vyzval ke skórování Zbyňu Trlla,který sám před gólmanem nezaváhal a poslal míč do sítě.Ve 31.minutě byl faulován v šestnáctce Zdeňa Spáčil a rozhodčí Vlčnovský nařídil penaltu,kterou jistě proměnil Martin Bureš.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná,hosté se snažili utkání zdramatizovat,ale naše pozorná obrana je do žádných větších šancí nepouštěla.V 78.minutě po chybě hostující obrany postupoval sám na brankáře Martin Maňas a svůj únik proměnil a stanovil konečné skóre utkání na 4:1.Fotky z utkání najdete na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Stary_Hrozenkov_28._8._2016/ .Další zápas hrajeme v nedělu 4.9 na hřišti Hradčovic,začátek utkání je v 16:00.

Žáci hráli doma proti Havřicím a vyhráli 8:3(1:0) branky dávali:Vojta Kovář 2,Adam Sekér 2,Michal Machala 2,Miloš Klimeš a Michal Vrba.Další zápas měli žáci hrát v neděli na Březové,zápas byl na žádost domácích přeložen na středu 14.9 v 17:00.

Přípravka hrála svůj první zápas v Bánově a prohrála 9:5 (4:2) Matěj Berčík 2,Šimon Chmela,Štěpán Jál a Petr Kavka.Další zápas hraje v nedělu 4.9 na domácím hřišti proti Březové,začátek utkání je v 15:30.