I přes množství šancí nakonec výhra pouze o gól.

sth

Pitín – St. Hrozenkov 2:1 (2:0)

Branky: 11. Homola M., 18. Čuč R. – 85. Havier J.

ŽK: 40. Žmolík Lukáš (St. Hrozenkov). Diváci: 80.

Rozhodčí: Lukáš Hubál – Pavel Berčík (laik), Lukáš Juračka (laik).

Pitín: Salvet L. – Vladár J. (77. Kavka P.), Trllo Z. (84. Lukáš D.), Staněk Š., Schäffer P., Kozubík J. (90. Maňas M.), Kozubík A., Homola M., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

St. Hrozenkov: Kročil J. – Žmolík L., Řihák F. (24. Semela P.), Ostravský R., Orsák P., Ondrůšek P. (34. Havier J.), Lebánek L., Husařík R. (46. Janíček P.), Husařík M., Gabrhel P., Breznický P. (80. Mlčůch Matěj).

Trenér: Josef Vaculík.

Po zaslouženém vítězství ve Strání nás čekal na domácím hřišti tým ze Starého Hrozenkova,který byl v dosavadním průběhu soutěže nejlepším týmem na hřištích soupeřů(získal 9 bodů ze 4 zápasů).Cíl před utkáním byl jasný vítězstvím potvrdit 3 body ze Strání.Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a i s podporou větru jsme se usadili na polovině soupeře.Na branku se hrnul jeden útok za druhým a v 10,minutě jsme se po několikáté šanci dočkali první vstřelené branky.Po rohovém kopu uklidil míč do hostující branky svojím premierovým gólem Matěj Homola.V náporu jsme pokračovali a v 18.minutě opět po rohu prostřelil gólmana Radim Čuč.Následovalo několik dalších trestuhodně nevyužitých šancí a dvakrát pomohla hostům konstrukce branky.Sami se k ohrožení našeho brankáře téměř nedostali.Kdyby skončil poločas naším vedením 5:0,nikdo by se asi nedivil.Do druhého poločasu nastoupil na místo stopera hostí zkušený Janíček a začal dirigovat celou obranu.Soupeř začal hrát důrazněji,rychleji k nám přistupoval a i s pomocí větru se hra začala vyrovnávat.V druhé půlce již jsme nebyli tak aktivní a asi se není ani čemu divit.Prostě nejsme tým který by odehrál v takovém tempu jak první poločas celý zápas.Hosté se ke konci dočkali snížení,když se přesnou hlavičkou trefil Havier.Přípravka svůj zápas sehrála až ve středu a v Hradčovicích prohrála po boji 6:5(3:2)branky: Adam Sekér 3,Michal Vrba 2.V dalším kole zajíždíme do Boršic u Blatnice,zápas se hraje v nedělu 4.10 v 15:00.Přípravka svůj zápas odehraje již v pátek 2.10 v 16:00 a soupeřem jim bude na domácím hřišti Orel Uh.Brod.