Horní Němčí nás v druhém poločase přehrálo.

 

H. Němčí – Pitín 4:1 (0:1)

Branky: 47., 84. Bahula L., 63. Holboj M., 66. Tureček M. – 36. Kozubík J.

ŽK: 37. Rybnikář P., 73. Jančařík F. – 27. Pokorný R.

Diváci: 80.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Roman Macalík (laik), Pavel Berčík (laik).

H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Ježek V. (46. Zámečník Jo.), Chmelina J. (85. Tureček P.), Holboj M. (86. Huňka V.), Halík T., Cmol M. (46. Jančařík F.), Bahula L. Trenér: Roman Pagáč.

Pitín: Salvet L. – Urbánek P., Staněk Š. (60. Janota R.), Pokorný R., Machala P., Lukáš D., Krahula L. (36. Kavka P.), Kozubík J., Kozubík A., Čuč R., Bureš M. Trenér: Jindřich Divila

Ze začátku utkání jsme s domácími hráli vyrovnanou partii,šance se střídali na obou stranách. Naši největší měl Krahula,který postupoval sám na brankáře domácích,ten ale jeho střelu vyrazil na roh.V 30.minutě se srazil Krahula s protihráčem,zkusil ještě pokračovat ve hře,ale nešlo to a tak musel jít střídat.Ještě než k tomu došlo, dostal se k míči a pěknou uličkou poslal do brejku Kubu Kozubíka,který se nemýlil.Domácí byli otřeseni a hned po vystřídání jsme měli další dvě šance na zvýšení skóre,bohužel se ani jedna neujala.Do druhého poločasu nastoupili domácí nažhaveni a začali nás tlačit.Vyrovnávací gól na sebe nedal dlouho čekat když se po rozehraném rohu pěkně uvolnil Bahula a střelou k vzdálenější tyčce nedal Laďovi šanci.Domácí vstřelený gól nakopl a najednou jich bylo plné hřiště.Na naši branku se hrnul útok za útokem,nedokázali jsme vepředu udržet míč a tak se musel náš brankář ohánět.Přesto nám domácí vstřelili ještě tři branky.I přes obdržené čtyři branky byl náš nejlepší hráč Laďa Salvet v brance,který ještě spoustu dalších šancí zlikvidoval.

Nejlepší hráči: Lukáš Bahula – Ladislav Salvet