Důležité vítězství vychytal Salvet!!

Pitín – Boršice u Bl. 1:0 (1:0)

Branky: 6. Kozubík J.

ŽK: 40. Kozubík J., 55. Mlček T., 90. Salvet L. – 38. Huspenina M.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Pavel Berčík (laik), František Motyčka (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š. (83. Maňas M.), Mlček T., Machala P. (32. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila

Boršice u Bl.: Kadlček J. – Stodolák M., Ondra P. (70. Bilík V. st.), Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Gál J. (68. Hrabal F.), Doležal R., Daněk L.

Trenér: Vladimír Bilík st.

Do zápasu jsme vstupovali s tím,že je potřeba získat tři body.Vstoupili jsme aktivně, v 5.minutě vystřelil nebezpečně Mlček a v 6.minutě jsme se již radovali,když po chybě hostujícího stopera postupoval sám na brankáře Kuba Kozubík,který svůj únik mazácky proměnil.Poté se hosté probrali,hru vyrovnali ale do žádných šancí se nedostávali.My jsme hrozili po brejcích,ale taky se žádný neujal.Ve druhém poločase nás hosté zatlačili a jenom díky Salvetovi v brance jsme udrželi čisté konto a připsali si důležité tři body do tabulky.Minimálně tři jasné góly vyškrábl na roh a ještě spoustu dalších střel hosté trestuhodně minuli.Již v druhém zápase po sobě byl Laďa naším nejlepším hráčem,tentokrát z toho aspoň byly body.

Nejlepší hráči: Ladislav Salvet – Radim Doležal