Rozhodčí: Kateřina Součková – Pavel Berčík (laik), Břetislav Polanský (laik).

Pitín: Salvet L. – Urbánek P., Pokorný R., Maňas M., Machala P. (38. Staněk Š., 84. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík A., Hrnčář S., Domorád P., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

Bánov: Popelka A. – Velecký R., Polanský L. (74. Bulejko P.), Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal Do., Mahdal Da. (84. Kopták J.), Lux R., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M. (46. Mahdalíček J.).

Trenér: Karel Kopeček.

17V dalším kole nás čekal staronový účastník naší soutěže,který sestoupil z Okresního Přeboru.V minulém kole na domácím hřišti deklasoval Komňu 7:1 a tak jsme byli zvědaví co předvede u nás.Do utkání jsme vstoupili aktivněji a po jednom z rohů se dostal míč k Burešovi,který střelou orazítkoval břevno hostující branky a následnou dorážkou přestřelil branku Domorád.O chvíli později jsme měli možnost zahrávat standartní situaci ze 20 metrů.Míč si postavil Bureš a pěknou střelou orazítkoval opět hostující břevno.Hosté se snažili,ale chyběla jim kvalitnější finální přihrávka a tak veškeré jejich útočné snažení skončilo buď v zámezí,nebo u našich hráčů.Ve druhém poločase hlavní rozhodčí Součková po zdáínlivě běžném souboji ukázala na penaltový puntík.K exekuci se postavil Bureš,bohužel ale poslal míč nad bránu.V 61.minutě jsme se koněčně dočkali gólu,když míč ze standartní situace poslal přesně do vinklu Krahula.Od toho okamžiku začali víc zlobit hosté,ale žádnou ze svých šancí díky zbrklosti v koncovce neproměnili.A když v poslední minutě zápasu trefili hlavou břevnou,bylo jasné že 3 body zůstanou doma.