Další porážka gólem v samotném závěru.

Žítková – Pitín 4:3 (2:1)

Branky: 43., 46., 85. Solár M., 27. Kramárik M. – 30., 55. Čuč R., 63. Schäffer P.

ŽK: 62. Pollák M. – 43. Bureš M., 85. Schäffer P. Diváci: 75.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Martin Hargaš (laik), Pavel Berčík (laik).

Žítková: Šedivý L. – Solár M., Pollák M., Lebánek M., Kramárik M. (65. Mušuta M.), Krajčovič V. (51. Hrubý M.), Janků J. (88. Pouza D.), Hargaš R., Hargaš M., Čejka D., Bulejko V.

Trenér: Jan Kubáň.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (81. Bor B.), Spáčil Z., Schäffer P., Kozubík J. (85. Kavka P.), Domorád P., Divila J. (46. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: Marek Kúdela.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a rychlým přistupováním a napadáním jsme snadno získávali míč a tlačili se před bránu soupeře.Bohužel se nám z počátečního náporu nepodařilo vstřelit branku,i když k tomu po střele Trlla,kterou zastavila tyč domácí branky, moc nechybělo.Zhruba od poloviny poločasu se hra vyrovnala a po jedné naší zbytečné ztrátě se domácí pěkně uvolnili a i trochu se štěstím dopravili míč do branky.Odpovědět na vedoucí gól se nám podařilo téměř ihned.Na rohový kop Štěpána Staňka si naběhl Radim Čuč a hlavou překonal žítkovského brankáře.Smolná situace nastala ve 43.minutě, kdy po několika odrazech se míč ocitl na ruce Martina Bureše a kopala se penalta,kterou domácí hráč jistě proměnil.Do druhého poločasu vystřídal Adam Kozubík Jindru Divilu a než jsme se stačili zkoncentrovat dostal se k míči na hranici šestnáctky Solár,který střelou k vzdálenější tyčce překonal Paju Berčíka v brance potřetí.To nás trochu zaskočilo a chvíli trvalo než jsme se probrali.Kontaktní nranku se nám podařilo vsítit v 55.minutě,kdy se pěknou ranou trefil již podruhé v zápase Čuč.V 63.minutě bylo již srovnáno,překvapivá střela Paji Schäffra skončila až v síti.Pak se hra trochu uklidnila.Když už se pomalu blížil konec utkání,tak jsme na útočné polovině zbytečně ztratili míč,domácí podnikli rychlý protiútok na konci kterého byl centr před bránu.Při bránění centru se dotkl míče rukou neúmyslně Paja Schäffer a sudí Zámečník odpískal druhou penaltu.K té se postavil opět Solár a nedal Pajovi šanci.Zápas tak skončil vítězstvím domácích 4:3. Další kolo hrajeme v nedělu 18.9 na domácím hřišti proti Boršicím u Blatnice,začátek utkání je v 15:30.

Žáci vyhráli ve středu na Březové 5:1 a v pátek doma proti Suché Lozi taky vyhráli 13:1.Další zápas hrají v úterý 20.9 v Bystřici pod Lopeníkem v 17:15.

Přípravka vyhrála v Šumicích 5:3  Radek Krahula 2,Matěj Berčík,Štěpán Jál,Zuzka Kovářová.Další zápas hraje přípravka v nedělu 18.9 na domácím hřišti proti Záhorovicím,začátek utkání je v 13:00