Ani ve druhém domácím zápase jsme nezvítězili.

Pitín – Komňa 1:1 (0:0)
Branky: 65. Voda M. – 90. Kala M.
ŽK: 76. Trllo Z., 88. Čuč R. – 75. Králík M., 79. Vaverka I. Diváci: 90.
Rozhodčí: Kateřina Součková – Pavel Berčík (laik), Jiří Šašinka (laik).
Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P. (83. Kavka P.), Trllo Z., Schäffer P., Lukáš D. (90. Bor B.), Kozubík J., Domorád P., Divila J. (46. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Pavel Urbánek
Komňa: Urbánek J. ml. – Varaďa M., Sochor L. (70. Valter P.), Ridoško M., Pospíšil L., Lisoněk L., Králík M., Kala M., Hanke T., Gago J., Dolina M. (31. Vaverka I.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Po úvodním nevydařeném domácím zápase se Záhorovicemi a vítězství v Přečkovicích jsme přivítali v dalším kole na našem hřišti tým z Komně.Hostům se v letošní sezóně nedaří podle představ a jsou na posledním místě ze ziskem pouhých 5 bodů.Samotné utkání mnoho krásy nepřineslo,byl to spíš boj než fotbal.Celý první poločas se odehrával spíš mezi šestnáctkama,bez výraznějších šancí na obou stranách.Nám se nedařila kombinace,zbytečně jsme ztráceli jednoduché míče a hosté byli nebezpeční hlavně důrazným Kalou.Ve druhém poločase jsme získali mírnou převahu a po jednom ze série rohových kopů mohl vedoucí gól vstřelit Kuba Kozubík,bohužel jeho střelu vykopl z brankové čáry jeden z hostujících obránců.Nakonec se ujala až překvapivá střela Michal Vody,která se odrazila od tyčky do brankáře a od něho za brankovou čáru.Obdržený gól hosty probudil a snažili se o vyrovnání.Jednu šanci Paja dobrým zákrokem na lajně vytěsnil na rohový kop.Druhou v 90.minutě bohužel už hosté proměnili,když střelu jednoho z komenských hráčů Paja neudržel úplně pod kontrolou a míč dorazil do sítě (možná i s pomocí faulu) Kala.Hned po rozehrání jsme se dostali až k šestnáctce a po centru zahrál jeden z hostujících hráčů rukou a dožadovali jsme se penalty.Bohužel píšťalka sudí Součkové zůstala němá a tak mohli v pokračující akci vstřelit vítězný gól hosté,naštěstí pro nás slibný brejk 4 na 2 zazdili.Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou.
V dalším utkání zajíždíme v nedělu 1.5 na Březovou,začátek utkání je v 16:30.Přípravka svůj domácí zápas s Rudicemi sehraje až ve středu 4.5 se začátkem v 17:30.

k10k7k11