75.minut v zápase jsme vedli,přesto nemáme ani bod.

Pitín – Horní Němčí 2:3(2:1)

Branky:4.Kozubík J.,10.Čuč – 20.Tureček M.,81.Pospíšek M.,84.Svadbík

ŽK: 19.,61. Čuč,29.Trllo – 45.Cmol

ČK: 61.Čuč

Rozhodčí: Mahdal Václav – Berčík Pavel,Macalík Roman

Pitín:Salvet L.-Bureš M.,Kozubík A.,Schäffer P.,Domorád P.,Mlček T.,Trllo Z.,Voda M.,Čuč R.,Kozubík J.,Maňas M.(75.Berčík P.)

Horní Němčí:Rybníkář P.-Tureček M.,Cmol M.,Zámečník J.,Chmelina J.,Svadbík J.,Nuzík P.,Malík T.,Kadlček V.,Bobčík D.,Pospíšek M.

Další utkání jsme odehráli opět doma a to proti Hornímu Němčí,které v minulé sezóně bojovalo až do konce o postup do vyšší soutěže.Do utkání jsme vstoupili dobře a již ve 4.minutě jsme se ujali vedení,když u lajny neztratil míč mezi dvěma soupeři Zbyňa Trllo,odcentroval a pěknou hlavičkou vsítil vedoucí gól Kuba Kozubík.O pár minut bylo ještě veseleji,to se po standartní situaci zahrávanou Trllem s pomocí jemné teče prosadil Radim Čuč.Hosté byli situací zaskočeni,ale postupně se stále více dostávali do hry.Kontaktní gól vstřelili zanedlouho,když se jim podařilo dobře kopnout roh a pro hostujícího kapitána nebyl problém míč uklidit do branky.Poté se hra vyrovnala a za zmínku stojí naše gólovka,když se po rohu dostal míč k Pavlu Schaffrovi a ten svou střelou rozezvučel pouze břevno.Do šaten jsme odcházeli tedy za jednobrankového vedení.Ve druhé m poločase byla hra vyrovnaná až do klíčové 61.minuty kdy byl po nesmyslném faulu na půlce po zásluze vyloučen Radim Čuč.Čekalo nás perných 30.minut o desíti hráčích proti kvalitnímu soupeři.Hosté nás začali tlačit,ale naše obrana je do žádných větších šancí nepouštěla.Naopak jsme měli gólovku my,když se po přihrávce Trlla ocitl sám před gólmanem Michal Voda,bohužel však minul.Hosté svůj tlak stupňovali a v 81.minutě se dočkali vyrovnání.Po standartní situaci neudržel míč v náručí Salvet a dobíhající Pospíšek vyrovnal. A aby bylo ještě hůř v 84.minutě po ztrátě míče na hostující půlce,hosté vstřelili třetí branku.V samotném závěru se dostával do šance Trllo,byl jasně faulován,bohužel rozhodčí nenašel odvahu odpískat pokutový kop a tak zápas skončil naší porážkou.Můžem si stěžovat na rozhodčího,ale zápas jsme si prohráli sami.U prvních 2 gólů nemá čisté svědomí Laďa,dostali jsme nesmyslnou červenou kartu a bohužel jsme nedali ze šancí 3gól,který by zřejmě rozhodl.Je to za nama a další utkání nás čeká již v sobotu 22.8 v 15:00 v Záhorovicích.Přípravka má svůj premiérový zápas v Újezdci na žádost domácích odložen.