Druhá domácí porážka v řadě,tentokrát s Horním Němčí.

Paja po hledání míče na zarostlém obecním pozemku...

Paja po hledání míče na zarostlém obecním pozemku…

Pitín – H. Němčí 2:4 (1:2)

Branky: 17. Staněk Š., 75. Kavka P. – 56., 78. Chmelina J., 7. Zámečník Jo., 35. Janča V.

ŽK: 28. Kozubík A., 62. Staněk Š. – 85. Nuzík P. Diváci: 50.

Rozhodčí: Volodymyr Korolovych – Michal Voda (laik), Roman Macalík (laik).

Pitín: Berčík P. – Trllo Z. (46. Maňas M.), Staněk Š., Spáčil Z. (88. Savara A.), Schäffer P., Mlček T., Kuchař M., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bor B. (70. Kavka P.).

Trenér: Marek Kúdela.

H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Jo. (70. Nuzík P.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Malík T., Jančařík F., Janča V., Chmelina J., Bobčík D. (89. Huňka V.).

Trenér: Petr Rybnikář.

Po remíze v Záhorovicích jsme v dalším kole přivítali na domácím hřišti mužstvo z Horního Němčí.Soupeř začal aktivně a již v 7.minutě se opakovala situace z minulého domácího zápasu a po jednom z centru hlavičkoval úplně osamocený hráč hostí a vsítil úvodní branku zápasu.Za pár minut mohlo být ještě hůř.Souboj Zdeňka Spáčila s jedním z hostujících útočníků posoudil sudí Korolovych jako nedovolený a kopala se penalta.Naštěstí pro nás střela skončila na tyčce a odrazila se zpět do hřiště.Hosté byli i nádále lepším mužstvem,ale v koncovce byli bezzubí.A tak přišel trest.Z nenápadné standartky z úhlu se překvapivě trefil Štěpán Staněk a bylo srovnáno.Radost z vyrovnání nám bohužel dlouho nevydržela,po jednom z útoků se pěknou střelou z voleje uvedl Janča a nedal Pajovi šanci.Ve druhém poločase se hra nezměnila,hosté měli víc ze hry a my jsme spoléhali na rychlé brejky.Po jednom z nich jsme dočkali snížení a to zásluhou Petra Kavky,který využil přesného centru Pavla Domoráda a překonal brankáře hostí.Na to hosté odpoveděli hned vzápětí a dvoubrankový náskok jim vrátil Chmelina.Do konce utání se již nic nestalo a tak si všechny tři body odvážejí hosté do Horního Němčí.Fotky z utkání najdete na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Horni_Nemci_2._10._2016/ Další zápas hrajem v sobotu 8.10 v 15:00 v Uherském Brodě s místní Orlem.

Přípravka hrála na domácím hřišti proti Prakšicím a podlehla 1:4(0:2) Štěpán Jál.Další zápas hraje v sobotu na Starém Hrozenkově,začátek je v 13:00.

Žáci hráli v Uherském Ostrohu a zvítězili v těžkém utkání 2:1(1:0) Jakub Klimeš,Miloš Klimeš.V dalším kole sehrají zápas o první místo v tabulce,soupeřem jim bude Orel Uherský Brod.Zápas se hraje v nedělu 9.10 ve 14:00 v Uh.Brodě.