Archiv pro měsíc: Duben 2018

Ani druhý domácí zápas nám nevyšel.

 

Pitín – Orel UB 0:2 (0:1)

Branky: 36. (p) Slovák J., 75. Meindlschmid P.

ŽK: 60. Kuchař M. – 38. Machala R. Diváci: 60.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Marek Kúdela (laik), Martin Polách (laik).

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š. (46. Gabrhel P.), Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Lukáš D., Kuchař M., Čuč R., Bureš M., Krejzlík T.

Trenér: neuveden.

Orel UB: Maršálek M. – Slovák J. (46. Moravanský T.), Popelka L., Meindlschmid P., Machala R. (46. Jurča V.), Konrád P. (83. Keňo F.), Hroch M., Gureň M., Gášek L., Durďák V., Durďák T. (46. Adámek R.).

Trenér: Tomáš Moravanský.

Ve druhém domácím zápase v řadě jsme chtěli konečně bodovat.Od začátku jsme byli aktivnější,bohužel bez výraznějších šancí.Když už jsme se dostali k zakončení,tak nám střely dobře zblokovali hostující obránci,nebo byl na místě pozorný gólman soupeře.Ve 36.minutě faulovala naše obrana hráče hostí a nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu využil ke vstřelení vedoucího gólu Slovák.Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání,ale celý zápas nás trápilo hodně nepřesností ve hře,díky kterým jsme až moc snadno ztráceli jednoduché míče.Hosté i s vidinou náskoku nikam nepospíchali a tak celková hra byla taková nemastná,neslaná.V 75.minutě se ocitl sám před naším brankářem Meindlschmid a po kličce gólmanovi vstřelil druhý gól.Ve zbytku zápasu se už nic podstatného neodehrálo a tak i třetí jarní zápas skončil naší porážkou.

Svou soutěž zahájili už i žáci a v Hradčovicích zvítězili 8:2(4:1) Erik Bulejko 4,Miloš Klimeš 2,Michal Machala a Michal Vrba.Další utkání hrají žáci v nedělu 22.4 doma proti Rudicím,začátek je v 10:30.

Přípravka hrála doma s Vlčnovem a po boji zvítězila 7:6(3:3)Štěpán Jál 4 a Honza Janůj 3.Další zápas hraje přípravka v sobotu v 11:00 na Březové.

Vítr odfoukl všechny body na Hrozenkov.

Pitín – Starý Hrozenkov 1:2(0:1)

Branky: 57.Spáčil Z.- 35.Janků L.,75.Janků J.

ŽK: 15.Bureš M,27.Staněk Š. – 16. Janků L.. Diváci: 88.

Rozhodčí: Lukáš Mikulka – Pavel Berčík(laik),Dušan Šopík (laik)

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š. (75.Holík K), Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Lukáš D., Kuchař M., Hladík L., Bureš M.,Matoušek M.(46.Gabrhel P.)

St.Hrozenkov: Janíček P.- Machara P(75.Ostravský F.),Králík M.,Janků L.(83.Buček T.),Janků J(89.Sedlačík P.),Husařík M.,Hodulík K.,Černický M.,Breznický R.,Bečar T.,Antál T.

V prvním domácím utkání v jarní části soutěže jsme přivítali vedoucí tým soutěže Starý Hrozenkov.Po celé utkání foukal silný vítr,který podstatně ovlivnil oba poločasy.V tom prvním hrál s podporou větru soupeř.My jsme těžko dostávali na hostující polovinu,hosté byli nebezpeční a po jedné brejkové situaci postupoval sám na brankáře Janků,udělal kličku gólmanovi,ale naštěstí pro nás rozvlnil pouze boční síť.V 35.minutě se skóre již měnilo,to se ocitl sám po zpětné přihrávce pokutovém území Janků a nebyl pro něho problém vsítit první gól utkání.Ke konci poločasu jsme měli sérii 4rohů.Po jednom z nich trefil tyč Paja Schäffer,mič se odrazil do gólmana,potom bohužel pro nás míč odkopli soupeřovi obránci na další roh.Do kabin se šlo tedy za stavu 0:1.Do druhého poločasu nastoupil místo Matouška Gabrhel a i s podporou větru jsme byli aktivnější my.Zanedlouho jsme se dočkali vyrovnání,po rohovém kopu se trefil Zdeňa Spáčil.Poté se hra vyrovnala,bez výraznějších šancí.Až přišla 75.minuta a po jednom brejku hosté strhli vedení na svou stranu.V záverečném tlaku jsme mohli vyrovnat,bohužel Bureš z malého vápna překopl branku a v nastavení vytáhl Lukášovu střelu pozorný gólman na rohový kop.Všechny 3body si teda odvezl soupeř do Hrozenkova.

Přípravka hrála doma s Prakšicemi 6:10(2:5) Štěpán Jál 4,Matěj Berčík a Honza Janůj.

V prvním jarním kole jsme nebodovali.

Suchá Loz – Pitín 3:1(0:1)

branky:48.Krajčovič Z.(p),67. Kandrnál M.,91.Pražan P.- 39.Kuchař M.

ŽK: 62.Vítek F.,70.Kandrnál M.- 62.Čuč R.,84.Gabrhel P.

Diváci: 62

Rozhodčí: Václav Mahdal- Josef Bradáč(laik),Michal Voda(laik)

Suchá Loz:Zajíček P.-Vlk P.,(84.Pražan P.),Vítek F.(74.Gazdík P.),Straňák L.,Plessner O.,Medůsek M.,Král V.,Krajčovič Z.,Kandrnál M.(76.Král Š.),Bujáček V.,Bartoš D.(46.Bradáč R.)

trenér:František Král

Pitín: Berčík P.- Urbánek P.,Staněk Š.,Spáčil Z.,Slezák K.(46.Gabrhel P.),Schäffer P.,Savara A.,Kuchař M.,Kozubík A.(74.Holík),Čuč R.,Salvet L.

trenér: David Lukáš

Po dlouhé zimní přestávce jsme v prvním jarním kole zavítali do Suché Loze,se kterou jsme doma na podzim prohráli 1:6.V zimě jsme odehráli 3přípravné utkání.S Rokytnicí jsme prohráli 1:3(Slezák),se Šanovem 3:3(Urbánek,Čuč,Hladík) a s Petrůvkou jsme zvítězili 5:3(Kuchař2,Kozubík,Slezák a Matoušek).Náš tým do jarní části sezony posílili Luboš Hladík(Bojkovice),Ladislav Salvet(Nezdenice) a doplnili ho ještě mladí Štefan Sahay(Nevšová) a Ondra Krahula(Bojkovice).

Do utkání v Lozi nastoupil z nových jmen pouze navrátilec Salvet,který nahradil lehce indisponovaného Bureše na místě stopera.Domácí byli od začátku aktivnější,my jsme snadno ztráceli lehké míče a tak se většinou hrálo na naší půlce.Po jedné takové chybě Máry Kuchaře,postupoval jeden z domácích hráčů na našeho gólmana,který však skvěle zasáhl a míč chytil.My jsme se snažili o rychlé brejky a po jednom z nich vyhlavičkoval míč směřující do opuštěné branky jeden z domácích obránců.Po další rychlém brejku se už prosadil Kuchař,který prudkou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci.Pak opět zahrozili domácí,ale Paja v brance byl pozorný.Do šaten se šlo teda s vedením 1:0.Ve druhém poločase,se soupeř po sérii naších chyb dostal až do šestnáctky,kde byl faulovaný a nařízenou penaltou srovnal skóre.Za chvíli bylo ještě hůř a to po nedůslednosti celé naší obrany,která si myslela,že centrovaný míč skončí za brankovou čárou.Ten však poryv větru stočil a pro domácího hráče nebyl problém míč uklidit hlavou do naší branky.To nás zaskočilo, domácí byli opět častěji u míče a ohrožovali naši branku.Osmělili jsme se až v posledních 10 minutách,ale šance Kuchaře,Čuče a ani dorážka Spáčila,ke gólu nevedla.V nastavení pronikli do naší otevřené obrany domácí hráči a svůj brejk proměnili v třetí gól.Všechny body v jarní premiéře tak zůstaly v Suché Lozi.

Další zápas hrajeme doma proti vedoucímu týmu tabulky St.Hrozenkovu(Žítková má nyní víc bodů,ale 3 body jim budou odečteny) v nedělu 8.4 od 15:30.Jaro začne i přípravka,která se na domácím hřišti rovněž v nedělu od 13:00 utká s Prakšicemi.