Archiv pro měsíc: Listopad 2016

Poslední podzimní zápas pod vlivem sudího Fišery.

str

Strání B – Pitín 1:0 (1:0)

Branky: 41. Houšť V.

ŽK: 90. Tomanec P. – 80. Domorád P., 9. Čuč R. ,90.Čuč ČK: 90. Trllo Z., 90. Čuč R. (Pitín). Diváci: 166.

Rozhodčí: Martin Fišera – Jiří Guriča (laik), Michal Voda (laik).

Strání B: Tomanec L. – Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Tomanec P., Štajner J. (46. Janiga V.), Popelka J., Pavluš M. (76. Pavluš V.), Motola J. (82. Grebík Marek), Janovský M. (67. Čaňo P.), Houšť V.

Trenér: Pavel Bruštík.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š.(80.Savara A.), Spáčil Z., Schäffer P., Kozubík A., Kavka P.(61.Kuchař M.), Domorád P., Čuč R., Bor B. (72. Holík K.).

Trenér: Marek Kúdela.

V posledním zápase podzimní části sezóny jsme v rámci 1.kola zajížděli do Strání.Zápas se měl hrát původně 8.8,ale museli jsme ho přeložit na tento termím z důvodů družebního utkání na Slovensku.V samotném utkání byli domácí mírně lepší,ale do větších šancí jsme je nepouštěli a když už se do nich dostali,tak byli s koncovkou na štíru.My jsme hrozili především ze standartek,po jedné z nich nechybělo mnoho a mohl vsítit úvodní branku zápasu Adam Kozubík,bohužel na pěkně kopnutý roh jen těsně nedosáhl.A tak přišla 41.minuta,ve které se neúplně ideálně dohodli Paja Schäffer s Adamem Kozubíkem,toho využil domácí útočník a při kličce v šestnáctce byl faulovaný Pavlem Domorádem.Následnou penaltu se štěstím proměnil Houšt a stanovil tak poločasové skóre.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná,naši největší šanci na vyrovnání měl na hlavě Pavel Domorád,bohužel zcela sám na malém vápně hlavičkoval nad domácí svatyni.Závěrečných 10 minut už z fotbalem němělo moc společného.Rozhodčí si pískal co chtěl a hlavně jak chtěl.Dle našeho názoru byl pod vlivem alkoholu.Po zápase mu naši dva hráči frustrovaní z toho závěru něco řekli a viděli ČK(Ráďa Čuč a Zbyňa Trllo).Po zápase si šel sudí hned dát velkého panáka,aby nám znemožnil případnou dechovou zkoušku.V samotném zápise je tolik chyb,které by střízlivý člověk jistě neudělal.O případných trestech pro rozhodčí a pro hráče rozhodnou odpovědné komise ve čtvrtek 3.11.Fotky z utkání http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Strani_B_-_Pitin_23._10._2016/

 

Po dlouhé serii bez vítězství konečně přišla výhra.

vlb

Pitín – Vlčnov B 2:1 (2:0)

Branky: 16. Trllo Z., 31. Bureš M. – 54. Kašpařík Pe. ŽK: 34. Čuč R., 42. Mlček T., 83. Trllo Z., 90+3. Kavka P. – 30. Machala D., 73. Tomala J., 90. Tomala K. Diváci: 60.

Rozhodčí: Karolína Jílková – Michal Voda (laik), Zdeněk Zapletal (laik).

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (84. Maňas M.), Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T. (69. Kavka P.), Domorád P. (81. Holík K.), Čuč R., Bureš M., Bor B. (29. Kuchař M., 89. Savara A.).

Trenér: Marek Kúdela.

Vlčnov B: Machala L. – Tomala K. , Tomala J., Šabršula K., Podškubka O., Moštěk A. (64. Knotek J.), Machala D., Koníček T., Kašpařík Pe., Flasar J. (72. Zemek P. I.), Beránek V.

Trenér: Petr Kašpařík.

V posledním domácím zápase jsme chtěli přerušit sérii bez vítězství a rozloučit se s fanoušky výhrou.Začali jsme aktivně a v 16. minutě se ocitl sám před gólmanem hostů Zbyněk Trllo, s přehledem  ho přeloboval a vsítil úvodní branku zápasu.I nadále jsme byli mírně lepší,hosté hrozili s nebezpečnýmy brejky:V 31 minutě byl faulován v šestnáctce Zdeňa Spáčil a nabídnutou možnost ke vstřelení druhé branky z penalty využil s přehledem Martin Bureš.Ve druhém poločase začali být víc nebezpeční hosté  a za svou aktivitu byli odměněni v 54.minutě,kdy nepříliš těžkou střelu z dálky Paja vyrazil pouze před sebe a dobíhající Kašpařík míč uklidil do sítě.To hosty ještě víc nakoplo a hnali se za vyrovnáním,naštěstí pro nás se jim to i přes spoustu šancí nepodařilo.Poslední domácí zápas jsme zvládli a připsali jsme si do tabulky po dlouhé době 3 body.Fotky z utkání http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Vlcnov_B_16._10._2016/