Archiv pro měsíc: Říjen 2016

V Brodě jsme prohráli rozdílem třídy.

ub

Orel UB – Pitín 6:2 (3:1)

Branky: 44., 79., 88. Gášek L., 29. (p), 56. (p) Meindlschmid P., 9. Mikláš J. – 6. Staněk Š., 82. Kozubík J. ŽK: 48. Keňo F. – 31. Kuchař M. Diváci: 50.

Rozhodčí: Tomáš Tureček – Petr Hodic (laik), Pavel Berčík (laik).

Orel UB: Kubiš D. – Smolčák R., Skřivánek V., Popelka L. (43. Keňo F.), Mikláš J. (67. Popelka J.), Meindlschmid P., Konrád P., Josefík Ot. (61. Bujáček P.), Havlík J., Gureň M., Gášek L.

Trenér: Pavel Tinka.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š. (69. Holík K.), Spáčil Z., Schäffer P., Maňas M., Kuchař M., Kozubík J., Kozubík A., Bureš M., Bor B. (63. Savara A.).

Trenér: Marek Kúdela.

Na začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a již v 6.minutě jsme se radovali z vedení,po samostatné akci se prosadil Staněk.Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a po zbytečné naší chybě se ocitl sám před brankářem Mikláš a srovnal skóre.Od té doby se hra vyrovnala a hrálo se bez šancí.Za zmínku stojí pouze únik Kuby Kozubíka,který se dostal za domácí obranu,bohužel šanci zmařil včasným vyběhnutím brankář Kubiš(který mimochodem v letech 1994-1996 oblékal dres Pitína).Pak přišla 29. minuta a po zbytečném zákroku Maňase se kopala penalta,kterou domácí hráč s přehledem proměnil.Když už se pomalu blížil poločas,tak jsme propadli na levé straně ,utekl nám Gášek a svůj únik i s trochou štěstí dokázal proměnit v třetí branku domácích.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná ,ale my jsme pokračovali ve vyrábění doslova strašidelných chyb.Po jedné z nich a naší neschopnosti odkopnout míč pryč ze šestnáctky byl faulován domácí hráč a kopala se druhá penalta,kterou Meindlschmid opět bez problémů proměnil.Další branka padla po další zbytečné ztrátě před šestnáctkou,míče se zmocnil Gášek a pěknou střelou nedal Pajovi šanci.V 82.minutě jsme se dočkali snížení zásluhou Kuby Kozubíka,který nadvakrát překonal domácího brankáře.Poslední slovo měli ale domácí,v 88.minutě se po pěkné kolmici dostal za obranu Gášek a zkompletoval svůj hattrick.Fotky z utkání naleznete na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Uhersky_Brod_-_Pitin_8._10._2016/ . V dalším kole přivítáme v posledním domácím utkání mužstvo Vlčnova B,začátek utkání je v nedělu 16.10 ve 14:30.

Přípravka hrála na Starém Hrozenkově a zvítězila 6:3(2:0) Štěpán Jál 2,Radek Krahula 2,Šimon Chmela a Petr Kavka.V dalším kole hraje v sobotu 15.10ve 14:00 na domácím hřišti proti Rudicím.

Žáci hráli stejně jak muži v Uherském Brodě s místním Orlem a v boji o čelo tabulky prohráli 2:3(0:0) Erik Bulejko 2.Zápas s Dolním Němčí B,který se měl odehrát v nedělu 16.10 ve 12:00, je odložený na 26.10 v 16:00.

Druhá domácí porážka v řadě,tentokrát s Horním Němčí.

Paja po hledání míče na zarostlém obecním pozemku...

Paja po hledání míče na zarostlém obecním pozemku…

Pitín – H. Němčí 2:4 (1:2)

Branky: 17. Staněk Š., 75. Kavka P. – 56., 78. Chmelina J., 7. Zámečník Jo., 35. Janča V.

ŽK: 28. Kozubík A., 62. Staněk Š. – 85. Nuzík P. Diváci: 50.

Rozhodčí: Volodymyr Korolovych – Michal Voda (laik), Roman Macalík (laik).

Pitín: Berčík P. – Trllo Z. (46. Maňas M.), Staněk Š., Spáčil Z. (88. Savara A.), Schäffer P., Mlček T., Kuchař M., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bor B. (70. Kavka P.).

Trenér: Marek Kúdela.

H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Jo. (70. Nuzík P.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Malík T., Jančařík F., Janča V., Chmelina J., Bobčík D. (89. Huňka V.).

Trenér: Petr Rybnikář.

 

Po remíze v Záhorovicích jsme v dalším kole přivítali na domácím hřišti mužstvo z Horního Němčí.Soupeř začal aktivně a již v 7.minutě se opakovala situace z minulého domácího zápasu a po jednom z centru hlavičkoval úplně osamocený hráč hostí a vsítil úvodní branku zápasu.Za pár minut mohlo být ještě hůř.Souboj Zdeňka Spáčila s jedním z hostujících útočníků posoudil sudí Korolovych jako nedovolený a kopala se penalta.Naštěstí pro nás střela skončila na tyčce a odrazila se zpět do hřiště.Hosté byli i nádále lepším mužstvem,ale v koncovce byli bezzubí.A tak přišel trest.Z nenápadné standartky z úhlu se překvapivě trefil Štěpán Staněk a bylo srovnáno.Radost z vyrovnání nám bohužel dlouho nevydržela,po jednom z útoků se pěknou střelou z voleje uvedl Janča a nedal Pajovi šanci.Ve druhém poločase se hra nezměnila,hosté měli víc ze hry a my jsme spoléhali na rychlé brejky.Po jednom z nich jsme dočkali snížení a to zásluhou Petra Kavky,který využil přesného centru Pavla Domoráda a překonal brankáře hostí.Na to hosté odpoveděli hned vzápětí a dvoubrankový náskok jim vrátil Chmelina.Do konce utání se již nic nestalo a tak si všechny tři body odvážejí hosté do Horního Němčí.Fotky z utkání najdete na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Horni_Nemci_2._10._2016/ Další zápas hrajem v sobotu 8.10 v 15:00 v Uherském Brodě s místní Orlem.

Přípravka hrála na domácím hřišti proti Prakšicím a podlehla 1:4(0:2) Štěpán Jál.Další zápas hraje v sobotu na Starém Hrozenkově,začátek je v 13:00.

Žáci hráli v Uherském Ostrohu a zvítězili v těžkém utkání 2:1(1:0) Jakub Klimeš,Miloš Klimeš.V dalším kole sehrají zápas o první místo v tabulce,soupeřem jim bude Orel Uherský Brod.Zápas se hraje v nedělu 9.10 ve 14:00 v Uh.Brodě.

 

V Záhorovicích jsme si body rozdělili.

Záhorovice – Pitín 2:2 (1:1)

Branky: 41. Polanský I., 71. Varga P. – 33. Domorád P., 58. Čuč R.

ŽK: 85. Jál J. – 72. Domorád P. Diváci: 71.

Rozhodčí: Štěpán Martykán – Jiří Gřunděl (laik), Michal Voda (laik).

Záhorovice: Janíček J. – Varga P., Tomáštík J. (66. Duda M.), Šust R., Polanský I., Nášel V., Lyko O. (58. Šabršula V.), Krč P., Kočí Z., Jál J., Pokorný D. (88. Kročil T.).

Trenér: Miroslav Andrlík.

Pitín: Berčík P. – Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Maňas M., Kozubík A., Domorád P. (80. Kavka P.), Divila J., Čuč R., Bureš M., Bor B.

Trenér: Marek Kúdela.

Po domácí porážce od Boršic jsme zajížděli do nedalekých Záhorovic.Domácím se letos nedaří a před utkáním se krčili na posledním místě tabulky.V prvním poločase jsme měli více ze hry,ale branku se nám podařilo vstřelit až ve 33.minutě,kdy se ujala dorážka Pavla Domoráda.Bohužel radost z vedení nám dlouho nevydržela a ve 41.minutě soupeř laciným gólem srovnal skóre.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a my jsme se ujali vedení po dlouhém autu,kdy se se štěstím prosadil Radim Čuč.O několik minut později domácí opět srovnali,to se i přes signalizovaný ofsajd trefil Varga.Po vyrovnání jsme domácí trochu přitlačili,ale žádnou šanci jsme neproměnili.Nejblíže byl ke skórování Zbyňa Trllo,který trefil tyčku domácí svatyně.Zápas tak skončil dělbou bodů.

Přípravka hrála v Havřicích a prohrála vysoko 0:10(0:6) a žáci hráli doma proti Starému Hrozenkovu a zvítězili 10:2(10:0) Michal Machala 3,Matyáš Liška 2,Vojta Kovář 2,Gusta Farý,Jakub Klimeš a Miloš Klimeš