Archiv pro měsíc: Září 2016

Nepříliš vydařené utkání přineslo první domácí porážku.

Pitín – Boršice u Bl. 0:2 (0:1)

Branky: 2.Nožička J.,78. Halík M

ŽK: 39. Trllo Z., 89. Schäffer P. – 89. Chudík L. Diváci: 80.

Rozhodčí: Tomáš Tureček – Michal Voda (laik), František Motyčka (laik).

Pitín: Berčík P. – Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T. (83. Holík K.), Maňas M. (46. Staněk Š.), Kozubík J. (64. Lukáš D.), Domorád P., Divila J. (64. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M. (64. Kavka P.).

Trenér: Marek Kúdela.

Boršice u Bl.: Stodolák Ma. – Tureček M. (82. Jagoš R.), Šimek R., Stodolák Mi., Ondra P. (90. Vítek T.), Nožička J., Kusenda P., Chudík L., Huspenina M., Halík M., Gál J.

Trenér: Vladimír Bílík.

V dalším domácím zápase jsme přivítali mužstvo z Boršic u Blatnice.Hosté udeřili hned na začátku utkání,kdy po odvráceném rohovém kopu vrátili míč hned do šestnáctky a nikým neobsazený Nožička hlavou překonal Paju v brance.Po obdržené brance jsme mohli srovnat skóre hned vzápětí,bohužel sám před gólmanem neuspěl Zbyňa Trllo. I nadále jsme byli aktivnější,ale v koncovce se nám nedařilo,vysoké míče dobře sbírala hostující obrana a když už jsme se dostali do nějaké šance,tak jsme špatně zakončili.Hosté spoléhali na nebezpečné brejky a díky Pajovi v brance byl stav poločase stále 0:1.Ve druhém poločase jsme se snažili skóre srovnat,nejblíže jsme tomu byli po jednom z rohových kopů,kdy se míč po přizvednutí Radimem Čučem odrážel od několika hráčů,aby nakonec skončil v náručí hostujícího gólmana.V 78.minutě přišla zbytečná ztráta míče na půlce,následoval faul a z následného trestného kopu padl druhý gól,opět hlavičkoval osamocený hráč soupeře.Závěrečný tlak branku nepřinesl a tak si odvážejí 3 body hosté do Boršic.Další zápas hrajeme v nedělu 25.9 v 15:00 na hřišti nedalekých Záhorovic.

Žáci hráli v Bystřici pod Lopeníkem a vyhráli 6:0 (2:0) Filip Kalík 3,Matyáš Liška,Vojta Kovář a Jakub Klimeš.Další zápas hrají v nedělu 25.9 na domácím hřišti proti Starému Hrozenkovu,začátek utkání je v 14:00

Přípravka hrála doma proti Záhorovicím a vyhrála 14:0(11:0) Radek Krahula 4,Berčík Matěj 2,Tadeáš Pešek 2,Petr Kavka 2,Štěpán Jál 2,Šimon Chmela a Zuzka Kovářová.Další zápas hraje v sobotu 24.9 ve 13:00 na půdě silných Havřic

 

 


Další porážka gólem v samotném závěru.

Žítková – Pitín 4:3 (2:1)

Branky: 43., 46., 85. Solár M., 27. Kramárik M. – 30., 55. Čuč R., 63. Schäffer P.

ŽK: 62. Pollák M. – 43. Bureš M., 85. Schäffer P. Diváci: 75.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Martin Hargaš (laik), Pavel Berčík (laik).

Žítková: Šedivý L. – Solár M., Pollák M., Lebánek M., Kramárik M. (65. Mušuta M.), Krajčovič V. (51. Hrubý M.), Janků J. (88. Pouza D.), Hargaš R., Hargaš M., Čejka D., Bulejko V.

Trenér: Jan Kubáň.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (81. Bor B.), Spáčil Z., Schäffer P., Kozubík J. (85. Kavka P.), Domorád P., Divila J. (46. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: Marek Kúdela.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a rychlým přistupováním a napadáním jsme snadno získávali míč a tlačili se před bránu soupeře.Bohužel se nám z počátečního náporu nepodařilo vstřelit branku,i když k tomu po střele Trlla,kterou zastavila tyč domácí branky, moc nechybělo.Zhruba od poloviny poločasu se hra vyrovnala a po jedné naší zbytečné ztrátě se domácí pěkně uvolnili a i trochu se štěstím dopravili míč do branky.Odpovědět na vedoucí gól se nám podařilo téměř ihned.Na rohový kop Štěpána Staňka si naběhl Radim Čuč a hlavou překonal žítkovského brankáře.Smolná situace nastala ve 43.minutě, kdy po několika odrazech se míč ocitl na ruce Martina Bureše a kopala se penalta,kterou domácí hráč jistě proměnil.Do druhého poločasu vystřídal Adam Kozubík Jindru Divilu a než jsme se stačili zkoncentrovat dostal se k míči na hranici šestnáctky Solár,který střelou k vzdálenější tyčce překonal Paju Berčíka v brance potřetí.To nás trochu zaskočilo a chvíli trvalo než jsme se probrali.Kontaktní nranku se nám podařilo vsítit v 55.minutě,kdy se pěknou ranou trefil již podruhé v zápase Čuč.V 63.minutě bylo již srovnáno,překvapivá střela Paji Schäffra skončila až v síti.Pak se hra trochu uklidnila.Když už se pomalu blížil konec utkání,tak jsme na útočné polovině zbytečně ztratili míč,domácí podnikli rychlý protiútok na konci kterého byl centr před bránu.Při bránění centru se dotkl míče rukou neúmyslně Paja Schäffer a sudí Zámečník odpískal druhou penaltu.K té se postavil opět Solár a nedal Pajovi šanci.Zápas tak skončil vítězstvím domácích 4:3. Další kolo hrajeme v nedělu 18.9 na domácím hřišti proti Boršicím u Blatnice,začátek utkání je v 15:30.

Žáci vyhráli ve středu na Březové 5:1 a v pátek doma proti Suché Lozi taky vyhráli 13:1.Další zápas hrají v úterý 20.9 v Bystřici pod Lopeníkem v 17:15.

Přípravka vyhrála v Šumicích 5:3  Radek Krahula 2,Matěj Berčík,Štěpán Jál,Zuzka Kovářová.Další zápas hraje přípravka v nedělu 18.9 na domácím hřišti proti Záhorovicím,začátek utkání je v 13:00

 

 

Závěr utkání v Hradčovicích patřil sudímu Mahdalovi.

hra2

Hradčovice – Pitín 1:0(0:0)

Branky:88.Daněk O.

ŽK: 58.Hruboš O.,78.Mikulec D – 56.Trllo Z.,58.Čuč R.,82.Kozubík J

ČK: 88.Slavíček K. – 19. Kuchař M.

Diváci: 70

Rozhodčí: Mahdal Václav-František Macek(laik),Pavel Berčík (laik)

Hradčovice:Rosík V.-Švestka V.(68.Řihák R),Mikulec R.,Mikulec D.,Koníček P.,Hruboš R.,Hruboš O.,Hostýnek P.(79.Slavíček K.),Hlaváč V.,Daněk O.,Blažek D.,Trenér:Radim Mikulec

Pitín:Berčík P.,- Urbánek P.(83.Bor B.),Trllo Z.,Staněk Š.(59.Kozubík J.),Spáčil Z.,Mlček T.,Lukáš D.,Kuchař M.,Domorád P.,Čuč R.Trenér: David Lukáš

V dalším kole jsme zajížděli na půdu nováčka naší soutěže a to do Hradčovic. Na tvrdém hřišti byli domácí na začátku utkání aktivnější a pěknými kolmicemi se dostávali za naši obranu.Po jedné takové zbytečně fauloval v šestnáctce David Lukáš a kopala se penalta.Paja Berčík v brance však směr střely vystihl a i s pomocí pravé tyče míč zachytil.Než jsme se vzpamatovali už jsme hráli o desíti.V 19.minutě byl zcela správně vyloučen za strčení do protihráče v přerušené hře Marek Kuchař.Od té doby se situace trochu uklidnila a paradoxně jsme i trochu srovnali hru.Domácí byli i nadále lepší,ale již se tak lehce nedostávali do šancí.Naší největší šancí byl přímý kop Zbyňka Trlla,který s námahou vytáhl domácí brankář na roh.Ve druhém poločase se hra odehrávala spíš ve středu hřiště.My jsme se ,vědomi toho,že hrajeme o jednoho hráče v poli míň dopředu příliš nehnali .I přesto se domácí dostali do několika slibných úniků,které však nedokázali využít.Až přišla inkriminovaná 88.minuta.Po jednom z centrů do našeho pokutového území se ocitl v ofsajdu jeden z útočících hráčů.Sudí Mahdal nechal však překvapivě pokračovat ve hře i přes signalizovaný přestupek domácího hráče a pro domácí už nebyl problém dopravit míč do sítě.Po vstřeleném gólu nepochopitelně běželi hráči domácích k našemu AR a jeden z nich ho inzultoval.Po menších dohadech sudí Mahdal udělil jednomu z domácích červenou kartu a utkání se dohrálo…Fotky z utkání na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Hradcovice_-_Pitin_4._9._2016/

V dalším kole zajíždíme k derby na Žítkovou,zápas se hraje v nedělu 11.9 v 16:00.

Přípravka hrála v neděli doma s Březovou a prohrála 4:8(3:5)Matěj Berčík 3,Zuzana Kovářová a ve čtvrtek hrála ve Vlčnově a zvítězila 6:3(4:1) Matěj Berčík 3,Štěpán Jál,Radek Krahula,Adam Rapant.Další kolo hraje v Šumicích 11.9 v 14:00.

Žáci měli hrát na Březové,zápas byl odložen a stejně domácí zápas proti Suché Lozi…..

I ve druhém domácím zápase jsme zvítězili.

hr1

Pitín – St. Hrozenkov 4:1 (3:1)

Branky: 8. Schäffer P., 14. Trllo Z., 31. (p) Bureš M., 82. Maňas M. – 12. Breznický P.

ŽK: 58. Trllo Z. (Pitín). Diváci: 111.

Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský – Michal Voda (laik), Josef Vaculík (laik).

Pitín: Berčík P. – Trllo Z. (87. Holík K.), Staněk Š. (73. Maňas M.), Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T. (54. Kuchař M.), Lukáš D., Kozubík J. (88. Savara A.), Domorád P., Čuč R., Bureš M. (57. Kozubík A.).

Trenér: David Lukáš.

St. Hrozenkov: Janíček P. – Škriečka J., Straka M., Ostravský R., Králík M., Husařík R., Husařík M., Breznický R., Breznický P. (78. Semela P.), Blaho T., Sedlačík P.

Trenér: Neuveden.

Po porážce na hřišti dosud suverénních Nezdenic,jsme v dalším kole přivítali hosty ze Starého Hrozenkova.Do brány se po jednozápasové absenci vrátil Paja Berčík.Samotné utkání začalo zhurta a již v 8.minutě se po rohovém kopu Zbyňka Trlla prosadil na malém vápně Pavel Schäffer a dostali jsme se do vedení.To nám trvalo jen krátce a ve 12.minutě po chybě obrany hosté srovnali zásluhou Breznického.Za další 2 minuty jsme se dostali opět do vedení.U pomezní čáry vybojoval míč Štěpán Staněk a pěknou přihrávkou vyzval ke skórování Zbyňu Trlla,který sám před gólmanem nezaváhal a poslal míč do sítě.Ve 31.minutě byl faulován v šestnáctce Zdeňa Spáčil a rozhodčí Vlčnovský nařídil penaltu,kterou jistě proměnil Martin Bureš.Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná,hosté se snažili utkání zdramatizovat,ale naše pozorná obrana je do žádných větších šancí nepouštěla.V 78.minutě po chybě hostující obrany postupoval sám na brankáře Martin Maňas a svůj únik proměnil a stanovil konečné skóre utkání na 4:1.Fotky z utkání najdete na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Stary_Hrozenkov_28._8._2016/ .Další zápas hrajeme v nedělu 4.9 na hřišti Hradčovic,začátek utkání je v 16:00.

Žáci hráli doma proti Havřicím a vyhráli 8:3(1:0) branky dávali:Vojta Kovář 2,Adam Sekér 2,Michal Machala 2,Miloš Klimeš a Michal Vrba.Další zápas měli žáci hrát v neděli na Březové,zápas byl na žádost domácích přeložen na středu 14.9 v 17:00.

Přípravka hrála svůj první zápas v Bánově a prohrála 9:5 (4:2) Matěj Berčík 2,Šimon Chmela,Štěpán Jál a Petr Kavka.Další zápas hraje v nedělu 4.9 na domácím hřišti proti Březové,začátek utkání je v 15:30.