Archiv pro měsíc: Srpen 2016

Z Nezdenic se vracíme bez bodů.

nezd

Nezdenice – Pitín 3:1 (1:0)

Branky: 65., 90. Kolínek M., 20. Salvet L. – 80. Schäffer P.

ŽK: 82. Šašinka O. – 25. Bureš M. Diváci: 90.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Daniel Janík (laik), Pavel Berčík (laik).

Nezdenice: Juriga M. – Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Salvet L., Kolínek M., Kociňák T. (46. Kukuča L.), Kociňák J., Jurásek L., Jančařík J. (55. Lebánek L.).

Trenér: Libor Kolínek.

Pitín: Urbánek P. – Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T., Kozubík J., Kozubík A. (30. Lukáš D.), Domorád P., Čuč R., Bureš M., Kuchař M. (75. Divila J.).

Trenér: David Lukáš.

Je to paradoxní,ale zápas v Nezdenicích byl náš premiérový mistrovský zápas s tímto soupeřem,doposud jsme se potkávali pouze při přátelských zápasech.Utkání mělo náboj i v tom,že v dresu domácích nasotupili i 3 bývalí hráči Pitína (Jurásek,Salvet,Struhař).Nezdenice zatím procházejí soutěží suverénně ze dvou zápasů měli skore 11:2 a v podobném duchu začal i náš zápas.Soupeř byl od začátku aktivnější a na Pavla Urbánka v brance,který nahradil zraněného Paju Berčíka,se hrnul jeden útok za druhým.Po dvou neproměněných šancích přišla 20.minuta a na rohový kop si naskočil Salvet a hlavou poslal míč do sítě. Po vstřeleném gólu jsme se trochu probrali, po prostřídání i zvedli a do konce poločasu jsme byli mírně lepší,bohužel bez žádné šance.Druhý poločas začal stejně jak první,domácí nás přehrávali a jen díky pozornému Pacovi v brance a neschopnosti domácích hráčů byl stav dlouho pouze o gól.Až přišla 65.minuta ve které již po několikáté prchl naší obraně rychlý Kolínek a svůj sólový únik zužitkoval střelou k tyči.V 75. minutě šel ze hřiště Mára Kuchař,na jeho místo do útoku se posunul Paja Schäffer a na hřiště přišel Jindra Divila.Tímto přesunem jsme trošku vepředu ožili a podařilo se nám vstřelit kontaktní gól,který po přihrávce Zbyňka Trlla vstřelil právě Paja Schäffer.Do konce zápasu zbývalo ještě deset minut a my jsme zacítili šanci na vyrovnání.Bohužel zkušení domácí nás do žádného tlaku nepustili a naopak v poslední minutě po pěkné přihrávce postupoval opět sám na branku Kolínek a svou střelou na zadní tyč uzavřel skóre na 3:1 pro domácí.Foto ze zápasu http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Nezdenice_-_Pitin_21._8._2016/

Žáci hráli své premiérové utkání v Popovicích a zvítězili 12:1(8:0)Koudelík 3,Machala 3,Uchytil 2,Vrba 2,Kovář,Malár.

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti tým ze Starého Hrozenkova,utkání se hraje v nedělu 28.8 od 16:30.Jako předzápas se utkají žáci proti Havřicím,začátek utkání je ve 13:45.Přípravka má svůj zápas s Vlčnovem odložený a soutěž zahájí ve čtvrtek 1.9 v 17:00 na hřišti Bánova.

 

Úvodní zápas nové sezóny jsme zvládli.

Pitín – Přečkovice 5:1 (3:0)

Branky: 18. Kozubík J., 21. Staněk Š., 34. Trllo Z., 52. Maňas M., 88. Bor B.

ŽK: 60. Čuč R. – 47. Vlček F., 50. Tureček Z., 85. Červenka J. Diváci: 100.

Rozhodčí: Pavel Králíček – Michal Voda (laik), Karel Šenkeřík (laik).

Pitín: Berčík P(46.Kuchař) – Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (79. Savara A.), Schäffer P. (46. Maňas M.), Lukáš D., Kozubík J., Domorád P. (64. Bor B.), Divila J. (88. Holík K.), Čuč R., Spáčil Z.

Trenér: David Lukáš.

Přečkovice: Hart Š. – Valíček B., Tureček Z., Slánský M., Nevěřil J., Michalec M. (46. Vlček F.), Kaniok R., Jančář M. (65. Šenkeřík H.), Hamouz L., Bezruč M., Červenka J.

Trenér: neuvedeno.

Po krátké letní přestávce,ve které jsme se zúčastnili pouze turnaje v Šanově(3.místo,s Horní Súčů prohra 0:3 a s Rokytnicí 1:1 a výhra na penalty) a dvakrát jsme se utkali s družebním oddílem se Šajdíkových Humenců(oba zápasy jsme prohráli doma 4:7 a venku 1:4) začíná další ročník fotbalových soutěží.Ještě před začátkem jsme stihli svícu,svatbu a i popravky našeho již bývalého hráče Libora Krahuly,kterému bylo hostování v Bojkovicích změněno na přestup.Se zrušením možnosti hostování jsme museli vyřídit všechny hráče na přestup.Jednalo se o tyto hráče:Radim Čuč(Lipová),Jindřich Divila(Divnice),Pavel Schäffer,Tomáš Mlček(oba Bojkovice).Nově náš tým posílili Zdeněk Spáčil a Marek Kuchař(oba Bojkovice).Kromě již zmiňovaného Libora odešli na přestup:Luděk Jurásek a Laďa Salvet(oba Nezdenice),Jan Vladár(Luhačovice) a Martin Fojtů(Vlachovice).Z důvodu zranění se z fotbalem museli na neurčitou dobu rozloučit Michal Voda a Matěj Homola.

První kolo a zápas ve Strání jsme si museli odložit,protože jsme odehráli družební utkání na Slovensku.Zápas v Humencoch jsme si naplánovali na základě návrhu Termínové listiny,která počítala se začátkem naší soutěže až 21.8,bohužel jsme ze strany OFS nedostali žádnou odpověď na dotaz důvodu tak pozdního začátku a tak se naplánoval zájezd na termín,který nejvíc vyhovoval oběma mužstvům.

Tak jsme tedy začali o týden později.Přečkovice hráli v 1.kole doma proti nováčkovi s Hradčovic a utrpěli porážku 1:6.Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu,bohužel jsme se nedokázali dostat do žádných větších šancí a tak první velkou šanci si vypracovali hosté,když se zjevil na našem malém vápně osamocený hráč,naštěstí pro nás nedokázal přesně zakončit.V 18 .minutě jsme se radovali z prvního vstřeleného gólu v nové sezóně.Jakub Kozubík po rohovém kopu a následných odrazech na úrovni malého vápna uklidil míč do sítě. Za chvíli po pěkné Kubově přihrávce vstřelil náš druhý gól Štěpán Staněk.Na 3:0 upravil po průniku Zdeňka Spáčila Zbyňa Trllo a tak skončil i první poločas.Do druhého poločasu nemohl nastoupit kvůli zranění Paja Berčík,místo něho šel Marek Kuchař a do brány se postavil Pavel Urbánek.Další střídání bylo taky vynucené a místo Paji Schäffra šel na plac Martin Maňas,který hned v 52.minutě dorazil míč do prázdné brány a zvyšoval na 4:0.Poté hra trochu upadla,ale i nadále jsme měli více ze hry a v 88.minutě po střele Spáčila do břevna dorazil míč za brankovou čáru Bohumil Bor.Tečku za utkáním udělal v 90.minutě střídající Šenkeřík,který pěknou střelou z dálky zkorigoval na konečných 5:1.Více foto na http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pitin_-_Preckovice_14._8._2016/

V dalším kole zajíždíme do Nezdenic,kde nás čeká pikantní souboj s domácím týmem,za které hrají bývalé dlouholeté opory našeho mužstva(Jurásek,Salvet,Struhař).Domácí jsou zatím suverénní(St.Hrozenkov 6:1,Hradčovice 5:1) tak uvidíme jak se povede nám,začátek utkání je v nedělu 21.8 v 16:30.

Jinak i v letošním roce pokračuje v hraní mistrovských zápasů naše přípravka,která to bude ale mít těžké,protože silný ročník 2005 přešel do žáků.Novinkou je založení mužstva žáků,kteří budou hrávat pod hlavičkou Bojkovice B,rozlosování přípravky i žáků najdete v menu.IMG_5050 př4 př3