Archiv pro měsíc: Květen 2016

Krutá porážka na Hrozenkově.

hr

St. Hrozenkov – Pitín 4:0 (1:0)

Branky: 2. Praženec M., 54. Lebánek L., 56. Husařík M., 61. Breznický P.

ŽK: 79. Orsák P. – 22. Divila J., 37. Čuč R. Diváci: 80.

Rozhodčí: Petr Valčík – Tomáš Keňo (laik), Pavel Berčík (laik).

St. Hrozenkov: Vondra M. – Škriečka J., Straka M., Praženec M. (46. Breznický P.), Ostravský R., Lebánek L. (89. Ostravský F.), Janíček P., Chmelina R., Husařík M. (88. Mlčůch M.), Gabrhel P., Blaho T. (62. Orsák P.).

Trenér: Josef Vaculík.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Trllo Z., Schäffer P., Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P. (85. Holík K.), Domorád P., Divila J., Čuč R. (68. Savara A.).

Trenér: Pavel Urbánek

Domácí udeřili hned na začátku utkání,kdy z první akce nastřelili tyčku hra pokračovala a úvodní branku vstřelil Praženec.I po vstřelené brance byli domácí lepší a snadněji se i s podporou větru dostávali do šancí.My jsme se snažili,ale brzdili nás nepřesnosti v kombinaci a tím spojené zbytečné a časté ztráty míče.Za zmínku z naší strany stojí pouze střela Adama Kozubíka ke které se dostal po průniku Kuby,bohužel obrana soupeře naši gólovou šanci zblokovala.Poločas jsme tedy prohráli 0:1. Do druhého poločasu jsme vlétli a i s podporou větru jsme uzavřeli domácí na vlastní polovině.Hned v 47.minutě Pavel Urbánek napřáhl a ze 18 metrů trefil tyčku.Zanedlouho jsme kopali rohový kop,bohužel míč po pěkně kopnutém rohu jsme nedokázali dostat do sítě. A přišla 54.minuta a další zbytečná ztráta na polovině hřiště,kterou domácí po rychlém brejku potrestali a zvýšili na 2:0.To byl trochu pro nás šok a než jsme se vzpamatovali bylo to už 3:0,to se ocitl za naší obranou Husařík a přehodil vyběhnuvšího Paju.Za pět minut se situace opakovala a čtvrtý gól domácích vstřelil Breznický.Poté odstoupil kvůli zranění Ráďa Čuč a na hřiště se dostal Adam Savara.I nadále jsme se snažili vstřelit čestný gól,nastřelili jsme další tyčku,ale domácí obrana dirigováná zkušeným Janíčkem nás do dalších příležitostí nepouštěla.Zápas tak skončil jednoznačným výsledkem 4:0.

Další zápas hrajeme v nedělu 22.5 16:30 na domácím hřišti proti Boršicím u Blatnice.Přípravka hraje taktéž v nedělu ve 14:00 v Uherském Brodě s místním Orlem.

hr1 hr2 hr3 hr4 hr5

Opět jsme neudrželi vedení a v závěru inkasovali

strrrr

Pitín – Strání B 2:2 (2:1)
Branky: 7. Kozubík J., 16. Voda M. – 31. Bušo M., 86. Tinka P.
ŽK: 39. Divila J., 52. Schäffer P., 76. Trllo Z. (Pitín). Diváci: 100.
Rozhodčí: Martin Fišera – Pavel Berčík (laik), Josef Tóth (laik).
Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (83. Kavka P.), Schäffer P., Mlček T. (72. Lukáš D.), Kozubík J., Domorád P., Divila J. (66. Kozubík A.), Čuč R.
Trenér: Pavel Urbánek.
Strání B: Tomanec L. – Zderčík P. (82. Pavluš V.), Zderčík A., Tomanec P., Štajner J. (60. Tinka P.), Šidlo V., Pavluš M., Motola J., Houšť V., Grebík M. (46. Haloda J.), Bušo M.
Trenér: Pavel Bruštík.
Na hodovou sobotu jsme doma přivítali hosty ze Strání.Ještě před naším zápasem sehráli své utkání staří páni proti Šanovu a prohráli 2:5.Do utkání jsme vstoupili lépe a v 7.minutě vstřelil úvodní gól zápasu Kuba Kozubík.I nadále jsme byli aktivnější a po jednom z rohových kopů předskočil Michal Voda hostujícího gólmana a zvýšil na 2:0.Po druhé obdržené brance se soupeř probral a hrál se fotbal nahoru dolů.Po jednom z rohů prostřelil vše co mu stálo v cestě Bušo a snížil na 2:1.Druhý poločas byli hosté fotbalovější,lépe kombinovali a začali nás přehrávat.Naše obrana však pracovala dobře a do žádných větších šancí soupeře nepouštěla.Velmi dobrý zápas na pozici předstopera předvedl Radim Čuč.My jsme spoléhali na brejky a na nějaké standartní situace.Po jedné takové(přesněji po rohu)měl na hlavě uklidňující gól kapitán Pavel Domorád,bohužel však přestřelil.Hosté se dočkali srovnání v 86.minutě,kdy se trefil střídající Tinka.Zápas tak skončil spravedlivou remízou.Je škoda,že jsme už druhý domácí zápas nedokázali udržet jednobrankový náskok a v závěru inkasovali.
Výkonný výbor FAČR dne 9.5 na svém zasedání revokoval své usnesení o nezveřejňování výsledků a tabulek přípravky tak,že rozhodl o nezveřejňování pouze tabulek.I přesto byly výsledky a tabulky doposud zveřejňovány v týdeníku Dobrý den s kurýrem,pro ně asi zákaz neplatí…
Díky tomuto rozhodnutí Vás seznámíme s výsledky naší přípravky v jarní části sezóny.První 2 zápasy nás čekali dva nejsilnější týmy.Napřed doma proti Březové a prohráli jsme 1:6(góla dal Adam Sekér) a potom v Bánově jsme prohráli 1:11(Matěj Berčík).V dalším zápase jsme doma přivítali kluky a holky z Rudic a zvítězili jsme 8:0(Adam Sekér 3,Michal Vrba 2,Vojta Kovář,Tomáš Malár a Matěj Berčík).Na hody jsme zajížděli do Prakšic,kde jsem prohráli 1:7(Michal Vrba).

Na Březové jsme dostali kanárka.

br4

Březová – Pitín 6:0 (3:0)

Branky: 22., 36., 51. Janků M., 3., 78. Vojtek J., 75. Smítal Jo.

Diváci: 130.

Rozhodčí: Josef Zámečník – Josef Janků (laik), Pavel Berčík (laik).

Březová: Bruštík D. – Vojtek J. (86. Matějíček P.), Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Pomajbík D., Křeháček M., Janků M. (75. Smítal Ja.), Hanák T. (70. Majer J.), Čaňo P. (83. Moravčík D.), Čaňo D.

Trenér: Ladislav Kalina.

Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Staněk Š., Schäffer P., Mlček T., Kozubík A., Domorád P., Divila J., Bor B., Savara A. (65. Holík K.)

Trenér: Pavel Urbánek

V dalším zápase jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu naší soutěže a to na Březovou.Odjížděli jsme s obavami,protože nám v porovnání se zápasem s Komňou chybělo 5 hráčů základní sestavy(Kuba Kozubík,Lukáš,Bureš,Urbánek,Čuč).Domácí do utkání vlétli a hned ve 3.minutě se ujali vedení,to jsme nechali v klidu odcentrovat jednoho z březovských hráčů a pro Vojtka nebyl problém míč uklidit do odkryté brány.I nadále byli domácí aktivnější a na naši bránu se valil jeden útok za druhým,s koncovkou však byli domácí na štíru.My jsme se snažili vybojovat nějaké standartky a z nich se pokusit ohrozit bránu soupeře.Po jedné z nich jsme se dožadovali penalty,bohužel sudí Zámečník držení Michala Vody neposoudil jako nedovolené.Ve 22.minutě domácí nakopli dlouhý míč dopředu,Paja si zakřičel (a tak Domoš i Hery míč pouštěli),bohužel však zůstal stát na brankové čáře a tak se balon dostal k osamocenému Janků,který vsítil druhý gól domácích.Třetí gól jsme domácím předložili na zlatém podnose a to když se naše poměrně nečekaná zpětná nahrávka dostala až za naši obranu a Janků svůj samostatný únik s přehledem proměnil.Pak se po chybě v domácí obraně ocitl v gólové šanci Bor,jeho střelu však Bruštík zlikvidoval.Do kabin se šlo tedy za stavu 3:0.Ve druhém poločase jsme doufali,že když budeme hrát s podporou větru a z kopce,tak budeme trošku vyrovnanější protivník.To se však nestalo,domácí byli nadále lepším mužstvem a podařilo se jim vsítit po pěkných akcích ještě 3 branky.

V dalším zápase hostíme na domácím hřišti na hodovou sobotu 7.5 v 17:00 Strání B,před námi hrají v 14:00 staří páni proti Šanovu.Přípravka hraje také v sobotu od 14:00 v Prakšicích.

bř1br3bř