Archiv pro měsíc: Duben 2016

Ani ve druhém domácím zápase jsme nezvítězili.

Pitín – Komňa 1:1 (0:0)
Branky: 65. Voda M. – 90. Kala M.
ŽK: 76. Trllo Z., 88. Čuč R. – 75. Králík M., 79. Vaverka I. Diváci: 90.
Rozhodčí: Kateřina Součková – Pavel Berčík (laik), Jiří Šašinka (laik).
Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P. (83. Kavka P.), Trllo Z., Schäffer P., Lukáš D. (90. Bor B.), Kozubík J., Domorád P., Divila J. (46. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Pavel Urbánek
Komňa: Urbánek J. ml. – Varaďa M., Sochor L. (70. Valter P.), Ridoško M., Pospíšil L., Lisoněk L., Králík M., Kala M., Hanke T., Gago J., Dolina M. (31. Vaverka I.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Po úvodním nevydařeném domácím zápase se Záhorovicemi a vítězství v Přečkovicích jsme přivítali v dalším kole na našem hřišti tým z Komně.Hostům se v letošní sezóně nedaří podle představ a jsou na posledním místě ze ziskem pouhých 5 bodů.Samotné utkání mnoho krásy nepřineslo,byl to spíš boj než fotbal.Celý první poločas se odehrával spíš mezi šestnáctkama,bez výraznějších šancí na obou stranách.Nám se nedařila kombinace,zbytečně jsme ztráceli jednoduché míče a hosté byli nebezpeční hlavně důrazným Kalou.Ve druhém poločase jsme získali mírnou převahu a po jednom ze série rohových kopů mohl vedoucí gól vstřelit Kuba Kozubík,bohužel jeho střelu vykopl z brankové čáry jeden z hostujících obránců.Nakonec se ujala až překvapivá střela Michal Vody,která se odrazila od tyčky do brankáře a od něho za brankovou čáru.Obdržený gól hosty probudil a snažili se o vyrovnání.Jednu šanci Paja dobrým zákrokem na lajně vytěsnil na rohový kop.Druhou v 90.minutě bohužel už hosté proměnili,když střelu jednoho z komenských hráčů Paja neudržel úplně pod kontrolou a míč dorazil do sítě (možná i s pomocí faulu) Kala.Hned po rozehrání jsme se dostali až k šestnáctce a po centru zahrál jeden z hostujících hráčů rukou a dožadovali jsme se penalty.Bohužel píšťalka sudí Součkové zůstala němá a tak mohli v pokračující akci vstřelit vítězný gól hosté,naštěstí pro nás slibný brejk 4 na 2 zazdili.Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou.
V dalším utkání zajíždíme v nedělu 1.5 na Březovou,začátek utkání je v 16:30.Přípravka svůj domácí zápas s Rudicemi sehraje až ve středu 4.5 se začátkem v 17:30.

k10k7k11

Z Přečkovic vezeme 3 body.

přečkyPřečkovice – Pitín 3:5 (2:2)
Branky: 39. Slánský M., 41. Nevěřil J., 51. Tureček Z. – 15., 78. Kozubík J., 24., 60. Urbánek P., 53. Domorád P. ŽK: 68. Janíček J. – 8. Divila J. Diváci: 77.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka – Richard Hodulík (laik), Pavel Berčík (laik).
Přečkovice: Novosad J. – Valíček B. (80. Procházka M.), Urbánek J., Tureček Z. (56. Kuchař M.), Slánský M. (75. Šidlo J.), Semela Roman, Pešek Z. (80. Jančář M.), Nevěřil J., Kunc J., Janíček J., Bezruč M. (83. Hanák L.).
Trenér: Neuveden.
Pitín: Berčík P. – Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (64. Kozubík A.), Schäffer P., Kozubík J., Domorád P., Divila J. (68. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Pavel Urbánek

Po porážce doma od Záhorovic,jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Přečkovic.Domácí byli povzbuzeni nečekanou výhrou na Žítkové a tak se dal očekávat těžký zápas.Do kádru se po několikaleté pauze vrátil Pavel Urbánek a jeho návrat byl vydařený.Postavil se hned do základní sestavy a po boku Kuby Kozubíka nastoupil v útoku.Domácí začali nebojácně a i díky nebezpečným standartním situacím v okolí šestnáctky musela být naše obrana na pozoru.V naší první šanci se ocitl po přesném centru od Zbyňi Trlla Radim Čuč,bohužel nedokázal pořádně trefit míč.Ale v 15.minutě jsme se již radovali.Míč vykopával Paja z branky,dlouhým výkopem našel Kubu který využil nejistého vyběhnutí domácího brankáře a poslal náš tým do vedení. Zanedlouho bylo ještě veseleji,míče se zmocnil Paca,vystřelil na bránu,soupeřův brankář míč neudržel a bylo to o dvě branky.Přečkovice byli zaskočeni a nemohli se dostat do hry.Tak jsme jim pomohli sami,když jsme na hranici šestnáctky zbytečně faulovali a kopala se standartka,na centr si naběhl Slánský a hlavou překonal Paju,Za pár minut bylo ještě hůř.Špatně jsme rozehráli,míče se zmocnili domácí, rychlým brejkem rozebrali naši obranu a srovnali na 2:2 .Tak skončil i první poločas.Do toho druhého jsme nastoupili s hlavama asi ještě v kabině,protože během pár minut šli domácí hráči 2x sami na gólmana,naštěstí Paja včasným výběhem šance zlikvidoval.Za svoji smršt byli domácí odměněni a po kratším obléhání naší branky vstřelili svůj třetí gól.Hned po rozehrání jsme se vydali dopředu a po faulu jsme kopali standartku,ke které se postavil Paja Domorád a přesnou ranou k tyčce srovnal skóre zápasu.Zanedlouho obral dobře hrající Kuba Kozubík o míč Zdeňu Peška,míč potáhl a našel na malém vápně osamoceného Pacu,pro kterého nebyl problém uklidit kulatý nesmysl tam kam patří – 3:4.Domácí byli tímto obratem zaskočeni a my jsme měli víc šancí,Jednu z nich využil ještě Kuba Kozubík a stanovil tak konečné skóre 3:5.
Další zápas sehrajeme v nedělu 24.4 na domácím hřišti proti Komňi,začátek utkání je v 16:00.
Přípravka hraje svoje utkání v sobotu 23.4 v Bánově,začátek utkání je v 14:00.
Z důvodů nařízení ze strany FAČR nesmíme zveřejňovat výsledky zápasů přípravky.Náš názor je,že je to špatné rozhodnutí,ale jestli se chceme vyhnout nějakým disciplinárním trestům,tak musíme toto nařízení respektovat.

Ostatní výsledky 15.kola-Starý Hrozenkov-Orel Uherský Brod 2:1(0:0),Březová-Ostrožská Lhota 4:0(2:0),Strání B-Boršice u Blatnice 3:1(2:1),Záhorovice-Horní Němčí 1:1(1:0),Komňa-Žítková 1:4(1:2)

 

V prvním jarním kole prohra doma se Záhorovicemi.

záhorovicePitín – Záhorovice 0:1 (0:0)
Branky: 58. Nášel V.
ŽK: 41. Voda M., 67. Divila J. – 56. Denemark J. Diváci: 68.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský – Pavel Berčík (laik), Martin Polách (laik).
Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J., Kozubík A., Homola M. (15. Staněk Š.), Domorád P., Divila J. (70. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Pavel Urbánek
Záhorovice: Struhelka V. – Varga P., Nášel V. (88. Šabršula V.), Michalčík R., Krč P., Kočí Z., Jančář T. (46. Surý M.), Jál J., Hamšík Z. (81. Kubica D.), Dvořák P., Denemark J. (58. Polanský I.).
Trenér: Miroslav Andrlík.
Po dlouhé zimní přestávce se nám rozběhli fotbalové soutěže.V zimní přípravě se nám nedařilo a i vinou slabé účasti na trénincích a v přípravných zápasech jsme všechny utkání prohráli. 1:4 s Rokytnicí,0:5 se Šanovem a 3:5 s Bohuslavicemi a generálku,kterou jsme měli hrát s Lipovou, soupeř na poslední chvíli pro zranění hráčů zrušil.V hráčském kádru došlo k několika změnám.Už v průběhu ledna nám oznámil Honza Vladár,že zahájil přípravu s Luhačovicemi a měl by zájem tam odejít na hostování,což jsme mu umožnili.Týden před začátkem soutěže se ozvali Nezdenice s urgentní žádostí o půjčení Ladi Salveta do branky.Po rychlém zvážení situace jsme se rozhodli ho uvolnit,s tím že na jaro bude chytat Paja Berčík a v případné záloze by měl být Paca Urbánek mladší.Rozhodování to nebylo jednoduché,protože Laďa byl důležitý hráč,ale nakonec jsme se tak rozhodli a vyšli vstříc Laďovi i Nezdenicím ve snaze zachránit Okresní přebor.Naopak na přestup jsme získali Bohumila Bora(Rudimov) a Adama Savaru(Bojkovice)

Ale pojďme k samotnému zápasu.Ještě před začátkem jsme minutou ticha uctili památku dvou našich bývalých hráčů,kteří nás opustili a to pana Zdeňka Spáčila a pana Václava Hubáčka.
Do zápasu vstoupila obě dvě mužstva opatrně a hrálo se převážně na půlce.V první šanci zápasu se ocitl hostující hráč,ale Paja v brance jeho střelu vytáhl na roh.My jsme zahrozili Kubou Kozubíkem,který se dvakrát za poločas dostal za obranu soupeře,ale ani jedenkrát nedokázal překonat hostujícího brankáře.To se povedlo záhorovskému Nášelovi,který ve snaze vypichnout míč překonal vlastního brankáře,míč však k naší nelibosti zastavila tyčka a před dobíhajícími hráči ho zkrotil Struhelka.Do kabin se šlo za bezbrankového stavu.Ve druhém poločase byla hra podobná tomu prvnímu,byl to spíš boj než fotbal.Až přišla 58.minuta ,ve které hosté získali výhodu rohového kopu.K němu se postavil Jirka Jál a přesným centrem našel osamoceného Nášela,který pěknou hlavičkou k tyčce vstřelil první gól zápasu a jak se později ukázalo i poslední.Ve zbytku zápasu jsme se snažili o vyrovnání,ale do žádné šance jsme se nedostali a tak zápas skončil výhrou hostů.Utkání by spíš slušela remíza,ale bohužel jedna naše chyba při standartní situaci rozhodla,že všechny body putují do Záhorovic.Stínem utkání bylo zranění Matěje Homoly a tak nad jeho dalším účinkováním visí otazník.
V další zápase zajíždíme v nedělu 17.4 do Přečkovic,které v prvním jarním kole poměrně překvapivě zvítězili na hřišti Žítkové.Zápas se hraje již od 14:30.
Jarní část sezóny zahájí také naše přípravka,která se utká na domácím hřišti v nedělu 17.4 od 14:00 se silným soupeřem z Březové.

Výsledky  14.kolo OS Uherské Hradiště skupina B v 15:30-logo_ofs.gif

Orel Uherský Brod-Horní Němčí 0:2(0:1)

Žítková-Přečkovice 0:1(0:1)

Pitín-Záhorovice 0:1(0:0)

Ostrožská Lhota-Komňa   7:1(3:1)

Boršice u Blat.-Březová   0:2(0:1)

Starý Hrozenkov-Strání B   0:0