Archiv pro měsíc: Říjen 2015

Poslední zápas podzimu jsme nezvládli.

žitkova

Žítková – Pitín 2:1 (2:0)

Branky: 17. Bulko P., 27. Krovina Z. – 75. (p) Bureš M. ŽK: 74. Čejka D. – 30. Schäffer P., 45. Kavka P., 57. Mlček T., 79. Čuč R., 81. Bureš M. ČK: 75. Beňo T. (Žítková). Diváci: 100.

Rozhodčí: Ondřej Vlk – Martin Hargaš (laik), Pavel Berčík (laik).

Žítková: Beňo T. – Pollák M., Pleva L. (85. Krajčovič V.), Lebánek M., Krovina Z., Janků J. (55. Gaží P.), Čejka D., Coník B. (65. Hrubý M.), Bulko P., Bulejko V., Birás A.

Trenér: Martin Hargaš.

Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Schäffer P., Prachař D. (32.Vladár J.), Mlček T. (70. Kozubík A.), Lukáš D. (86.Kavka P.), Homola M., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek.

V posledním zápase podzimu nás čekal derby zápas se Žítkovou.Naposledy jsme zde odehráli zápas na jaro roku 2008,kdy jsme vyhráli a zároveň slavili postup ze Základní třídy.Na hřišti se toho moc nezměnilo,ale za hřištěm z chátrající budovy vyrostl čtyřhvězdičkový hotel.Pojďme ale k zápasu.Domácí hráli první poločas „z kopce“ a díky tomu a i díky znalostem domácího terénu byli od začátku utkání aktivnější.Zaslouženého vedení se ujali v 17.minutě,to se pěknou střelou prezentoval Bulko a Laďa v brance byl bezmocný.Zanedlouho bylo ještě hůř,nedokázali jsme odkopnout míč pryč od naší branky,ten se vrátil zpět do šestnáctky a nenápadnou střelou k bližší tyčce vsítil druhý gól domácích Krovina.Hráli jsme nedůrazně,někdy až moc jsme chtěli(vzhledem k terénu)kombinovat a tak není divu,že jsme se za celý první poločas nedostali k nějakému ohrožení domácího brankáře.Po přestávce jsme „z kopce“ hráli my a i díky důraznější a rychlejší hře jsme se konečně dostali do šancí.Bohužel jsme měli špatně seřízená mířidla a všechny naše střely šly mimo branku.Za patnáct minut druhé půle jsme mohli skóre vyrovnat,bohužel se tak nestalo.Následně se hra trochu rozkouskovala a vyrovnala.Až přišla 75.minuta,nejdříve zahrál domácí hráč v šestnáctce rukou,rozhodčí však nechal pokračovat ve hře.Následoval zákrok na Matěje Homolu,který sudí posoudil jako nedovolený a kopala se penalta.Tu s jistotou proměnil Martin Bureš.Po obdržené brance zakřičel domácí gólman něco vulgárního na rozhodčího a byl vyloučen.Hned za 5 minut byl v domácím pokutovém území faulován opět Homola,rozhodčí však odvahu odpískat druhou penaltu proti domácím nenašel.V závěru jsme otevřeli obranu a hnali se za vyrovnáním,ale již jsme se do žádné šance nedostali.Naopak domácí byli svými rychlými brejky blízko vstřelení třetí branky,ale Laďa v brance byl pozorný.Zápas tak skončil zaslouženou výhrou domácích.

Přípravka hrála svůj poslední zápas doma s Havřicemi a vyhrála 7:3(3:1)Michal Vrba 2,Adam Sekér 2,Vojta Kovář,Adam Rapant,Radek Krahula

 

S Ostrožskou Lhotou bez bodů.

Pitín – Os. Lhota 0:2 (0:0)

Branky: 64. Kusák M., 68. Štergenich D.

ŽK:30.Čuč R.,58. a70 .Trllo Z.- 59. Pešík D., 72. Lučný O., 89. Štergenich P.

ČK:70.Trllo Z.

Diváci: 80.

Rozhodčí: Volodymyr Korolovych – Pavel Berčík (laik), Petr Hanáček (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Staněk Š. (54. Vladár J.), Schäffer P., Prachař D., Mlček T., Lukáš D. (85. Kavka P.), Kozubík A., Homola M., Domorád P., Čuč R.

Trenér: Pavel Urbánek

Os. Lhota: Šicha Z. – Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D., Pešík E., Pešík D., Lučný O. (80. Žajdlík M.), Kusák M., Krátký E. (50. Kuban V.), Horák K., Hanák R.

Trenér: Patrik Štergenich.

V posledním domácím zápase jsme v opravdu podzimním počasí přivítali nový tým v naší soutěži a to Ostrožskou Lhotu.Před zápasem jsme byli na čtvrtém místě a soupeř na pátém,tak se dal očekávat vyrovnaný zápas.Do utkání jsme nastoupili oslabeni o Martina Bureše,Kubu Kozubíka,Jindru Divilu a pouze na lavku usedl Honza Vladár.Když připočteme dlouhodobou absenci Michala Vody,tak nám chybělo 5 hráčů ze základu.Začátek samotného zápasu byl vyrovnaný,postupně však získávali více ze hry hosté a jen díky dobrým reakcím a postřehu Ladi v brance byl stav v poločase bezbrankový.Ve druhém poločase se hra nezměnila,soupeř nám svým rychlým pohybem a přístupem k hráčům dělal problémy v rozehrávce,se kterými jsme se nedokázali vypořádat.Zaslouženého vedení se hosté ujali v 64.minutě kdy se trefil po kombinaci Kusák a čtyři minuty později to bylo již o 2 branky,to se prosadil hlavou Štergenich.A aby bylo ještě hůř dostal v 70.minutě po druhé žluté červenou Trllo a podzimní část sezóny pro něho skončila.Teprve potom jsme konečně vzadu zjednodušili hru,otevřeli jsme obranu ve snaze utkání zdramatizovat.Hra se přelévala z jedné strany na druhou.My jsme se konečně taky dostali do nějakých šancí,ale neproměnili jsme ani jednu.Nejblíže byl Paja Domorád,který trefil břevno.A když v samotném závěru nedokázal v úniku 2 na 1 přesně přihrát Honza Vladár, odvážejí si zasloužené 3 body hosté do Lhoty.

Přípravka hrála svůj zápas v Šumicích a v nových dresech vyhrála 6:3(2:0) Vojta Kovář 3,Michal Vrba,Adam Sekér,Adam Rapant.

V posledním utkání zajíždíme po několika letech k derby na Žítkovou,zápas se hraje 18.10 v 14:00.

Přípravka svůj zápas s Havřicemi odehraje na domácím hřišti již v sobotu 17.10 ve 14:00.

Souboj o třetí místo dopadl nerozhodně.

Boršice u Bl. – Pitín 3:3 (1:0)

Branky: 40. Horák Z., 62. Nožička J., 77. Šimek R. – 64. Lukáš D., 70. Kozubík J., 89. Bureš M.

ŽK: 76. Horák Z., 90. Kusenda P. – 28. Čuč R., 57. Trllo Z. Diváci: 100.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Josef Slaník (laik), Pavel Berčík (laik).

Boršice u Bl.: Stodolák M. – Zimčík R., Šimek R., Ondra P., Nožička J., Miroš J., Kusenda P., Jurásek Š., Chudík L., Horák Z., Gál J.

Trenér: Vladimír Bilík.

Pitín: Salvet L. – Vladár J. (47. Lukáš D.), Trllo Z., Schäffer P., Prachař D., Kozubík J. (86. Kavka P.), Homola M,, Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Boršic,kde nás čekal zápas o třetí místo.Domácí měli na třetím místě dvoubodový náskok před námi a v případě výhry jsme mohli poskočit na třetí místo.První poločas byl opatrný z obou stran,na hřišti bylo poměrně dost nepřesností a tak dlouho byl bezbrankový stav.Za zmínku stojí pouze nečekaná střela Kuby Kozubíka,který domácího gólmana už v 2.minutě bohužel na švestkách nenachytal. V 30.minutě unikl jeden z domácích hráčů,vyhnul se i faulujícímu Burešovi,naštěstí pro nás svou šanci neproměnil.Ve 40.minutě zahrávali Boršice rohový kop,rychle ho rozehráli a Horák vsítil první gól zápasu.Do druhého poločasu nastoupil místo Honzy Vladára David Lukáš.Hra byla vyrovnaná až do 62.minuty kdy domácí Nožička dostal míč za obranu a uklidil míč do naší branky.My jsme trápili,ale bojovali a hned za dvě minuty se dostal k odraženému míči David Lukáš a levačkou poslal míč do šibenice.Tento moment nás nakopl a hnali jsme se za vyrovnáním.To se nám taky zanedlouho podařilo,po standartce se míč odrazil ke Kubovi Kozubíkovi,který ho ze šestnáctky poslal do soupeřovy branky a začínalo se od nuly.Remízový stav bohužel dlouho nevydržel a domácí po pěkné kombinační akci se ujali opět vedení.Vrhli jsme ve snaze vyrovnat všechny síly do útoku a před domácí branku létal jeden centr za druhým.V 86.minutě se nám po jednom centru podařil vsítit Radimem Čučem gól,který bohužel hlavní rozhodčí neuznal,kvůli údajnému ofsajdu.Musíme říct,že rozhodčí byl asi jediný člověk na hřišti,který ten ofsajd viděl.V samotném závěru posoudil sudí střet Pavla Domoráda s domácím hráčem v šestnáctce jako nedovolený.Následnou penaltu proměnil Martin Bureš a zařídil tak,že i ve čtvrtém venkovním zápase jsme neprohráli.

Přípravka hrála kvůli hodům v Brodě svůj zápas s Orlem Uh.Brod již v pátek a vyhrála na domácím hřišti 9:5(5:0)Michal Vrba 3,Adam Sekér 2,Vojta Kovář 2,Matěj Berčík,Radek Krahula

V dalším kole hrajeme na domácím hřišti proti Ostr.Lhotě,začátek je v nedělu 11.10 ve 14:30.Přípravka se pokusí získat body v Šumicích,hraje 11.10 ve 13:00.

I přes množství šancí nakonec výhra pouze o gól.

sth

Pitín – St. Hrozenkov 2:1 (2:0)

Branky: 11. Homola M., 18. Čuč R. – 85. Havier J.

ŽK: 40. Žmolík Lukáš (St. Hrozenkov). Diváci: 80.

Rozhodčí: Lukáš Hubál – Pavel Berčík (laik), Lukáš Juračka (laik).

Pitín: Salvet L. – Vladár J. (77. Kavka P.), Trllo Z. (84. Lukáš D.), Staněk Š., Schäffer P., Kozubík J. (90. Maňas M.), Kozubík A., Homola M., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

St. Hrozenkov: Kročil J. – Žmolík L., Řihák F. (24. Semela P.), Ostravský R., Orsák P., Ondrůšek P. (34. Havier J.), Lebánek L., Husařík R. (46. Janíček P.), Husařík M., Gabrhel P., Breznický P. (80. Mlčůch Matěj).

Trenér: Josef Vaculík.

Po zaslouženém vítězství ve Strání nás čekal na domácím hřišti tým ze Starého Hrozenkova,který byl v dosavadním průběhu soutěže nejlepším týmem na hřištích soupeřů(získal 9 bodů ze 4 zápasů).Cíl před utkáním byl jasný vítězstvím potvrdit 3 body ze Strání.Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a i s podporou větru jsme se usadili na polovině soupeře.Na branku se hrnul jeden útok za druhým a v 10,minutě jsme se po několikáté šanci dočkali první vstřelené branky.Po rohovém kopu uklidil míč do hostující branky svojím premierovým gólem Matěj Homola.V náporu jsme pokračovali a v 18.minutě opět po rohu prostřelil gólmana Radim Čuč.Následovalo několik dalších trestuhodně nevyužitých šancí a dvakrát pomohla hostům konstrukce branky.Sami se k ohrožení našeho brankáře téměř nedostali.Kdyby skončil poločas naším vedením 5:0,nikdo by se asi nedivil.Do druhého poločasu nastoupil na místo stopera hostí zkušený Janíček a začal dirigovat celou obranu.Soupeř začal hrát důrazněji,rychleji k nám přistupoval a i s pomocí větru se hra začala vyrovnávat.V druhé půlce již jsme nebyli tak aktivní a asi se není ani čemu divit.Prostě nejsme tým který by odehrál v takovém tempu jak první poločas celý zápas.Hosté se ke konci dočkali snížení,když se přesnou hlavičkou trefil Havier.Přípravka svůj zápas sehrála až ve středu a v Hradčovicích prohrála po boji 6:5(3:2)branky: Adam Sekér 3,Michal Vrba 2.V dalším kole zajíždíme do Boršic u Blatnice,zápas se hraje v nedělu 4.10 v 15:00.Přípravka svůj zápas odehraje již v pátek 2.10 v 16:00 a soupeřem jim bude na domácím hřišti Orel Uh.Brod.