Archiv pro měsíc: Září 2015

Kájinkova vítězná rozlučka…

str1Strání B – Pitín 1:3 (0:1)

Branky: 80. Tomanec P. – 30., 67. Voda M., 51. Kozubík J.

ŽK: 73. Haloda J., 75. Šidlo V. – 44. Čuč R., 73. Trllo Z. Diváci: 130.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Marek Bušo (laik), Pavel Berčík (laik).

Strání B: Mimochodek J. – Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Reňák R., Popelka J. (65. Haloda J.), Pavluš M. (73. Tomanec L.), Mahdal D. (68. Šidlo V.), Janovský M., Janiga V. (32. Kolaja J.), Houšť V.

Trenér: neuveden.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J., Homola M., Domorád P., Divila J. (70. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M. (46. Staněk Š. (88. Kavka P.).

Trenér: Pavel Urbánek

Po nevydařeném domácím utkání s Březovou jsme zajížděli do Strání,kde se nám tradičně nedaří a nezískali jsme na jejich hřišti ani bod.Zároveň to byl poslední zápas na delší dobu  pro Michala Vodu,který odjíždí pracovně do Mexika.První poločas hráli domácí s podporou větru a měli více ze hry.První šanci jsme ale měli my,jmenovitě Kuba Kozubík,který postupoval sám na brankáře,obešel ho ale jeho střelu vyrazil dobíhající obránce na rohový kop.Hned poté trefili domácí ze standartní situace levou tyč naší branky.Úvodní gól vstřelil po pěkném uvolnění od Kuby Kozubíka Michal Voda.Do druhého poločasu již nenastoupil Martin Bureš,kterého vystřídal Štěpán Staněk.Na místo stopera se postavil Paja Domorád a předstopera Matěj Homola.S větrem v zádech jsme vstoupili aktivně do druhého poločasu a snažili jsme se přidat druhý gól.To se nám také brzy podařilo a po rohovém kopu vsítil druhý gól Kuba Kozubík.I nadále jsme měli převahu,ale dvě gólovky Michal Voda neproměnil.Proměnil až tu třetí a opět po rohovém kopu.Poté se hra trochu vyrovnala,ale bez šancí na obou stranách.V 80.minutě domácí vstřelili gól,to je nakoplo a hnali se za zdramatizováním utkání.Naštěstí jsme nic takového nedopustili a vezeme z horké půdy zasloužené 3 body.

Přípravka hrála na domácím hřišti s Prakšicemi a prohrála 2:12(1:5)branky dávali Tomáš Malár a Michal Vrba

S Březovou jsme doma neuspěli.

břez

Pitín – Březová 0:2 (0:0)

Branky: 71. Pomajbík D., 77. Vojtek J.
ŽK: 22. Schäffer P., 32. Divila J. (Pitín). Diváci: 80.
Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Josef Janků (laik).

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J. (72. Staněk Š.), Trllo Z., Schäffer P., Homola M., Domorád P., Divila J. (52. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M., Prachař D. (79. Kavka P.).
Trenér: Pavel Urbánek

Březová: Bruštík D. – Vojtek J., Pomajbík D., Plášek V., Majer J., Křeháček M., Janků M. (90. Matějíček P.), Hanák T. (80. Smítal J.), Čaňo T. (86. Miškář V.), Čaňo P. (91. Čaňo L.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
V dalším domácím jsme přivítali aspiranta na postup a to tým z Březové.Z rodinných důvodů se zápasu nemohl zúčastnit Kuba Kozubík,jeho místo v útoku zaujal Michal Voda a premiéru v dresu Pitína si odbyl Drahoš Prachař,který nastoupil do zálohy.Hosté po dvou ztrátách v minulých kolech,chtěli zvítězit a od začátku byli aktivnější.My jsme se snažili hrozit ze standartek,které se nám ale příliš nedařili.Hosté vstřelili i gól,který ale kvůli ofsajdu nemohl být uznán.Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný,hosté byli fotbalovější a měli více ze hry,ale do nějakých vyložených šancí se nedostávali.Rozhodnutí padlo v 71.minutě kdy úvodní branku vstřelil Pomajbík.Potom jsme více otevřeli hru a chtěli vyrovnat,jenže jsme ztratili na půlce míč a hosté rychlý brejk dokázali Vojtkem proměnit.Do konce zápasu se už nic významného nestalo a tak tři body putují asi zaslouženě na Březovou.Zároveň to byl první zápas ve kterém se nám nepodařilo překonat obranu soupeře.
Naše přípravka hrála v Rudicích a vybojovala premiérové vítězství v soutěži,vyhrála 2:0 branky dávali Tomáš Malár a Vojta Kovář. Fotky ze zápasu

http://wwwpitin.rajce.idnes.cz/Utkani_Rudice_-_Pitin_13.9.2015_-_pripravka/

 

Informace a fotky ze zápasů přípravky.

IMG_0791První utkání pitínské přípravky v domácím prostředí se uskutečnilo v neděli 6.9.2015 v 14.00 hod.  a hrála proti zkušenému fotbalovému týmu z Bánova. Na toto utkání se přišel podívat a malé hráče z Pitína povzbudit Ondra Kúdela. Který na tomto hřišti začínal. Malé fotbalisty obdařil dárky – upomínkovými předměty. Po společném focení, zahájil utkání slavnostním výkopem.
Pitín – Bánov 2:14(0:10) Naši střelci: Tomáš Malár – 1 branky, Michal Vrba – 1 branka.
další fotky
http://hriboloid.rajce.idnes.cz/Pripravka_Pitin_-_Banov_6.9.2015
Další zápas jsme odehráli v Újezdci,kde jsme po prohraném poločase dokázali srovnat skóre,bohužel domácí rozhodli o svém vítězství gólem 2 minuty před koncem.
Újezdec – Pitín 6:5(5:2)
branky:  2 x – Vojta Kovář, 2x – Adam Sekér, 1x Matěj Berčík

http://wwwpitin.rajce.idnes.cz/Utkani_Ujezdec_-_Pitin_3.9.2015_-_pripravka/

První utkání pitinská přípravka  se odehrála v sobotu 29. 8. 2015 v Březové.

Sice jsme prohráli, ale malí fotbalisté se drželi statečně.
 — Březová – Pitín  5:0(2:0)
hráči za Pitín
Šimon Chmela
Michal Vrba
Štěpán Jál
Vojta Kovář,
Zuzana Kovářová,
Matěj Berčík
Tom Malár
Radek Krahula
Adam Sekér
Vojta Šašinka

V Komňi trefil 3 body Zbyněk Trllo

komna5

Komňa – Pitín 0:1 (0:1)

Branka: 21. Trllo Z.

Diváci: 55.

Rozhodčí: Ivo Vaverka(laik) – Jiří Šašinka (laik), Marek Kúdela (laik).

Komňa: Urbánek J.st. – Vaverka I. (72. Kříž R.), Varaďa M., Urbánek P., Špíšek M., Sochor L., Ridoško M., Lisoněk L., Kala M., Gago J., Dolina M.

Trenér: neuveden.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J. (89. Holík K.), Trllo Z., Staněk Š. (60. Homola M.), Schäffer P., Kozubík J., Kozubík A. (75. Čuč R.), Domorád P., Divila J., Bureš M.

Trenér: Pavel Urbánek

V dalším kole jsme zajížděli do Komně, se kterou jsme na jaro na domácím hřišti prohráli 0:1.V týdnu před utkáním se rozhodlo,že dlouho avízovaný a očekávaný příchod Zdeňka Spáčila se na podzim prozatím neuskuteční.Místo něho přišli na hostování z Bojkovic Drahoš Prachař a Matěj Homola.Ještě před začátkem utkání jsme museli řešit nečekanou věc a to nedostavení se hlavní rozhodčí slečny Součkové k utkání.Tak zápas musel řídit laik z lidu a vzhledem k tomu,že jsme následně prohráli los,tak utkání odpískal zástupce domácích.Utkání bylo od začátku vyrovnané s minimem šancí na obou stranách.Ve 21.minutě unikl po křídle  Honza Vladár a jeho přihrávku před bránu dokázal zužitkovat Zbyňa Trllo a vstřelil první a jak se nakonec ukázalo,tak i poslední gól zápasu.Ve druhém poločase,byla hra opět vyrovnaná až do 70.minuty kdy fauloval zbytečně ve vlastní šestnáctce Petr(Budha)Urbánek jednoho z našich hráčů a kopala se penalta.K té se postavil Michal Voda,ale kopnul ji špatně a domácí brankář míč chytil.Tento okamžik domácí nakopl a začali se ve větší míře tlačit dopředu.Naštěstí žádný gól ze svých závarů nevytěžili a tak jsme dovezli z Komně 3 body.Na závěr musíme uznat férový výkon domácího rozhodčího,který celý zápas(až na pár nepřesností v závěru)zvládl výborně.

Poklidné vítězství s Přečkovicemi.

Pitín – Přečkovice 6:2 (2:0)

Branky: 56., 62. Vladár J., 18. Trllo Z., 25. vlastní, 49. Voda M., 89. Domorád P. – 72. Bezruč M., 80. (p) Kuchař M. ŽK: 78. Kavka P. – 64. Valíček B. Diváci: 100.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Pavel Berčík (laik), Karel Šenkeřík (laik).

Pitín: Salvet L. – Voda M., Vladár J., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J. (77. Kavka P.), Kozubík A., Domorád P., Divila J. (85. Maňas M.), Čuč R., Bureš M. (69. Staněk Š.).

Trenér: David Lukáš.

Přečkovice: Šenkeřík K. – Valíček B., Urbánek J., Šenovský M. (65. Novosád J.), Slánský M., Semela R., Nevěřil J., Kuchař M., Bezruč M. (88. Juránek J.), Kunc J. (61. Hodulík R.), Tureček Z.

Trenér: Pavel Holík.

V dalším domácím utkání nás čekal nováček naší soutěže a to tým z Přečkovic.Do utkání jsme vstoupili lépe a hned od začátku jsme si vytvářeli šance ke vstřelení branky.Využili jsme až tu v 18.minutě,kdy se po samostatném úniku prosadil technickou střelou Zbyňa Trllo.O pár minut později jsme vedli již o dvě branky,to vystřídal v roli exekutora rohových kopů Pavel Domorád Trlla a hned po jeho kopu a následném souboji v malém vápně se míč po odrazu od jednoho z bránících hráčů dostal až za brankovou čáru.Do konce poločasu jsme již žádný další gól i přes několik šancí nepřidali.Start druhého poločasu se nám vydařil na jedničku.Již v 49.minutě unikal sám na brankáře Michal Voda a střelou k bližší tyči vsítil náš třetí gól.Zanedlouho utekl po čáře Vladár a jeho nepovedený centr skončil přesně pod břevnem hostující branky.A v 62.minutě to bylo již o 5 branek,to se prosadil střelou ze 16 metrů opět Vladár.Po této brance jsme trochu polevili v koncetraci a díky tomu jsme umožnili hostům snížení stavu.O první gól se postaral povedenou střelou z dálky Bezruč a v 80.minutě po zbytečném faulu v šestnáctce Adama Kozubíka vstřelil druhý gól Přečkovic z penalty Kuchař.Poslední slovo jsme měli ale my,konkrétně Domorád,který zahrával ze 40 metrů standartku a míč zapadl přesně pod břevno.

V dalším utkání zajíždíme 6.9 do Komně,začátek utkání je v 16:30.Ještě předtím ve 14:00 sehraje své první utkání na domácí půdě naše přípravka proti Bánovu.Zatím odehráli 2 zápasy,0:5 s Březovou a ve čtvrtek prohráli smolně v Újezdci 5:6(branky:Adam Sekér 2,Vojta Kovář 2 a Matěj Berčík)

 

Na hody v Záhorovicích jsme uhráli remízu

Záhorovice – Pitín 2:2 (0:1)

Branky: 48. Kročil T., 50. Dvořák P. – 4. Vladár J., 84. Kavka P.

ŽK: 34. Michalčík R. – 26. Vladár J., 36. Domorád P., 36. Salvet L Diváci: 100.

Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský – Jiří Gřunděl (laik), Pavel Berčík (laik).

Záhorovice: Struhelka V. – Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jančář T., Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Ondrušek D. (73. Grác A.), Polanský I., Michalčík R.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Pitín: Salvet L. – Kozubík J., Kozubík A. (81. Kavka P.), Domorád P. (68. Staněk Š.), Divila J., Bureš M., Trllo Z., Schäffer P., Vladár J. (90. Holík K.), Mlček T., Voda M. (78. Pokorný R).

Trenér: David Lukáš.

První venkovní zápas jsme sehráli v nedalekých Záhorovicích,kde se zrovna konali hody.Začátek utkání nám opět vyšel a již ve 4.minutě jsme se ujali vedení.To se po přihrávce Kuby Kozubíka trefil Honza Vladár,pro kterého to bylo o to pikantnější,že loni na podzim hrával právě v Záhorovicích.Domácí to trochu zaskočilo,ale hned po rozehrání mohli vyrovnat,jenomže Laďa v brance pěknou střelu jednoho z domácích hráčů vytáhl na rohový kop.Domácí byli nadále nebezpečnější,naštěstí pro nás s koncovkou byli na štíru.Ve druhém poločase nastal rychlý obrat ve skóre.Hned ve 48.minutě propadl míč za naši obranu,sám před gólmanem se ocitl Kročil a srovnal stav.A aby bylo ještě hůř, hned po rozehrání se míče zmocnil soupeř a nenápadnou střelou obrátil skóre ve svůj prospěch.Teprve potom jsme se trochu zlepšili a srovnali hru.Srovnat i skóre mohl Kuba Kozubík,ale svůj samostatný únik na golmana nezužitkoval.Vyrovnání stavu jsme se dočkali až později,to se trefil střelou z 25 metrů čerstvý hráč na hřišti Petr Kavka.A když v samotném závěru nevyužil pěknou nabídku na skórování od Michalčíka Kročil,tak rozhodl že domů vezeme vzhledem k průběhu zápasu cenný bod.