Archiv pro měsíc: Srpen 2015

75.minut v zápase jsme vedli,přesto nemáme ani bod.

Pitín – Horní Němčí 2:3(2:1)

Branky:4.Kozubík J.,10.Čuč – 20.Tureček M.,81.Pospíšek M.,84.Svadbík

ŽK: 19.,61. Čuč,29.Trllo – 45.Cmol

ČK: 61.Čuč

Diváci: 90

Rozhodčí: Mahdal Václav – Berčík Pavel,Macalík Roman

Pitín:Salvet L.-Bureš M.,Kozubík A.,Schäffer P.,Domorád P.,Mlček T.,Trllo Z.,Voda M.,Čuč R.,Kozubík J.,Maňas M.(75.Berčík P.)

Horní Němčí:Rybníkář P.-Tureček M.,Cmol M.,Zámečník J.,Chmelina J.,Svadbík J.,Nuzík P.,Malík T.,Kadlček V.,Bobčík D.,Pospíšek M.

Další utkání jsme odehráli opět doma a to proti Hornímu Němčí,které v minulé sezóně bojovalo až do konce o postup do vyšší soutěže.Do utkání jsme vstoupili dobře a již ve 4.minutě jsme se ujali vedení,když u lajny neztratil míč mezi dvěma soupeři Zbyňa Trllo,odcentroval a pěknou hlavičkou vsítil vedoucí gól Kuba Kozubík.O pár minut bylo ještě veseleji,to se po standartní situaci zahrávanou Trllem s pomocí jemné teče prosadil Radim Čuč.Hosté byli situací zaskočeni,ale postupně se stále více dostávali do hry.Kontaktní gól vstřelili zanedlouho,když se jim podařilo dobře kopnout roh a pro hostujícího kapitána nebyl problém míč uklidit do branky.Poté se hra vyrovnala a za zmínku stojí naše gólovka,když se po rohu dostal míč k Pavlu Schaffrovi a ten svou střelou rozezvučel pouze břevno.Do šaten jsme odcházeli tedy za jednobrankového vedení.Ve druhé m poločase byla hra vyrovnaná až do klíčové 61.minuty kdy byl po nesmyslném faulu na půlce po zásluze vyloučen Radim Čuč.Čekalo nás perných 30.minut o desíti hráčích proti kvalitnímu soupeři.Hosté nás začali tlačit,ale naše obrana je do žádných větších šancí nepouštěla.Naopak jsme měli gólovku my,když se po přihrávce Trlla ocitl sám před gólmanem Michal Voda,bohužel však minul.Hosté svůj tlak stupňovali a v 81.minutě se dočkali vyrovnání.Po standartní situaci neudržel míč v náručí Salvet a dobíhající Pospíšek vyrovnal. A aby bylo ještě hůř v 84.minutě po ztrátě míče na hostující půlce,hosté vstřelili třetí branku.V samotném závěru se dostával do šance Trllo,byl jasně faulován,bohužel rozhodčí nenašel odvahu odpískat pokutový kop a tak zápas skončil naší porážkou.Můžem si stěžovat na rozhodčího,ale zápas jsme si prohráli sami.U prvních 2 gólů nemá čisté svědomí Laďa,dostali jsme nesmyslnou červenou kartu a bohužel jsme nedali ze šancí 3gól,který by zřejmě rozhodl.Je to za nama a další utkání nás čeká již v sobotu 22.8 v 15:00 v Záhorovicích.Přípravka má svůj premiérový zápas v Újezdci na žádost domácích odložen.

Nová sezona zahájena výhrou

Pitín – Orel UB 3:2 (1:2)

Branky: 13. Kozubík J., 55. Voda M., 70. Trllo Z. – 19. Kočica M., 35. (p) Slovák J.

ŽK: 78. Kozubík A., 84. Pokorný R. (Pitín) – 75. Bujáček P., 45. Kočica M. Diváci: 50

Rozhodčí: Pavel Králíček – Pavel Berčík, Marek Kúdela.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Pokorný R., Machala P. (46. Kavka P. ml.), Kozubík J., Kozubík A., Divila J. (81. Kavka P. st.), Bureš M., Trllo Z., Schäffer P., Vladár J.

Trenér: Pavel Urbánek.

Orel UB: Kubiš M. – Slovák J., Skřivánek V., Odstrčil L., Machala R., Konrád P., Kočica M., Josefík O., Gureň M., Bujáček P., Durďák V.

Trenér: Milan Juřeník.

 

10V prvním kole sezony 2015/2016 nás čekal soupeř z Uherského Brodu a tak všichni vědomi si toho,že start je důležitý, očekávali jsme tuhý boj v úmorném vedru z obou stran.Během letní přestávky došlo v našem týmu k několika změnám.Na vlastní žádost opustil trenérskou židli Jindra Divila,na jeho místo nastoupil staronový trenér Pavel Urbánek.I v hráčském kádru došlo k několika změnám,mezi nejvýraznější patří odchod Libora Krahuly na hostování do Bojkovic.V rámci hráčské výměny došel zatím na hostováni Pavel Schäffer,plus v září příjde Zdeňa Spáčil.V kolonce příchody můžeme zaznamenat také návraty z hostování a to Zbyňa Trllo(Komňa),Honza Vladár(Ludkovice) a dočasně než odjede pracovně do Mexika taky Michal Voda(Nezdenice).Další významnou změnou v oddílu je,že jsme po dlouhé době přihlásili nějaký mládežnický tým a to přípravku (pod vedením pana Vrby).První zápas odehrají v sobotu 22.8 v Újezdci(viz rozlosování).Pojďme ale k utkání.Hosté měli problém se sestavou a tak celé utkání odehráli v desíti lidech.Do zápasu jsme vstoupili aktivně a tlačili jsme se před bránu soupeře.První dvě šance jsme nevyužili,ale ze třetí již zahřmělo,když se po přiťuknutí Pavla Schäffra trefil k tyčce Kuba Kozubík.I nadále jsme měli mírnou převahu,ale do dalších šancí nás zkušená obrana hostí nepouštěla.Naopak z ničeho udeřili hosté, kdy v samostatném úniku dva na Laďu na dvakrát prostřelili našeho gólmana a srovnali skore.A aby bylo ještě hůř 10minut před koncem poločasu fauloval Bureš a kopala se penalta,kterou hostující hráč s přehledem proměnil.Do druhého poločasu jsme vstoupili náporem a zaslouženě jsme se dočkali vyrovnání kdy se po pěkném centru od Zbyňka Trlla trefil Michal Voda.Vítězný gól trefil i  s pomocí teče hostujícího hráče pěknou střelou Trllo.Ke konci měli kupodivu více sil hostující hráči a zle nám zatápěli, ale branková konstrukce byla dvakrát na správném místě a tak se skóre již nezměnilo.Náš výkon nebyl dobrý,hlavně v obraně to hodně skřípalo.Nedokázali jsme si celý zápas poradit s jediným útočníkem hostů.Před výkonem soupeře musíme smeknout,hráli celý zápas v desíti,v umorném vedru ale přesto nebyli daleko od bodů. Další zápas sehrajeme opět na domácím hřišti a to proti Hornímu Němčí,utkání se hraje v nedělu 16.8 v 16:30.Ještě před tím v sobotu hrají svůj zápas staří páni,kteří se utkají s Ostrožskou Lhotou,začátek utkání je v 17:00.

Nejlepší hráči: Zbyněk Trllo – Martin Kočica