Archiv pro měsíc: Červen 2015

Pozvánka na turnaj a zábavu.

Již tuto sobotu se uskuteční domácí turnaj o Pohár Bílých Karpat,za účasti SK Šanov,TJ Kerko Šajdíkove Humence(SK),TJ Sokol Rudice a domácí TJ Pitín.Začátek turnaje 13:00.Rozlosování turnaje: 13:00 Pitín- Rudice, 14:15 Šanov- Šajdíkove Humence,16:00 o 3.místo,17:15 finále ,hraje se 2x 30minut.V přestávce mezi druhým semifinále a zápasem o třetí místo se utkají přípravky Pitína a Šanova.Přijďte se pobavit, buď sportem nebo následnou kulturou večer se skupinou Kasanova.Občerstvení po celý den je samozřejmě zajištěno.Těšíme se na vaši návštěvu.

Plakát Kasa_turnaj_2015

V posledním utkání sezony jsme si poradili se Starým Hrozenkovem

Pitín – St. Hrozenkov 3:2 (1:1)

Branky: 3. Machala P., 57. Domorád P., 60. Krahula L. – 26., 84. Lebánek L.

Diváci: 30.

Rozhodčí: Petr Bednář – Milan Fury, Pavel Berčík.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R., Mlček T., Machala P. (60. Staněk Š.), Krahula L. (81. Maňas M.), Kozubík J. (91. Kavka P.), Kozubík A., Domorád P., Divila J.mld., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila star.

St. Hrozenkov: Drga A. – Tuharský J., Straka M., Ostravský R., Mlčůch M., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (67. Kročil J.), Breznický R.

Trenér: Václav Juriga.

fotbal2Ani krásné počasí nepřilákalo na sobotní utkání diváky do ochozů. Ti, co přišli, viděli spíše podprůměrnou hru. První velkou šanci domácích již ve 3. minutě proměnil Petr Machala. Hosté se však nevzdali a ve 26. minutě po hezké akci z pravého křídla následoval centr do pokutového území, kde Lebánek hlavou umístil míč do protipohybu gólmanan 1:1. Ve druhé půli působili fotbalověji spíše hosté, ale položili je dvě standardní situace. Nejdříve z pravé strany Pavel Domorád z přímého kopu upravil na 2:1 a vzápětí z druhé strany Libor Krahula na 3:1. Hosté ovšem bojovali až do posledních minut a odměnou jim bylo alespoň zkorigování výsledku na 3:2, kdy si Lebánek narazil míč před pokutovým územím a domácímu brankáři nedal šanci.

Nejlepší hráči: Petr Machala – Lukáš Lebánek

Ze Suché Loze vezeme 3 body.

Suchá Loz – Pitín 1:3 (1:2)

Branky: 23 (p) Krajčovič Z. – 35. Kozubík A., 42. Krahula L., 49. Kozubík J.

ŽK: 14. Gazdík P. – 24. Čuč R., 29. Machala P., 72. Kavka P. Diváci: 60.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Jiří Mahdal , Pavel Berčík .

Suchá Loz: Velecký M. – Vítek F., Straňák L., Král V., Král Š. (46. Rezek O.), Krajčovič Z., Kliment T., Gazdík P. (67. Smetana K.), Bujáček V., Bradáč R., Bradáč J. (46. Mahdal M.).

Trenér: František Král.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R. (20. Staněk Š.), Navrátil M., Machala P. (92. Berčík P.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

17Vyrovnané utkání ve kterém si první šanci vytvořili domácí, kdy po faulu v pokutovém území zahrávali penaltu, kterou proměnil Krajčovič 1:0. Tento stav hosty nepoložil, ba naopak je vyhecoval. Ve 35. minutě se dostal po rohu Krahuly k dorážce Kozubík a vyrovnal. Ještě do konce první půle se Pitín ujal vedení a to díky krásné střele z dvaceti metrů jejímž autorem byl Krahula 1:2. Po změně stran se domácí ani nenadechli ke zvratu v utkání, protože hned ve 49. minutě Jakub Kozubík hlavou vstřelil třetí branku hostů. I když se nakonec domácí zvedli, jejich šance končili u dobře chytajícího gólmana hostů.

Nejlepší hráči: Tomáš Kliment – Milan Navrátil