Archiv pro měsíc: Květen 2015

S Popovicemi jsme se rozešli smírně.

Pitín – Popovice 2:2 (1:1)
Branky: 40. Čuč R., 60. Domorád P. – 18. Šácha P., 78. Omelka J.
ŽK: 64. Kavka P. (Pitín). Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář – Milan Fury, Pavel Berčík (laik).
Pitín: Berčík P. – Pokorný R., Mlček T., Maňas M. (71. Staněk Š.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Divila J. (12. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Jindřich Divila
Popovice: Mikel J. – Tetera T., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R. (63. Kadlčík J.), Michelfeit V., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Po nevydařené utkání s Komňou jsme přivítali tým z Popovic,který před 14dny poměrně jednoznačně zvítězil v Komni 3:0.V nedělu ráno musel odjet pracovně Laďa Salvet a tak obnovenou premiéru si v brance odbyl Paja Berčík.Ze začátku utkání byli aktivnější hosté a svoji aktivitu přetavili ve vedoucí branku v 18.minutě,když se z pěkně rozehraného kopu po naší ruce, z 18 metrů trefil k tyčce Šácha.Popovice byli nadále aktivnější,my jsme jim nestíhali a jen díky dobrým zákrokům Paji a někdy taky trochu štěstí zůstával stav stále 0:1.Ve 40.minutě jsme předvedli rychlou akci a po ose Krahula-Kozubík se míč dostal k Radimu Čučovi,který vyrovnal skóre.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji tentokrát my a za nedlouho,jsme byli odměněni gólem.To se trefil z trestného kopu Paja Domorád a strhl tak vedení na naši stranu.Zaskočené hosty jsme mohli dorazit třetím gólem,ale Kuba Kozubík svůj samostatný únik bohužel nezužitkoval,a ani další šanci jsme neproměnili.Hosté se z toho pomalu oklepali a začali se tlačit před naši bránu a snažit se vyrovnat.To se jim taky podařilo v 78.minutě kdy se trefil Omelka.Ve zbytku utkání měl více ze hry soupeř,ale Paja v brance nás podržel a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

Zápas s Komňou se nám nepovedl.

Pitín – Komňa 0:1 (0:1)

Branky: 40. Kalina A. ŽK: 77. Domorád P., 83. Bureš M., 91. Kozubík A. – 15. Pospíšil L., 75. Kalina A. ČK: 84. Pospíšil L. (Komňa). Diváci: 80.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Jiří Šašinka (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Pokorný R., Mlček T., Machala P. (71. Kozubík A.), Krahula L., Kozubík J., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila

Komňa: Urbánek J. st. – Varaďa M., Trllo Z., Staník M. (46. Vaverka I.), Pospíšil L., Krpálek M., Králík M. (76. Matoušek M.), Kalina A., Kala M., Hanke T., Dolina M.

Trenér: Ladislav Krpálek st.

V dalším kole nás čekalo pikantní utkání proti Komni,v podzimním zápase jsme prohrávali již 1:3,přesto jsme výsledek otočili a vyhráli 4:3.Věděli jsme,že nás čeká soupeř,který se sice nacházel na posledním místě,ale který svou kůži nedá zadarmo.Hosté potřebují body jak sůl a my jsme se sešli k zápasu pouze v 11 lidech(dvanáctý Adam dorazil až v průběhu utkání).Komňa povolala do branky Jana Urbánka staršího a tento klid vzadu se projevoval pozitivně na jejích hráčích.Do utkání vstoupili aktivněji a my jsme nestíhali na rychlé hráče Komně,kteří byli zásobováni pěknými míči od Zbyně Trlla. Naštěstí hosté svoje šance neproměnili a potom jsme dostali možnosti strhnout vedení na svoji stranu my.Bohužel střela z trestného kopu skončila na břevně a v další šanci neuspěl Tomáš Mlček,kterému gólovou střelu v poslední chvíli zablokoval obětavě hostující obránce.A tak skóre utkání otevřel ve 40.minutě Kalina,který se po chybě naší obrany ocitl sám před gólmanem a s přehledem zakončil.V e druhém poločase se naše hra přeci jenom trochu zlepšila,obrana lépe přistupovala k hostujícím hráčům,kteří se však již do předu tak netlačili.Naopak my jsme se nemohli dostat přes dobře organizovanou obranu hostí do žádného zakončení. Po zranění a nuceném vystřídaní Michala Králika,nám svitla naděje na zkorigování výsledku.Naděje se ještě zvýšila ve 84.minutě,kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z hostujích hráčů.Vrhli jsme všechno do útoku ve snaze vyrovnat,ale “Janáček“ v brance byl bezchybný.Závěr utkání byl nervózní,ale hosté si vítězství už uhájili a získali tak důležité a zasloužené 3 body

Nejlepší hráči: Ladislav Salvet – Jan Urbánek

 

Z Bánova vezeme vydřený bod.

Bánov – Pitín 2:2 (2:1)

Branky: 26. Polák V., 32. Dalajka M. – 39. (p) Krahula L.,74.Domorád P.

ŽK: 21. Mahdalíček P., 71. Polanský L. – 52. Pokorný R. Diváci: 70.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Břetislav Polanský (laik), Pavel Berčík (laik).

Bánov: Skalník D. – Velecký R., Suchánek P., Polanský L., Polák V., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (76. Kopták J.), Horňák P. (80. Ryšávka F.), Guryča R., Dalajka M. (58. Vaňhara J.).

Trenér: Karel Kopeček.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R., Mlček T., Maňas M., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (34. Kavka P.), Čuč R.

Trenér: Jindřich Divila

Na hodovou neděli jsme zajížděli k těžkému utkání do Bánova s menšíma obavama.V nohách jsme měli vítězné páteční utkání,které nás stálo dost sil.Pro zranění nenastoupil Machala,Bureš a Divila nebyl ve stoprocentní kondici,ale do utkání nastoupil.Při příjezdu nás čekalo překvapení a to v tom jak domácí připravili(nebo spíš nepřipravili)hrací plochu.Neposečené hřiště a téměř neviditelné lajny se jen tak nevidí.Ale pojďme k utkání,domácí začali náporem a kombinační hrou se snažili dostávat za naši obranu,což se jim v úvodu dařilo,ale chybělo jim přesnější zakončení.První gól vstřelili po centru ze strany když se trefil Polák,druhý gól jsme dostali zanedlouho,to jsme nedokázali odkopnout míč ze šestnáctky Dalajka vsítil ze štěstím druhý gól.Poté odstoupil Jindra Divila, do hry šel Petr Kavka(jediný hráč na střídání) a na nezvyklé místo do obrany se přesunul Kuba Kozubík. V 39.minutě zahráli domácí v pokutovém území rukou a následnou penaltu proměnil se štěstím Krahula.Ve druhém poločase se hra trošičku vyrovnala,domácí měli sice míč pořád častěji na svých kopačkách,ale do šancí jak v prvním poločase se už nedostávali.Snažili se hrát po zemi,kombinačně ale to se jim i díky vysoké trávě příliš nedařilo a nakopávané míče sbírala(někdy i se štěstím) naše obrana. V 74. minutě jsme zahrávali přímý volný kop z půle hřiště, ke kterému se postavil Pavel Domorád a poslal ho přímo na bránu,brankář zaváhal a míč mu skončil v síti.Zbytek zápasu jsme už nějak ukopali a vezeme si cenný bod z Bánova.

První domácí vítězství na jaro.

Pitín – Orel Uherský Brod 4:1 (0:0)

Branky: 47. Čuč R., 59. Chaloupka O., 66. Krahula L., 69. Kozubík J. – 87. Křivánek V. ŽK: 50. Kozubík J., 55. Krahula L., 65. Mlček T. – 12. Odstrčil L., 67. Gureň M. Diváci: 70.

Rozhodčí: Jan Mačát – Adam Mikulášek, Pavel Berčík (laik).

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (60. Staněk Š.), Krahula L. (79. Pokorný R.), Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M. (86. Jančář S.).

Trenér: Jindřich Divila

Orel UB: Maršálek M. – Slovák J., Odstrčil L. (70. Polášek M.), Meindlschmid P., Machala R., Křivánek V., Konrád P., Kočica M., Gureň M., Gášek L., Bujáček P. (53. Jančář Z.).

Trenér: Milan Juřeník.

Na hodový pátek jsme přivítali tým z Uherského Brodu,který hraje pod hlavičkou Orla.Do utkání jsme vstoupil aktivně a tlačili jsme se před bránu hostů,bohužel naše aktivita vydržela jen čtvrthodinu,poté se hra vyrovnala a začali mít herně trochu navrch hosté.Naše šance v prvním poločase obstaral Kuba Kozubík,který se dvakrát ocitl sám před gólmanem,bohužel neuspěl(jednou tyčka ,podruhé vedle).Hosté se dostávali taky do šancí,hlavně po rohových kopech,které se jim (narozdíl od nás) dařili kopat.Do druhého poločasu jsme vstoupili na výbornou a hned v 47.minutě se trefil po pěkném centru Kuby Kozubíka hlavou Radim Čuč.Vstřelený gól nás povzbudil a za nedlouho jsme přidali druhý gól,když se trefil Ondra Chaloupka.Třetí gól přidal střelou z trestného kopu Libor Krahula.Velmi dobrých a plodných 20.minut uzavřel čtvrtým gólem Kuba Kozubík.Po zranění a vystřídání Martina Bureše,nastal v naší obraně chaos,který hosté využili ke vstřelení branky.Ta padla když se ocitl sám před gólmanem Skřivánek a přerušil tak neprůstřelnost Salveta v brance.V samotném závěru měli ještě hosté možnost zkorigovat výsledek z penalty,ale Laďa v brance byl proti.Po našem zápase nastoupili ke svému prvnímu zápasu v letošním roce i staří páni,jejich soupeřem byly Žarošice,které porazili v pěkném utkání 4:2.

Ze Stráním jsme se rozešli bez branek.

Pitín – Strání B 0:0

ŽK: 45. Čuč R., 78. Krahula L. – 65. Vintr P., 83. Šidlo V.

Diváci: 50.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Pavel Berčík (laik), Lukáš Zámečník (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Machala P. (85. Hrnčář S.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (65. Kavka P.), Čuč R., Bureš M. Trenér:Jindřich Divila

Strání B: Děcký R. – Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J. (80. Grebík M.), Pavluš M., Motola J., Janiga V. (70. Popelka R.), Houšť V., Bušo M. Trenér: Pavel Tinka.

Druhý domácí zápas jsme přivítali našeho neoblíbeného soupeře a to Strání B.Od začátku byla hra vyrovnaná, kombinačně byli na tom líp hosté a nám nezbývalo nic jiného než bojovat.My jsme měli v prvním poločase dvě šance,které vznikli spíš tak nějak náhodně,když se po propadnutí míče za obranu ocitl v šancích Kuba Kozubík,bohužel je neproměnil.Hosté měli zajímavější situace,ale vše pochytal Laďa v brance a když už na míč nedosáhl,tak nám pomohla tyčka.Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivněji a začal nás přehrávat.V 60.minutě se srazil s protihráčem Jindra Divila a těžce otřesený musel jít střídat.Na jeho místo do obrany nastoupil Petr Kavka a nevedl si vůbec špatně.Hosté pokračovali ve svoji aktivitě,naštěstí byli v zakončení bezradní.My jsme se těžko dostávali přes půlící čáru a když v poslední minutě překopl ve vyložené šanci branku jeden z hostů,skončil zápas dělbou bodů.Tento bod byl pro nás hodně vydřený.

 

Z Boršic vezeme zasloužený bod.

 

Boršice u Bl. – Pitín 0:0

ŽK: 72. Kusenda P., 82. Šimek R. – 42. Krahula Libor, 63. Čuč R., 89. Maňas M.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Igor Ševčík – František Motyčka (laik), Pavel Berčík (laik).

Boršice u Bl.: Křen L. – Zimčík R. (52. Libosvár L.), Šimek R., Ondra P., Nožička J., Kusenda R., Kusenda P., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Doležal R. (76. Tureček M.).

Trenér: Antonín Šimon.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (78. Kavka P.), Krahula L., Kozubík J. (87. Maňas M.), Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (46. Staněk Š.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

V dalším kole jsme zajížděli do Boršic,které na podzim u nás podali velmi dobrý výkon a jen díky Laďovi v brance jsme zvítězili 1:0.Od začátku utkání byla hra vyrovnaná se spoustou nepřesností na obou stranách.V naší první šanci se objevil Radim Čuč,kterému poslal míč přesně na hlavu pěkným centrem Jindra Divila,bohužel netrefil bránu.Potom zahrozili i domácí,ale nedokázali naštěstí pro nás zakončit dobře rozvinutou akci.Ve 30.minutě unikal obraně Kuba Kozubík,byl faulovaný a kopala se standartní situace asi ze 20 metrů.K míči se postavil Libor Krahula a trefil břevno.Zajímavá situace nastala o chvíli později.Jeden z domácích útočníků se dostal v šestnáctce za naši obranu a už se chystal zakončovat,jenže v poslední chvíli mu vypichl míč čistým zákrokem Jindra Divila.Rozhodčí k překvapení všech zapískal a ukázal že se bude kopat penalta.Po chvilce dohadování se sám domácí hráč přiznal,že se o faul nejednalo a mohlo se tedy pokračovat ve hře bez zbytečných emocí.Do druhého poločasu jsme vystřídali odešel Jindra Divila(na jeho místo do obrany šel Peťa Machala) a na hřiště přišel Štěpán Staněk. Druhý poločas byl obdobou toho prvního,hra byla vyrovnaná se spoustou nepřesností,když jsme už začínali dostávat do nějakého přečíslení nebo šance tak nám nevyšla finální přihrávka.A když v poslední minutě netrefil v těžké pozici střídající Martin Maňas míč skončilo utkání zaslouženou remízou.Ještě jednou musíme vyzdvihnout fair play chování domácího hráče Štěpána Juráska,který se zachoval férově a přiznal se rozhodčímu, že se nejednalo o faul a rozhodčí tak mohl odvolat původně písklou penaltu.Musíme také poděkovat bubeníkovi,který nás neúnavně povzbuzoval,takže díky Rybňo.

Další utkání sehrajeme v nedělu 3.5 na domácím hřišti proti Strání B,začátek utkání je v 16:30