Archiv pro měsíc: Duben 2015

Vedoucí tým zaslouženě zvítězil.

Pitín – H. Němčí 0:4 (0:2)
Branky: 18. Zámečník Ji., 40. Nuzík P., 56. Cmol M., 80. Svadbík J.
ŽK: 24. Krahula L., 48. Čuč R., 55. Kavka P., 80. Bureš M. – 21. Jančařík F., 29. Zámečník Jo., 65. Cmol M., 77. Kadlček V. Diváci: 100.
Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Roman Macalík (laik).
Pitín: Salvet L. – Staněk Š., Machala P., Lukáš D. (19. Maňas M.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Hrnčář S. (46. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: Jindřich Divila.
H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Nuzík P., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (71. Tureček P.), Halík T., Cmol M.
Trenér: Petr Rybnikář.
Po zápase na Březové,jsme doma přivítali dalšího aspiranta na postup a to vedoucí tým naší soutěže  Horní Němčí.Důležitý okamžik pro vývoj zápasu nastal již v 10.minutě kdy se srazil David Lukáš s protihráčem.Hostující hráč se z toho otřepal,David to ještě zkusil,ale bohužel to nešlo a musel jít střídat.Oslabení naší sestavy využili hosté bleskurychle,když jsme opět nedokázali odehrát jednoduše míč a poté se ocitl sám před gólmanem Zámečník a skóroval.Druhý gól jsme dostali chvíli před přestávkou,když smolně podklouzl Bureš a na Laďu v brance postupovali dva hráči hostí,čehož využili a Nuzík skoroval do prázdné branky.Do druhého poločasu nenastoupil Svaťa Hrnčář(musel jít do práce),na jeho místo šel Petr Kavka a to byla zároveň naše poslední možnost střídat.Snažili jsme se ještě něco s výsledkem udělat,ale naše snaha končila na dobře organizované hře soupeře.Jedinou pořádnou šanci jsme měli v 50.minutě když pěknou střelu Krahuly vyškrábl gólman na tyč a roh.Chvíli potom napřáhl z dálky Cmol,střela ve vzduchu trochu zaplavala a skončila v naší síti.Další gól jsme dostali po rohovém kopu,na který si naskočil na přední tyči Kadlček a uzavřel tak skóre zápasu na 0:4.Zbytek zápasu se dohrával už jen z povinnosti.Další zápas sehrajeme v nedělu 26.4 na hřišti Boršic u Blatnice,začátek utkání je v 16:00.

 

Z Březové jedeme bez bodů.

Březová – Pitín 5:1 (3:0)

Branky: 41., 49., 85. Pomajbík D., 9. Janků M., 38. Čaňo P. – 75. Kozubík J.

ŽK: 44. Hrnčář S. (Pitín). Diváci: 150.

Rozhodčí: Vlastimil Minařík – Josef Janků (laik), Pavel Berčík.

Březová: Bruštík D. – Trecha J., Ševčík T. (74. Smítal Ja.), Smítal Jo., Pomajbík D., Plášek V., Mudrák P., Křeháček M., Janků M. (84. Čaňo L.), Čaňo P. (87. Čaňa T.), Čaňo D.

Trenér: Ladislav Kalina.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (58. Maňas M.), Lukáš D., Krahula L. (70. Kavka P.), Kozubík J., Chaloupka O., Hrnčář S., Domorád P.(80.Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

Na zápas do Březové jsme odjížděli povzbuzeni výhrou v Záhorovicích,ale s vědomím že nás čeká těžký soupeř, který pro jaro výrazně posílil,když se mu vrátili z hostování Pomajbík a Janků.Už v 9. minutě se po chybě naší obrany dostal k míči Janků ,který sám před gólmanem nezaváhal a otevřel skóre.Nám vázla kombinace i díky nečekaně tvrdému hřišti.Domácí hráli jednoduše vzadu a vepředu měli nebezpečné útočníky,kteří nám dělali celý zápas problémy.Druhý gól padl rovněž po naší chybě,když Bureš špatně odhadl situaci a nepřesně přihrál,míče se zmocnil Pavel Čaňo a pěknou střelou nedal Salvetovi šanci.Třetí gól padl hned vzápětí,když ukázal svoje schopnosti hodit dlouhý aut Janků a po prodloužení od jednoho z domácích zakončoval Pomajbík.Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zjednodušit hru a pokusit se z výsledkem něco udělat,bohužel hned v 49.minutě po další zbytečné ztrátě jsme dostali čtvrtý gól.Poté se hra trochu vyrovnala,ale bohužel jsme nemohli dostat do nějakých šancí.Nakonec jsme se přece jen dočkali, když Kuba Kozubík prodloužil míč kopnutý ze standartní situace a snížil na 4:1.Za chvíli po vstřeleném gólu šel sám na brankáře Ondra Chaloupka,bohužel trefil jen břevno.Ke konci se domácí diváci dočkali páté branky,kdy po opět daleko hozeném autu skóroval Pomajbík.Domácí byli lepší celý zápas,lépe se přizpůsobili stavu hrací plochy a zaslouženě zvítězili.Nás může mrzet,že jsme jim na 3 branky nahráli a 2 góly jsme dostali po neuhlídaných autech.Další šance,které si domácí vypracovali neproměnili,nebo je pochytal Laďa v brance.

Další zápas sehrajeme v neděli 19.4 proti Hornímu Němčí,začátek v 16:00.

Domácí zápas s Orlem Uherský Brod odložen!!!

Zápas proti Orlům z Uherského Brodu byl z rozhodnutí STK OFS Uh. Hradiště (stejně jako všechny ostatní zápasy hrané pod hlavičkou OFS)nesmyslně a ukvapeně odložen pro nezpůsobilý terén.V pátek jsme na hřišti normálně trénovali…

Náhradní termín zápasu je 14.6.2015 v 16:30.

Další zápas sehrajeme snad na Březové 12.4 v 15:30.

V nedělu 5. 4 pořádáme Velikonoční zábavu se skupinou Kasanova,začátek ve 20:00.Pivo,víno,guláš,klobása,cigáro vše bude.

http://www.kasanova.cz/

Jarní premiéra dopadla na jedničku.

Záhorovice – Pitín 1:3 (0:2)

Branky: 73. Polanský I. – 16., 46. Krahula L., 30. Chaloupka O.

ŽK: 38. Kočí Z. – 51. Krahula L., 82.Čuč

Diváci: 150.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Jan Kubaň (laik), Pavel Berčík (laik).

Záhorovice: Struhelka V. – Polanský I., Ondrušek D. (61. Michalčík R.), Mikeska M. (65. Šabršula V.), Kočí Z. (46. Kročil T.), Jál J. (66. Beníček B.), Gřunděl J., Dvořák P., Denemark J., Krč P., Nášel V.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (63.Staněk), Krahula L., Kozubík J., Hrnčář S., Domorád P., Divila J. (89. Kozubík A.), Čuč R. (83. Kavka P.), Bureš M., Chaloupka O. (90.Maňas.).

Trenér: Jindřich Divila

Po nepříliš vydařené zimní přípravě,ve které jsme 2x vyhráli(Šanov 1:0 a Rudimov 4:1) a 3x prohráli( Loučka 0:6,Rokytnice 0:4 a v generálce s Pozlovicemi 1:4)jsme zajížděli k prvnímu zápasu do Záhorovic.V kádru došlo nakonec jen k minimálním změnám a to k příchodu Ondry Chaloupky na hostování z Prakšic a po pauze zaviněné zraněním začal s tréninkem Paja Berčík. Do utkání vstoupili aktivněji domácí a sérií 3rohů hned v úvodu si vytvořili menší šance.Od 10.minuty jsme začínali přebírat taktovku utkání a v 16.minutě jsme se ujali vedení,když Libor Krahula svou pravou nohou zatočil míč přesně pod břevno.Vstřelená branka nás povzbudila a nadále jsme byli aktivnější,Radim Čuč před prázdnou bránou v těžké pozici minul balon a následnou dorážku neproměnil Kozubík.Ve 30.minutě jsme se dočkali druhého gólu,když Ondra Chaloupka proměnil svůj sólový únik do kterého ho vyslal s chutí hrající Libor Krahula.S domácími mohlo být ještě hůř o pár minut později,ale další únik Kuby Kozubíka zastavil na poslední chvíli za cenu žluté karty domácí stoper. Do druhého poločasu jsme vstoupili excelentně a hned za 40 sekund jsme vedli už o 3branky,když se po prostrčení míče Tomášem Mlčkem za obranu trefil opět pravou nohou Krahula. Domácím chvíli trvalo než se z toho otřepali,ale zhruba od 60.minuty začínali mít převahu.My jsme nedokázali udržet vepředu míč a po prostřídání u domácích byl hlavně nebezpečný Ríša Michalčík.Nakonec se zaslouženého gólu také i dočkali,když jsme nechali vystřelit z hranice velkého vápna jednoho z domácích,jeho střelu Laďa vyškrábl na břevno a odražený míč dorazil do sítě Igor Polanský.Potom měli domácí ještě nějaké šance,ale skóre se již naštěstí nezměnilo.Další zápas sehrajeme v neděli 5.4 v 15:30 na domácím hřišti a soupeřem nám bude Orel Uherský Brod

Nejlepší hráči: Pavel Krč – Libor Krahula