Archiv pro měsíc: Říjen 2014

Z Popovic bez bodu a bez Budhy.

 

 

Popovice – Pitín 2:1 (1:1)

Branky: 11., 90. Omelka J. – 27. Krahula Li.

ŽK: 79. Omelka J. – 43. Navrátil M., 81. Krahula Li.

Diváci: 137.

Rozhodčí: Tomáš Polášek – Jakub Pindeš, Pavel Berčík (laik).

Popovice: Mikel J. – Viktora R., Tetera T., Šácha P., Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V. (80. Mikulčík L.), Hanáček J. (46. Hladný T.).

Trenér: Lukáš Mimránek.

Pitín: Salvet L. – Navrátil M., Mlček T., Lukáš D., Krahula L.(80.Maňas), Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S. (75. Machala P.), Čuč R., Bureš M., Divila J.(46.Urbánek,82.Staněk)

Trenér: Jindřich Divila

fff

V posledním venkovním utkání jsme zajížděli do Popovic,kde jsme na jaro utrpěli debakl 0:6.Na zápas se nás sešel neuvěřitelný počet a sice 17! hráčů.Na začátku byli domácí aktivnější a dlouhýmy auty zaměstnávali naši obranu,ve které letos poprvé nastoupil Jindra Divila.Již v 11.minutě se domácí dostali do vedení kdy se po špatně zahrané malé domů a následném autovém vhazování prosadil v šestnáctce Omelka.Za chvíli později mohlo být ještě hůř,protože hlavou prodloužený míč Milana Navrátila k vlastnímu brankářovi skončil jenom u zapomenutého útočníka domácích,kterého naštěstí vychytal Salvet v brance.Vyrovnání jsme se dočkali ve 27.minutě kdy se po přihrávce Kuby Kozubíka trefil Libor Krahula.Do konce poločasu se nic zajímavého neudálo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.Do druhého poločasu nastoupil Petr Urbánek a v kabině zůstal Divila.Hra byla vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách.Domácí měli míč častěji v držení, ale do výraznějších šancí se nedostávali.Naši největší měli Krahula( jeho sólový průnik zastavil až na poslední chvíli brankář) a Maňas(který trestuhodně přestřelil).Když už to vypadalo,že si oba týmy rozdělí po bodu dostal se k míči Omelka a rozhodl o naší smolné porážce.Stínem utkání bylo zranění Petr(Budhy) Urbánka,který si bohužel přivodil zlomeninu lýtkové kosti.Přejeme mu co nejrychlejší uzdravení a brzký návrat na zelený trávník.

Z Komně vezeme cenné 3 body.

 Komňa – Pitín 3:4 (2:1)

Branky: 36. Kala M., 40. Varaďa M., 53. Dolina M. – 44., 59. Domorád P., 61. Lukáš D., 81. Krahula L.

ŽK: 48. Glatch M. – 50. Krahula L.

Diváci: 120.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Jiří Šašinka (laik), Pavel Berčík (laik).

Komňa: Urbánek J. – Varaďa M. (83. Matoušek M.), Trllo Z., Staník M., Sochor L., Pospíšil L. (87. Špíšek M.), Králík M., Kala M., Hanke T. (75. Ridoško M.), Dolina M., Glatch M. (56. Prchlík J.). Trenér: Ladislav Krpálek.

Pitín: Salvet L. – Pokorný R., Mlček T., Lukáš D. (88. Urbánek P.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S., Domorád P., Čuč R., Bureš M. Trenér: Jindřich Divila

 

lopV dalším utkání jsme zajížděli do blízké Komně.Zápas byl o to pikantnější,že na obou stranách působí hráči kteří jsou z druhého týmu na hostování (v Komni je na hostování Trllo a u nás z Komně Hrnčář a Urbánek).Domácí vstoupili do utkání nažhaveni přerušit sérii 4 porážek a ze začátku byli aktivnější.My jsme se dlouho nemohli srovnat s velmi těžkým terénem,který byl na hřišti.Když už to vypadalo že se začíná hra vyrovnávat,obešel v pokutovém území u brankové čáry dva naše hráče Zbyňa Trllo pěkně odcentroval a pro osamoceného Kalu nebyl problém poslat míč do branky.Za 5 minut bylo ještě hůř,když si špatně zpracoval míč Adam Kozubík a po rychlém brejku dával Varaďa do prázdné branky.Naštěstí jsme dokázali do poločasu aspoň snížit.Po obléhání domácí branky se dokázal prosadit v malém vápně Pavel Domorád.Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem vyrovnat stav,bohužel již ve 53.minutě jsme špatně odvrátili rohový kop a Dolina prostřeli Salveta v brance.Potom jsme konečně zjednodušili hru a začali dávat každý míč do šestnáctky soupeře a v ní se pokusit dostat se na těžkém terénu k míči a vystřelit na bránu.Taktika se vyplatila a ve 59.minutě se trefil k tyčce Domorád a v 61.minutě pěkně do šibenice Lukáš.To domácí zaskočilo a chvíli trvalo než se z toho otřepali.Za chvíli se hra vyrovnala a do šancí se dostávala i Komňa,tu největší však vypracoval Hrnčář kterého hlavička nechtěně hodně protáhla Salveta.Nejlepší akci jsme předvedli v 81.minutě kdy se po pěkné kombinaci až od vlastní brány dostal míč ke Krahulovi,který prostřelil domácího brankáře k přední tyči a rozhodl tak o našem vítězství.Utkání by možná slušela remíza,ale díky nepřestávající bojovnosti a nevzdávání se za nepříznivého stavu jsme získali důležité 3 body.Poděkování patří i všem fanouškům,kteří nás jeli podpořit v hojném počtu na tento zápas a vytvořili pěknou kulisu utkání.

Nejlepší hráči: Michal Králík – Pavel Domorád

Doma opět bez obdržené branky.

Pitín – Bánov 1:0 (0:0)

Branky: 61. Krahula L.

Diváci: 90.

Rozhodčí: Kateřina Součková – Pavel Berčík (laik), Břetislav Polanský (laik).

Pitín: Salvet L. – Urbánek P., Pokorný R., Maňas M., Machala P. (38. Staněk Š., 84. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík A., Hrnčář S., Domorád P., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila.

Bánov: Popelka A. – Velecký R., Polanský L. (74. Bulejko P.), Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal Do., Mahdal Da. (84. Kopták J.), Lux R., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M. (46. Mahdalíček J.).

Trenér: Karel Kopeček.

 

17V dalším kole nás čekal staronový účastník naší soutěže,který sestoupil z Okresního Přeboru.V minulém kole na domácím hřišti deklasoval Komňu 7:1 a tak jsme byli zvědaví co předvede u nás.Do utkání jsme vstoupili aktivněji a po jednom z rohů se dostal míč k Burešovi,který střelou orazítkoval břevno hostující branky a následnou dorážkou přestřelil branku Domorád.O chvíli později jsme měli možnost zahrávat standartní situaci ze 20 metrů.Míč si postavil Bureš a pěknou střelou orazítkoval opět hostující břevno.Hosté se snažili,ale chyběla jim kvalitnější finální přihrávka a tak veškeré jejich útočné snažení skončilo buď v zámezí,nebo u našich hráčů.Ve druhém poločase hlavní rozhodčí Součková po zdáínlivě běžném souboji ukázala na penaltový puntík.K exekuci se postavil Bureš,bohužel ale poslal míč nad bránu.V 61.minutě jsme se koněčně dočkali gólu,když míč ze standartní situace poslal přesně do vinklu Krahula.Od toho okamžiku začali víc zlobit hosté,ale žádnou ze svých šancí díky zbrklosti v koncovce neproměnili.A když v poslední minutě zápasu trefili hlavou břevnou,bylo jasné že 3 body zůstanou doma.