Archiv pro měsíc: Září 2014

Premiérový gól ve Strání k bodům nevedl.

 

Strání B – Pitín 3:1 (2:0)

Branky: 45., 85. Žajgla T., 34. Pavluš M. – 90. Krahula L.

ŽK: 71. Popelka J. – 44. Krahula L.

Diváci: 73.

Rozhodčí: Roman Bednář – Josef Tóth (laik), Pavel Berčík (laik).

Strání B: Děcký R. – Žajgla T., Zámečník L. (61. Tinka P.), Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J., Pavluš M., Nuzík P. (52. Grebík M.), Janiga V. (73. Pavlína J.), Houšť V.

Trenér: Pavel Tinka.

Pitín: Salvet L. – Voda J., Urbánek P., Pokorný R., Mlček T., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M. Trenér: Jindřich Divila

K zápasu do Strání,kde se nám tradičně nedaří(nezískali jsme tu ani bod a nevstřelili gól) jsme díky různým okolnostem odjížděli pouze v jedenácti hráčích.Aby toho nebylo málo v 10.minutě si natáhl sval Jakub Voda a celý zbytek svého učinkování na hrací ploše(až do 80.minuty,kdy už to vážně nešlo a musel odstoupit) se pohyboval minimálně,ale účelně.Ze začátku utkání byla vyrovnaná.My jsme měli šanci po rohu kdy sám před prázdnou bránou nedosáhl hlavou na míč Bureš,nebo po pasu Kuby Kozubíka střílel pěkně z voleje Krahula,bohužel mimo.Domácí měli šanci,kdy po centru ze strany hlavičkoval domácí útočník,ale Salvet byl pozorný.To už se nedá říct o situaci v 34.minutě,kdy jsme při našem brejku otevřeli obranu,ale bohužel jsme ztratili míč(faul?).Domácí podnikli rychlý výpad do naší obrany a nenápadnou střelou,kterou Laďa kontroloval v domnění že jde mimo, se ujali vedení.V poslední minutě jsme obdrželi druhou branku,když Laďu prostřelil Žajgla.Druhý poločas se odehrál v klidu,domácí se nikam nehnali,my vědomi toho,že jsme oslabeni taky ne.Přesto jsme mohli utkání zdramatizovat,když po pěkném pasu Krahuly upaloval sám na branku Kuba Kozubík.Bohužel jeho záměr gólman vystihl a tak stav zůstával stále stejný.Po odstoupení Kuby Vody se jeho obránce vysunul dopředu a vznikla tak situace ze které padl třetí gól v naší síti.V samotném závěru získal míč na půlce Krahula,všiml si špatně postaveného gólmana a střelou ze 40metrů k tyčce vsítil náš čestný úspěch a zároveň to byl náš  vůbec první vstřelený gól ve Strání.

Nejlepší hráči: Martin Pavluš – Libor Krahula

Důležité vítězství vychytal Salvet!!

Pitín – Boršice u Bl. 1:0 (1:0)

Branky: 6. Kozubík J.

ŽK: 40. Kozubík J., 55. Mlček T., 90. Salvet L. – 38. Huspenina M.

Diváci: 60.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Pavel Berčík (laik), František Motyčka (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š. (83. Maňas M.), Mlček T., Machala P. (32. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M.

Trenér: Jindřich Divila

Boršice u Bl.: Kadlček J. – Stodolák M., Ondra P. (70. Bilík V. st.), Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Gál J. (68. Hrabal F.), Doležal R., Daněk L.

Trenér: Vladimír Bilík st.

Do zápasu jsme vstupovali s tím,že je potřeba získat tři body.Vstoupili jsme aktivně, v 5.minutě vystřelil nebezpečně Mlček a v 6.minutě jsme se již radovali,když po chybě hostujícího stopera postupoval sám na brankáře Kuba Kozubík,který svůj únik mazácky proměnil.Poté se hosté probrali,hru vyrovnali ale do žádných šancí se nedostávali.My jsme hrozili po brejcích,ale taky se žádný neujal.Ve druhém poločase nás hosté zatlačili a jenom díky Salvetovi v brance jsme udrželi čisté konto a připsali si důležité tři body do tabulky.Minimálně tři jasné góly vyškrábl na roh a ještě spoustu dalších střel hosté trestuhodně minuli.Již v druhém zápase po sobě byl Laďa naším nejlepším hráčem,tentokrát z toho aspoň byly body.

Nejlepší hráči: Ladislav Salvet – Radim Doležal

 

Horní Němčí nás v druhém poločase přehrálo.

 

H. Němčí – Pitín 4:1 (0:1)

Branky: 47., 84. Bahula L., 63. Holboj M., 66. Tureček M. – 36. Kozubík J.

ŽK: 37. Rybnikář P., 73. Jančařík F. – 27. Pokorný R.

Diváci: 80.

Rozhodčí: Pavel Řihák – Roman Macalík (laik), Pavel Berčík (laik).

H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Ježek V. (46. Zámečník Jo.), Chmelina J. (85. Tureček P.), Holboj M. (86. Huňka V.), Halík T., Cmol M. (46. Jančařík F.), Bahula L. Trenér: Roman Pagáč.

Pitín: Salvet L. – Urbánek P., Staněk Š. (60. Janota R.), Pokorný R., Machala P., Lukáš D., Krahula L. (36. Kavka P.), Kozubík J., Kozubík A., Čuč R., Bureš M. Trenér: Jindřich Divila

Ze začátku utkání jsme s domácími hráli vyrovnanou partii,šance se střídali na obou stranách. Naši největší měl Krahula,který postupoval sám na brankáře domácích,ten ale jeho střelu vyrazil na roh.V 30.minutě se srazil Krahula s protihráčem,zkusil ještě pokračovat ve hře,ale nešlo to a tak musel jít střídat.Ještě než k tomu došlo, dostal se k míči a pěknou uličkou poslal do brejku Kubu Kozubíka,který se nemýlil.Domácí byli otřeseni a hned po vystřídání jsme měli další dvě šance na zvýšení skóre,bohužel se ani jedna neujala.Do druhého poločasu nastoupili domácí nažhaveni a začali nás tlačit.Vyrovnávací gól na sebe nedal dlouho čekat když se po rozehraném rohu pěkně uvolnil Bahula a střelou k vzdálenější tyčce nedal Laďovi šanci.Domácí vstřelený gól nakopl a najednou jich bylo plné hřiště.Na naši branku se hrnul útok za útokem,nedokázali jsme vepředu udržet míč a tak se musel náš brankář ohánět.Přesto nám domácí vstřelili ještě tři branky.I přes obdržené čtyři branky byl náš nejlepší hráč Laďa Salvet v brance,který ještě spoustu dalších šancí zlikvidoval.

Nejlepší hráči: Lukáš Bahula – Ladislav Salvet

 

Remízu s Březovou zachránil v nastavení Kavka

Pitín- Březová 3:3(2:2)

Branky: 2. Domorád P., 35. Lukáš D., 91. Kavka P. – 12., 40. Majer J., 55. Bartoš A.

ŽK: 57. Kozubík A., 71. Kavka P. – 28. Ševčík T., 86. Smítal Jo.

Diváci: 90.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Pavel Berčík (laik), Josef Janků (laik).

Pitín: Salvet L. – Staněk Š. (86. Janota R.), Pokorný R., Maňas M., Machala P. (70. Kavka P.), Lukáš D., Kozubík J., Domorád P., Čuč R., Hrnčář S., Kozubík A.

Trenér: David Lukáš.

Březová: Bruštík D. – Uher J., Trecha J., Ševčík T. (88. Čaňa T.), Smítal Jo., Smítal J. (81. Čaňo L.), Plášek V., Majer J., Čaňo P., Bartoš A., Křeháček M.

Trenér: Ladislav Kalina.

Další domácí zápas začal smolně,již při rozcvičování se zranil Libor Krahula a spolu s absentujícími Tomášem Mlčkem a Martinem Burešem,byla naše sestava citelně oslabena.Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 2. minutě jsme už ze třetího kopaného rohu šli do vedení kdy brankáře hostů prostřelil Pavel Domorád.domácí.O 10 minut později hosté po chybě naší obrany stav srovnali když Salveta v brance prostřelil Majer. Ve 35. minutě pro změnu chybovali hosté,lehce přišli o míč,potom přiťukl míč Kuba Kozubík Davidu Lukášovi a ten z hranice šestnáctky trefil přesně k tyčce.Hosté se však nevzdávali a zatlačili nás před vlastní branku.Po sérii šancí,které zlikvidoval Laďa Salvet v brance,se však podařilo hostům skórovat, když se po rohu trefil hlavou neobsazený Majer.Do druhého poločasu vstoupil aktivněji soupeř,který se ujal vedení v 55.minutě když vyběhnuvšího Salveta přeloboval Bartoš.Poté se hra vyrovnala,hosté nikam nepospíchali a my jsme se nemohli vůbec dostat do tempa a do nějakých šancí.V 75. minutě fauloval v naší šestnáctce Pavel Domorád unikajícího hráče hostů a kopala se penalta. K míči se postavil Plášek,ale naštěstí branku přestřelil.To nás trochu nakoplo a začali jsme víc bojovat,naopak hosty to trochu srazilo.Když už to vypadalo že góla nevstřelíme,tak po už několikátém nakopnutém míči před branku, balón prodloužil Petr Kavka a ten skončil k naší radosti v sítí Březové.

Nejlepší hráči: Jakub Kozubík – Adam Bartoš

 

 

V Uh.Brodě jsme si body rozdělili.

Orel UB – Pitín 1:1 (0:1)

Branky: 81. (p) Žižka Z. – 23. Bureš M.

ŽK: 10. Konrád P., 29. Kočica M., 80. Žižka Z. – 48. Lukáš D., 72. Čuč R.

Diváci: 70.

Rozhodčí: Roman Bednář – Petr Hodic (laik), Pavel Berčík (laik).

Orel UB: Maršálek M. – Šmíd J. (46. Jančář Z.), Slovák J., Skřivánek V. (46. Josefík O.), Popelka J. (46. Gášek L.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Kočica M., Jahoda K. (71. Keňo F.), Bujáček P. (39. Žižka Z.).

Trenér: Milan Juřeník.

Pitín: Salvet L. – Mlček T., Machala P. (46. Staněk Š.), Lukáš D., Kozubík J., Hrnčář S. (76. Kavka P.), Domorád P., Čuč R., Bureš M., Pokorný R., Krahula L. (69. Maňas M.).

Trenér: David Lukáš.

Ve 3.kole jsme zajížděli k nováčkovi naší soutěže a to do Uh. Brodu,kde jsme se utkali s týmem místních Orlů.Jejich mužstvo je poskládáno ze starších a zkušených hráčů,kteří v minulosti hrávali za Uh.Brodu.Do utkání jsme nastoupili aktivně a již v 2.minutě pelášil na branku domácích Jakub Kozubík,bohužel před šestnáctkou spomalil a dobíhající obránce domácích vypichl míč na rohový kop.Poté jsme byli mírně lepší a naše snaha se přetavila ve vedoucí gól,když nejdřív z trestného kopu z hranice pokutového území trefil Martin Bureš zeď,míč se k němu odrazil zpátky a jeho druhý pokus zeď srazila na rohový kop.Ten šel kopat Tomáš Mlček,první pokus na přední tyč obrana odvrátila na rohový kop,ale ten druhý si našel přesně hlavu Martina Bureše,který rozvlnil síť za domácím gólmanem.Poté se začala hra trochu vyrovnávat,oběma týmům nešla rozehrávka a zbytečně ztráceli míče. Domácím vázla rozehrávka a jejich akce končily většinou před pokutovým územím. Po změně stran domácí trenér udělal tři změny v sestavě a na hře to bylo rázem vidět. Broďané si vytvořili územní převahu, dostávali se do šancí, ale střely byly nepřesné. Když už to vypadalo, že si odvezeme všechny body, devět minut před koncem byl v pokutovém území podražen Konrád a z nařízené penalty se Žižka nemýlil a srovnal na 1:1.Poté jsme se vrhli do útoku a snažili strhnout vítězství na svou stranu,bohužel ani série 3rohů v samém závěru gól nepřinesla.Nejblíže gólu byl svou hlavičkou Pavel Domorád,kterou však domácí brankář vyškrábl na roh.

Nejlepší hráči: Milan Maršálek – Martin Bureš