Archiv pro měsíc: Červen 2014

VII. ročník turnaje „O Pohár Bílých Karpat“ je tady.

 

Další,již sedmý ročník turnaje je před námi.Již tuto sobotu 28.6 od 13:00 na domácím hřišti přivítáme naše kamarády ze Slovenska(Šajdíkove Humence)  a spolu s dalšímy mužstvy(Loučka,Krhov)se utkáme o putovní pohár Bílých Karpat.Minulý ročník se nám podařilo poprvé zvednout nad hlavu trofej a tudíž nás čeká těžká obhajoba loňského vítězství.Podaří se nám to?Přijďte se podívat.Bohaté občerstvení zajištěno.Po skončení turnaje bude zábava se skupinami STREET 69 a NON REVOLVER.

 

Dnes zajíždíme k poslednímu zápasu této sezony do Popovic

66Dnes v posledním kole naší soutěže zajíždíme na půdu Popovic,odjezd autobusu je v 15:00 od hospody.Vzhledem ke včerejšímu výsledku Dolní Němčí B – Suchá Loz 2:2(2:0) je známý sestupující z naší soutěže a tím se stal tým Bystřice pod Lopeníkem.Dnešní derby zápas Bystřice-Komňa tak už nemůže nic změnit na posledním místě Bystřice,i kdyby domácí vyhráli a měli by tedy stejný počet bodů jako Suchá Loz,tak v jejich neprospěch hrají vzájemné zápasy(3:3,0:6).

Z Horního Němčí s prohrou 0:3

H. Němčí – Pitín 3:0 (1:0)

Branky: 22., 60. Bahula L., 85. Svadbík J.

ŽK: 58. Malík T., 65. Jančařík F. – 50. Trllo Z., 56. Čuč R.

Diváci: 65.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Roman Macalík , Pavel Berčík.

H. Němčí: Rybnikář P. – Zámečník Ji., Tureček P. (65. Tinka A.), Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bahula L., Šmelina J.

Trenér: Petr Rybnikář.

Pitín: Kozubík A. – Trllo Z., Struhař P., Staněk Š., Maňas M., Lukáš D., Kavka P. (70. Janota R.), Hrnčář S., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

fotbal2Za horkého počasí, jenž doprovázelo tento zápas, vstoupili lépe do utkání domácí, když Bahula krásnou střelou orazítkoval tyč. Domácí byli i nadále aktivnější a vytvářeli si šance. Ve 22. minutě poslal Bahula domácí do vedení – 1:0. Hosté se začali pomaličku zvedat. Ve 40. minutě se po krásném pasu dostal k míči Maňas, ale těsně minul bránu. Druhou půli opět začali lépe domácí, kteří svou aktivitu přetavili v další gól, který vstřelil opět Bahula v 60. minutě. Hosté se zvedli, ale jejich koncovka byla marná. V 85. minutě se k míči z rohového kopu dostal Svadbík a upravil na konečných 3:0. Domácí vyhráli zaslouženě.

Nejlepší hráči: Lukáš Bahula – Pavel Struhař

Důležité 3 body zůstaly doma.

Pitín-Komňa 2:0(2:0)

Branky-Jakub Kozubík 2

Ostatní výsledky 22.kola-Horní Němčí-Dolní Němčí B 2-2,Boršice-Suchá Loz 3-3,Bystřice pod L.-Starý Hrozenkov 1-2,Popovice-Březová 2-1,Strání B-Záhorovice 1-1

73

Dnes nás čeká poslední domácí utkání této sezony,přijede k nám Komňa

1.6.2014-TJ Pitín-FK Komňa 16:30(hřiště Pitín)

Rozhodčí utkání-Lukáš Mikulka(Spytihněv)

Komňa je tabulce OS na 6.místě se ziskem 24 bodů při skore 26:34,v minulé kole na domácím hřišti remizovala s Horním Němčím 1:1.

Sestava Komňe v minulém kole-Urbánek J. – Vaverka I., Staník M., Prchlík J., Pospíšil L., Machara P. (89. Matoušek M.), Lisoněk L., Králík M., Kala M., Janek T. (68. Kříž R.), Dolina M.

Trenér: Ladislav Krpálek.4V tabulce OS  jsme na tom daleko hůře než náš dnešní soupeř a to na 10.místě se ziskem 17 bodů při skore 29:48,takže nutně potřebujeme v dnešním utkání získat 3 body.V minulém kole se nám příliš nedařilo a v oslabené sestavě jsme prohráli v Březové 0:5.

Naše sestava v minulém kole-Kozubík A. – Struhař P., Staněk Š., Pokorný R., Maňas M., Lukáš D., Kavka P., Janota R. (72. Voda J.), Domorád P. ,Čuč R., Bureš M.

Trenér-Jindřich Divila starší