Archiv pro měsíc: Květen 2014

Na Březové jsme k bodům měli daleko

Březová-Pitín 5:0(2:0)

Branky:  20., 68. a 87. Janků M., 40. Majer J., 64. Janků D.
ŽK:  74. Janků M., 75. Janků D. – 57. Kavka P.

Diváci:  120
Hlavní rozhodčí: Dolinský Jiří – Janků Josef (laik), Berčík Pavel (laik)

Březová: Bruštík D. – Trecha J.,Maršálek M., Mudrák P. (69. Ševčík T.), Čaňo D.,Majer J. (80. Moravčík D.), Plášek V., Janků D., Uher J.,Čaňo P. (70. Čaňo L.), Janků M.

Pitín: Kozubík A. – Struhař P., Staněk Š., Pokorný R., Maňas M., Lukáš D., Kavka P., Janota R. (72. Voda J.), Domorád P. ,Čuč R., Bureš M.

 

pppNáš podzimní vzájemný zápas dopadl pro nás debaklem 1:6,a nyní nám chybělo z různých důvodů oproti podzimnímu zápasu 8hráčů!!! Oproti minulému vítěznému zápasu proti Hrozenkovu to bylo jenom 5(Kozubík J.,Mlček,Salvet,Divila,Trllo).Se začátku utkání měli mírnou převahu domácí,ale své šance nedokázali zužitkovat.Ve 20.minutě se ukázalo známé nedáš-dostaneš,kdy si svého obránce přehodil Maňas a běžel sám na bránu.Bohužel zakončení bylo velmi slabé a brankář míč zachytil,rozehrál rychlý protiútok na kterém konci byl M.Janků a přesnou střelou k tyčce poslal svůj tým do vedení.Druhý gól nám domácí vstřelili na konci poločasu, kdy se dobře zorientoval na malém vápně Majer a nedal brankářovi šanci.Druhý poločas byl podobný prvnímu,domácí měli více ze hry,bohužel góly jsme jim darovali po našich chybách.Nejdřív se nedohodl Bureš se Struhařem,míč je přeskočil a domácí útočník svůj samostatný únik na gólmana s přehledem vyřešil.Situace se opakovala o pár minut později kdy Lukáš namazal druhému útočníkovi a ten zakončil přesně.Pak se hra vyrovnnala,ale do nějakých šancí jsme se nedostávali.Vyjímka byla hlavička Kavky,kterou domácí brankář vyškrábl z pod břevna na roh.Pátý gól jsme si vstřelili sami,když Kavka ve snaze odkopnout míč směřující asi do brány se trefil přesně pod břevno.

Náš poslední domácí zápas sehrajeme v neděli 1.6.2014 a soupeřem nám bude Komňa.

Pitín si se Starým Hrozenkovem s přehledem poradil a vyhrál 4:1

Branky: 38., 50. Maňas M., 32. Struhař P., 60. Bureš M. – 80. vlastní

ŽK: 48. Janíček P., 74. Keňo T. (St. Hrozenkov).

Diváci: 70.

Rozhodčí: Tomáš Polášek – Pavel Berčík (laik), Lukáš Juračka (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Pokorný R., Mlček T., Maňas M. (75. Kozubík J.), Lukáš D., Domorád P., Divila J. (6. Staněk Š.,70.Kozubík A.), Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

St. Hrozenkov: Drga A. – Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Breznický R. (73. Ostravský R.), Blaho T.

Trenér: Václav Juriga.

84

Po porážce v Suché Lozi nás čekal další důležitý zápas s týmem ze spodu tabulky.Utkání začalo pro nás smolně,když se již ve 3.minutě zranil Divila,místo něho šel na plac Staněk a do obrany se stáhl Lukáš. Hosté byli aktivnější prvních patnáct minut, ale s přibývajícím časem a začínajícím deštěm jsme hru vyrovnali a začali mít převahu.První branku jsme vstřelili ve 32.minutě kdy hlavičkou poslal míč před branku Maňas a v dalším souboji byl důraznější Struhař,který dotlačil míč do branky.Druhou branku jsme vstřelili o šest minut později,kdy utekl Lukáš,hostující hráči signalizovali,že míč přešel autovou čáru a přestali hrát,ale pomezní(laik od hostů) nemávl a pro osamoceného Maňase už nebyl žádný problém uklidit míč do branky. Ve druhé půlce déšť ustal a hrálo se téměř na jednu branku.V 50. minutě udělala chybu,která se tak často nevidí, hostující obrana.Při signalizovaném ofsajdu a protože míč měl už pod kontrolou hostující brankář, nechal hlavní rozhodčí výhodu.Gólman míč v domnění že je hra přerušena,poslal míč tam odkud by se teoreticky rozehrával nepřímý kop.Tam se zmocnil míče Maňas a protože hra nebyla přerušena,tak nebyl problém poslat míč do prázdné branky.V 60.minutě jsme kopali roh,pěknou hlavičku Struhaře na brankové čáře obrance vyrazil,ale na dorážku Bureše byl krátký-4:0.Další šance jsme neproměnili a v 80.minutě jsme si po nedorozumění mezi Salvetem a Burešem vstřelili vlastní gól.Celkově jsme byli kromě prvních 15minut lepším týmem a získané 3 body jsou důležité k záchraně.

V dalším zápase zajíždíme v nedělu 25.5 do Březové,začátek zápasu je v 16:30,odjezd autobusu v 15:00.

Nejlepší hráči: Tomáš Mlček – Lukáš Lebánek

 

 

Pitín dnes v dalším důležitém utkání hostí Starý Hrozenkov

18.5.2014 v 16:30-TJ Pitín-TJ Starý Hrozenkov

Rozhodčí utkání-Pavel Řihák

3Starý Hrozenkov je tabulce Okresní soutěže na 9.místě se ziskem 17 bodů a při skore 33:40,v minulém kole porazil na domácím hřišti Komňu 4:1.Pitín je na tom v tabulce o něco hůře,je na 10.míste se ziskem 14 bodů při skore 25:42,v minulém kole prohrál na půdě poslední Suché Loze těsně 3:2.V podzimním utkání těchto mužstev uspěl Starý Hrozenkov,který přehrál Pitín jednoznačně 4:0.

Ostatní utkání 20.kola OS 18.5.2014 v 16:30-Horní Němčí-Strání B,Boršice-Dolní Němčí B,Bystřice pod Lopeníkem-Záhorovice,Komňa-Březová,Popovice-Suchá Loz.

Pitín v Suché Lozi nebodoval..

Suchá Loz – Pitín 3:2 (2:1)

Branky: 4. Straňák L., 38. Plesner O., 48. Vítek F. – 27. (p), 90. (p) Bureš M.

ŽK: 26. Krajčovič Z. – 50. Struhař P., 70. Čuč R., 75. Hrnčář S.

Diváci: 50.

Rozhodčí: Miroslav Strapina – Jiří Mahdal , Pavel Berčík .

Suchá Loz: Gazdík P. – Vítek F., Straňák L., Plesner O., Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Bujáček V., Bradáč R. (60. Kliment T.), Bradáč J. (46. Velecký Z.).

Trenér: Rostilav Bradáč.

Pitín: Kozubík A. – Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L. (40. Maňas M., 83. Staněk Š.), Kozubík J., Hrnčář S. (76. Kavka P.), Domorát P., Divila J., Čuč R., Bureš M.

Trenér: David Lukáš.

9Za špatného počasí vstoupili do utkání lépe domácí. Už ve 4. minutě se dostal k míči Straňák a poslal míč k tyči – 1:0. Až do 27. minuty viděli diváci vyrovnaný fotbal. Pak v pokutovém území zahrál rukou domácí hráč a z nařízeného pokutového kopu Bureš srovnal – 1:1. O deset minut později se postaral o změnu stavu na 2:1 Plesner, a to po dorážce z rohu. Ve 48. minutě se dostal k míči Vítek a navyšoval už na 3:1. Posledních pět minut se zvedl i Pitín a podařilo se mu zkorigovat výsledek v 90. minutě, kdy byl nařízen další pokutový kop, ke kterému se postavil Bureš a stanovil konečný výsledek na 3:2. Domácí zalouženě vyhráli.

Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič – Pavel Domorád

Pozvánka na Hodovou zábavu.

Hody Kasa plakát

Zveme Vás na Hodovou zábavu,která se uskuteční v sobotu 10.5.2014 v Kulturním domě v Pitíně,hraje skupina Kasanova,začátek zábavy je ve 20:00.Přijďte se pobavit s přáteli,budeme rádi když se tam uvidíme.

Zápas se Záhorovicemi se nám nepovedl,přesto jsme získali bod.

 

Pitín – Záhorovice 1:1 (0:1)

Branky: 89. Mlček T. – 19. Jál J.

ŽK: 44. Trllo Z., 56. Čuč R. – 55. Surý M.

Diváci: 150.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Pavel Berčík (laik), Jan Kubáň (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Pokorný R. (53. Krahula L.), Mlček T., Lukáš D., Kozubík J., Domorád P., Divila J. (27. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M. na střídání ještě připraveni Staněk Š.,Maňas M.

Trenér: Lukáš David.

Záhorovice: Struhelka V. – Vladár J., Šabršula V. (71. Kubica D.), Surý M., Polanský I. (64. Ondrušek D.), Michalčík R., Klesnil L., Jál J. (84. Beníček B.), Grunděl J., Denemark J. (46. Šust R.), Bahrytsevitch S.

Trenér: Miroslav Andrlík.

Před zápasem byl náš cíl jasný,získat tři body,bohužel se nám to nepodařilo a vzhledem k průběhu utkání musíme být rádi za bod.Před pěknou návštěvou byli hosté od začátku zápasu aktivnější a běhavější a my jsme se nemohli vůbec dostat do hry.Velké problémy nám dělali hlavně pohyblivý Klesnil s Michalčíkem.Po sérii nepřesností z naší strany taky padl první gól zápasu,kdy se přesně pod břevno trefil Jál.Hned po obdrženém gólu jsme byli blízko vyrovnání,bohužel Kuba Kozubík ani potom z dorážky Struhař neuspěli.Naše záloha ztrácela brzo míče,nestíhala se vracet zpět do obrany a proto se hosté dostávali celkem jednoduše do zakončení,ve kterém byli naštěstí neúspěšní.Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně,hru oživil střídající Krahula a snažili jsme se o zvrat v utkání.Bohužel celý zápas nás provázely nepřesnosti,v celé hře bylo spoustu chyb a tak jsme se ani do nějakého většího tlaku nedostali.Záhorovice se už nikam nehnali,čekali na naše chyby a hrozili z rychlých protiútoků,které často zachytával až Bureš.Když už to vypadalo,že nezískáme ani bod vystřelil Mlček,jeho střelu Struhelka neudržel a míč se pomalu dokotoulal za brankovou čáru.Zápas se nám nepovedl,musíme věřit že náš výkon v příštím zápase bude daleko lepší.Příští zápas sehrajeme 11.5 v Suché Lozi,začátek utkání je v 15:00,odjezd autobusu 13:45 od hospody.

Nejlepší hráči: Martin Bureš – Jiří Jál

Na půdě vedoucího týmu jsme v okleštěné sestavě utrpěli debakl

 

D. Němčí B – Pitín 5:1 (2:0)

Branky: 7., 13. Škařupa P., 63., 73. Kadlček R., 47. Mikulec M. – 57. Struhař P.

ŽK: 32. Struhař P., 73. Trllo Z., 86. Kozubík J. (Pitín).

Diváci: 100.

Rozhodčí: Tomáš Polášek – Libor Daněk (laik), Pavel Berčík (laik).

D. Němčí B: Bobčík M. – Škařupa P., Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml., Stojaspal K., Salát J., Mikulec M., Kelíšek S. (75. Bršlica Z.), Kadlček R., Ježek V. (46. Míšek J.).

Trenér: Miroslav Baroň.

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Staněk Š., Maňas M., Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Divila J. (66. Voda J.).

Trenér: David Lukáš.

K utkání u vedoucího týmu jsme nastoupili oslabeni,když nám chybělo 7 hráčů ( Bureš,Hrnčář,Čuč,Pokorný,Krahula,Janota,Mlček).Do utkání vstoupili domácí velmi aktivně. Hned v 7. minutě po chybě naší obrany,kdy netrefil míč Lukáš se kulatý nesmysl dostal na kopačku Škařupy a ten se nemýlil – 1:0. Ve 13. minutě se situace opakovala,Trllo se nedohodl s gólmanem, k míči se dostal Škařupa, který pomocí tyčky zvýšil na 2:0. Dolní Němčí v první půli ovládlo celé hřiště, ale další branku už nepřidalo. Ve druhé půli padl první gól ještě rychleji než v prvním poločase, a to hned ve 47. minutě. Na střílený centr z levé strany si naběhl Mikulec a se štěstím kolenem zvýšil na 3:0. V 57. minutě vybojoval míč Domorád,posunul ho Struhařovi,který mířil přesně a vstřelil náš čestný úspěch. Domácí ještě v závěru dvakrát rozvlnili síť za Salvetem a upravili na 5:1.Vítězství domácích bylo jednoznačné a mohlo být i vyšší,nás mohou mrzet první dva góly,které jsme soupeřovi doslova darovali.Zde je odkaz na celý zápas….

http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/33015-TJ-Dolni-Nemci-B-TJ-Pitin-%28Okresni-soutez-skB%29.htm

Nejlepší hráči: Petr Škařupa – Pavel Struhař