Archiv pro měsíc: Duben 2014

Konečně jsme dali Strání gól..

Pitín – Strání B 2:2 (2:0)

Branky: 40. Trllo Z., 45+1. Struhař P. – 52. Popelka J., 56. Nuzík P.

ŽK: 50. Trllo Z., 91. Kozubík A. – 58. Nuzík P.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Štěpán Martykán – Pavel Berčík (laik), Václav Popelka (laik).

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Mlček T., Kozubík J., Kozubík A., Janota R., Hrnčář S. (76. Maňas M.), Domorád P., Čuč R., Bureš M. (25. Kavka P.).

Trenér: David Lukáš.

Strání B: Popelka M. – Zderčík A., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Straňák M., Popelka J., Popelka D. (79. Grebík M.), Nuzík P., Janyga V. (46. Haloda J.), Bušo M.

Trenér: Pavel Tinka.

V nedělu k nám přijel náš neoblíbený soupeř-Strání B,zatím jsme s něma nezískali ani bod a nedali ani gól(vzájemné zápasy0:3,0:4,0:4,0:2,0:1).Ze začátku jsme byli aktivnější a po rohu,které celý zápas dobře kopal Trllo,hlavičkoval pěkně Bureš,bohužel do tyčky.Zanedlouho se celá situace opakoval,bohužel opět z toho gól nebyl,tentokrát šel míč těsně vedle.Smolná situace nastala ve 24.minutě kdy se před vlastní šestnáctkou  srazili hlavama Bureš a Kozubík A. Z tohoto souboje odešel Adam s bolavýmy zuby ale mohl pokračovat dál ve hře,bohužel Burda na tom byl hůř a s tržnou ranou na čele musel vystřídat.Na místo stopera se přesunul Trllo a na jeho místo nastoupil Kavka.Po menším zdržení se začalo hrát a hra se začala vyrovnávat.Ve 40.minutě dobře vybojoval míč Čuč,byl faulován a s následného trestného kopu zlomil prokletí zápasů ze Stráním Trllo,který přesně trefil k tyči-1:0 V 45. minutě po brejku 2 na 1 nahrál Kuba Kozubík Struhařovi a ten nedal gólmanovy žádnou šanci 2:0.Ve druhé půli  nás hosté zatlačili  na vlastní polovinu a v 52. minutě po kopu rohu dal hlavou osamocený Popelka na 2:1. A to nebylo všechno již za 4 minuty po snižujícím gólu hosté vyrovnali Nuzíkem na 2:2. Po zbytek zápasu měli hosté častěji míč na kopačkách,nám docházeli síly,naštěstí však už žádnou další šanci neproměnili.

Burda má 7 stehů a 10 dní klid,takže další zápas který odehrajeme v sobotu 26.4 v Dolním Němčí vynechá,zápas se hraje v 16:00,odjezd autobusu je 14:30 od hospody.

Nejlepší hráči: Zbyněk Trllo – Pavel Nuzík

 

 

V Boršicích jsme na body nedosáhli

 

Boršice u Bl. – Pitín 3:1 (1:0)

Branky: 25. Nožička J., 61. Gál J., 88. Šimek R. – 53. Kozubík J.

ŽK: 76. Kusenda P. – 35. Domorád P., 80. Trllo Z.

Diváci: 90.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Bohuslav Vávra (laik), Pavel Berčík (laik).

Boršice u Bl.: Slaník J. – Zimčík R. (88. Ondra P.), Šimek R., Nožička P. (61. Kusenda P.), Nožička J., Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E. (71. Tureček M.), Halík M., Gál J., Bilík V. ml. (89. Doležal R.).

Trenér: Vladimír Bilík st.

Pitín: Salvet L. – Trllo Z., Struhař P., Lukáš D., Krahula L. (52. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S. (88. Staněk Š.), Domorád P., Bureš M., Divila J. (61. Janota R.).

Trenér: David Lukáš.

Do utkání jsme nastoupili s několika změnami.Po odpykaném trestu se do brány postavil Salvet,do zálohy se posunul Domorád,jeho místo zaujal Kozubík A.,a na kraji obrany se skoro po roce objevil Divila.Domácí do utkání vstoupili lépe,měli více ze hry a vytvořili si nějaké náznaky šancí se kterýmy si naše obrana v čele s gólmanem poradila.Naši první šanci měl Bureš,který měl po faulu na Hrnčáře výhodu trestného kopu s hranice šestnáctky,bohužel jeho střela šla těsně vedle. Ve 25. minutě se domácí dočkali, kdy si na centr naběhl Nožička,Adam mu nedokázal míč odkopnout a přízemní střelou otevřel skore – 1:0. Od té chvíle byla hra vyrovnaná, hosté mohli v 36. minutě vyrovnat, ale Krahula svoji šanci nevyužil. Do druhého poločasu jsme nastoupili s výsledkem něco udělat a dočkali se hned v úvodu vyrovnání. V 53. minutě udělal brankář hrubou chybu, míč mu utekl mezi nohama a Kozubík doklepl do prázdné brány – 1:1. Pak jsme měli ještě jednu šanci v 59. minutě, kdy utekl Kuba Kozubík vystřelil,brankář jeho střelu vyškrábl před dobíhajícího  Maňase,který bohužel netrefil z malého vápna před prázdnou bránou míč.Hned potom se ukázalo známé nedáš-dostaneš.Po souboji se zranil Divila,byl z toho roh,vystřídali jsme a než jsme se stihli nějak zformovat, tak nám domácí dali  v 61. minutě hlavičkou Gála gól na 2:1.Poté jsme hru otevřeli a snažili se o vyrovnání,bohužel neúspěšně. V 88. minutě zpečetil přízemní střelou domácí výhru Šimek – 3:1.Nás může mrzet neproměněná šance za stavu 1:1.Domácí byli fotbalovější a tak 3 body zůstaly zaslouženě v Boršicích.

Nejlepší hráči: Erik Hrbáč – Jakub Kozubík