Archiv pro měsíc: Říjen 2013

Pitín veze z Komně porážku 0:3…

Pitín měl k utkání jen 11 hráčů a od 20.minuty hrál jen v 10 hráčích,protože se zranil Pavel Berčík.A navíc dostal v 80.minutě Ladislav Salvet červenou kartu,takže dohrával Pitín v 9 hráčích.

Sestava Pitína-Salvet-Bureš,Berčík,Maňas,Kozubík A.-Voda,Trllo,Hrnčář,Martinec-Kozubík J.,Struhař

Trenér-Pavel UrbánektjpOstatní výsledky-Dolní Němčí B-Horní Němčí 2:1,Březová-Popovice 3:0,Suchá Loz-Boršice 1:2,Hrozenkov-Bystřice 6:1,Záhorovice-Strání B 1:2

K poslenímu podzimnímu zápasu Pitín dnes zajíždí do Komni

20.10.2013 ve 14:00-FK Komňa-TJ Pitín

Komňa je v tabulce OS na 11.místě se ziskem 4 bodů,v minulém kole překvapivě vyhrála v Horním Němčí 1:0.

Sestava Komni v minulém kole-Urbánek – Varaďa, Staník, Prchlík (73. Vaverka), Pospíšil-Lisoněk, Králík, Kala, Janek (81. Matoušek)- Hodulík, Hanke

Trenér-Ladislav Krpálek

7Pitín je v tabulce OS na 8.místě se ziskem 9 bodů, v minulém kole podlehl doma Březové 1:6.Dnešní utkání bude pro oba celky zápas o důležité body a zároveň posledním soutěžním utkání v tomto roce,poté nastane dlouhá 6 měsíční zimní přestávka.

Sestava Pitína v minulém kole- Berčík(46.Salvet)- Voda, Trllo (46. Hrnčář), Struhař, Salvet(46.Berčík), Mlček, Martinec (72. Maňas), Lukáš, Kozubík J, Kozubík A., Bureš

Trenér-Pavel Urbánek
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Pitín utkání s Březovou vůbec nezvádl a připsal si debakl…

Pitín-Březová 1:6(0:2)

ppp2Do zápasu jsme nastoupili s několika změnami,do branky šel Paja Berčík,na post předstopera Michal Voda a do středu zálohy Laďa Salvet.Bohužel se v průběhu utkání ukázalo,že to nebylo šťastné řešení.Paja v brance v nedělu nebyl ve své kůži,v záloze jsme neudrželi míč a z toho vyplynulo,že hosté byli víc u míče a byli nebezpečnější.Po jednom rychlém útoku hostující hráč nepříliš prudkou střelou otevřel skóre.Druhý gól jsme dostali hned za chvíli přímo ze standartní situace z velké dálky,kdy míč zapadl přesně pod břevno.Předcházela tomu opět naše ztráta míče a následný faul.Obě dvě branky patří do kategorie zbytečných a laciných.

Do druhého poločasu nastoupil do branky Laďa,Paja šel hrát do pole a místo Zbyni Trlla nastoupil Svaťa Hrnčář.Bohužel Laďa se nestihl v přestávce pořádně rozchytat,takže z prvních 4 střel dostal 4 branky(3 se daly chytat).A tak v 63.min svítil na časomíře výsledek 0:6 a ještě nebyl konec…Potom se hosté už nikam nehnali a Laďa se taky trochu rozchytal, takže šestka u hostů svítila až do konce.Čestný úspěch se nám podařilo vstřelit v 75.min,kdy se po standartní situaci prosadil Pavel Struhař.

V posledním kole zajíždíme do Komně,začátek utkání je v 14:00.

Branky:75.Struhař-24.,53.,63. Plášek,26.Jurda,56.Uher,59.Majer

Rozhodčí:Tomáš Polášek-Pavel Berčík,Josef Janků

Sestava:Berčík-Bureš,Lukáš,Voda,Kozubík A.,Martinec(72.Maňas),Salvet,Mlček,Trllo(45.Hrnčář),Kozubík J.,Struhař

 

Fotogalerii z utkání najdete zde stačí kliknou na fotku(autor Nikola Gajdošíková)pppOstatní výsledky-Strání B-Dolní Němčí B 1:0,Horní Němčí-Komňa 0:1,Popovice-Starý Hrozenkov 4:0,Bystřice-Suchá Loz 3:3,Boršice-Záhorovice 2:2

Pitín dnes v posledním domácím podzimním utkání přivíta Březovou

13.10.2013 ve 14:30-TJ Pitín-TJ Sokol Březová

Březová je v tabulce OS na 6.místě se ziskem 13 bodů,v minulém kole doma  přehrála Komňu jednoznačně 4:0.Březová je nováčkem OS,když v minulé sezoně celkem suveréně se ziskem 51 bodů  ovládla Základní třídu(skupiny B).

Sestava Březové v minulém kole-Bruštík -Křeháček- Uher, Mudrák , Čaňo D.-Čaňo P. (88. Moravčík), Trecha , Janků D., Majer (69. Čaňo L.) – Plášek, Janků M.

55Pitín je v tabulce OS na 8.místě se ziskem 9 bodů,v minulém kole se mu příliš nedařilo a prohrál ve Starém Hrozenkově 4:0.V dnešním posledním domácím podzimním utkání se bude určitě  chtít rozloučit se svými fanoušky ziskem 3 bodů.

Sestava Pitína v minulém kole-Berčík-Bureš,Lukáš,Kozubík A.,Janota(33.Kavka)-Mlček,Voda(c),Maňas,Struhař-Martinec,Kozubík J.

Na Hrozenkově jsme utrpěli debakl:Starý Hrozenkov-Pitín 4:0(2:0)

fotbal2Kvůli pracovním povinnostem jsme nastoupili do utkání oslabeni o Laďu Salveta,Zbyňu Trlla a Svaťu Hrnčáře.Do branky se postavil Paja Berčík.Od začátku utkání byli domácí mírně lepší a svou snahu brzy přetavili ve vedoucí gól(jak jinak než po sérii chyb v naší obraně).Druhý gól dali domácí po pěkné akci z levé strany.Potom se hra trošku srovnala,ale nedokázali jsme si vytvořit žádnou šanci.Naši největší měl po špatném odkopu Kuba Kozubík,ale svůj solový únik na brankáře neproměnil.Ke konci poločasu ještě vykopával z naší brankové čáry Martin Maňas.

Do druhé půle jsme nastoupili s úmyslem něco s výsledkem udělat,ale nedařila se přihrávka a v souvislosti s rychlým a důrazným(někdy až moc) hraním domácích jsme nedokázali dostat vůbec do hry.Jedinou naši pořádnou šanci, střelu Pavla Struhaře bravurně vyrazil domácí gólman.Naopak na druhé straně Paja Berčík i přes 4 obdržené branky byl náš nejlepší hráč a další šance pochytal.

Domácí vyhráli zaslouženě, kdy nás přehráli hlavně rychlostí a bojovností,bez které se fotbal nedá hrát.Přístup některých našich hráčů k utkání taky nebyl optimální a tak to dopadlo,jak dopadlo..

Utkání jsme dohrávali se dvěma zraněnými hráči(Martin Maňas a Roman Martinec),kteří dohrávali se sebezapřením,takže doufáme že se jejich stav zlepší a budou moci být připraveni v nědělu na další zápas (poslední doma) proti Březové,začátek utkání 14:30

Branky:25.,57. Lebánek,19.Husařik,80.Juriga

Rozhodčí:Josef Chramcov-Pavel Vaculík,Pavel Berčík

Sestava:Berčík-Bureš,Lukáš,Kozubík A.,Maňas,Janota(33.Kavka),Mlček,Voda,Martinec,Struhař,Kozubík J.

Trenér-Pavel Urbánek

Dnes v dalším kole soutěže zavítáme na Starý Hrozenkov,začátek utkání je v 15:00

6.10.2013 v 15:00-Starý Hrozenkov-Pitín

Hrozenkov je v tabulce OS na 10.místě se ziskem 6 bodů,v minulém kole dovezl z Komně bod za remízu 2:2.

Pitín je v tabulce na 7.místě se ziskem 9 bodů,v minulém kole zdolal doma Suchou Loz 2:1,v dnešním utkání je tedy mírným favoritem.

Včerejší výsledky OS-Strání B-Horní Němčí 6:0,Dolní Němčí B-Boršice 3:1,Záhorovice-Bystřice 5:1.

9

Druhé vítězství v sezóně : Pitín-Suchá Loz 2:1(1:1)

29Druhé vítězství v sezóně se nerodilo vůbec snadno.Sice jsme měli již ve 2.min šanci,kdy se sám před brankou hostí objevil Struhař,ale gólman jej vychytal.A tak opět platilo pořekadlo “nedáš-dostaneš“.Hosté zahrávali standardní situaci,kterou naše obrana odvrátila pouze na hranici šestnáctky,kde stál sám hráč hostí a pěknou střelou nedal Salvetovi šanci.Gól nás zaskočil a nebyli jsme schopni dopředu nic vymyslet,naopak naše obrana nestíhala zastavovat rychlé brejky hostů a tak jsme mohli být rádi,že jsme nedostali další góly.Ve 30.min trefil z velké dálky břevno Struhař a to byl impuls k větší aktivitě z naší strany.Ve 40.min se blýskl průnikem až do šestnáctky,kde byl zastaven faulem, opět Struhař a kopala se penalta,kterou jistě proměnil Bureš.Druhý poločas jsme začali náporem.Po několika nevyužitých šancích se prosadil až samostatnou akcí nejlepší hráč na hřišti Struhař 2:1.Potom se hra trochu vyrovnala a šance byly na obou stranách.Naše největší byla asi hlavička Vody, kterou vyhlavičkovával obránce na brankové čáře.Skóre už se nezměnilo,takže jsme si připsali 3body za vydřené vítězství.

Branky:40.Bureš,51.Struhař-4.Plessner
Rozhodčí:Miroslav Strapina-Pavel Berčík,Petr Toman
Sestava:Salvet-Bureš,Lukáš,Kozubík A.,Berčík,Trllo,Voda,Mlček,Martinec(61.Hrnčář),Kozubík J.(68.Maňas),Struhař(88.Kavka)