Archiv pro měsíc: Září 2013

Pitín veze ze Záhorovic bod

Branky: 3. Klesnil L., 63. Michalčík Ri. – 5., 91. Struhař P.

ŽK: 50. Denemark J., 79. Hamšík Z. – 54. Voda M.

Diváci: 130.

Rozhodčí: Václav Mahdal – Jiří Grunděl, Pavel Berčík.

Záhorovice: Struhelka V. – Vladár J., Urubčík J. (89. Kročil T.), Polanský I. (57. Šabršula V.), Michalčík Ri., Klesnil L., Hamšík Z., Grunděl J., Denemark J., Bahrytsevitch S. (65. Jál J.), Surý M. (71. Dvořák P.).

Trenér: Miroslav Andrýsek.

Pitín: Salvet L. – Voda M., Trllo Z., Struhař P., Mlček T., Martinec R., Maňas M. (65. Kavka P.), Lukáš D., Kozubík A., Janota R. (55. Hrnčář S.), Berčík P.

Trenér:Pavel Urbánek

18V Záhorovicích se hned ve 3. minutě ujali vedení domácí, když se Klesnil trefil přízemní střelou – 1:0. Hosté hned při prvním útoku vyrovnali, když si Struhař naběhl na centr a míč doklepl do branky – 1:1. Od té chvíle byla hra vyrovnaná a celý první poločas se hrál mezi šestnáctkami. Ve druhém poločase domácí zatlačili hosty a v 63. minutě se jim to povedlo, když si na centr naběhl Michalčík a hlavou zvýšil na 2:1. Od té chvíle se hra opět vyrovnala, domácí mohli v 70. minutě navýšit, ale svoji šanci z malého vápna nevyužili. Hosté se zatlačili domácí a v nastaveném čase po rohu srovnal Struhař hlavou – 2:2.

Nejlepší hráči: Jiří Grunděl – Pavel Struhař

Se Stráním B i s Dolním Němčím B Pitín padl

Strání B-Pitín 1:0(0:0)

Pitín: Salvet L. – Voda M., Trllo Z. (52. Kozubík J.), Struhař P., Martinec R. (89. Kavka P.), Maňas M. (76. Janota R.), Lukáš D., Kozubík A., Čuč R., Bureš M., Berčík P.

Trenér: Pavel Urbánek

Pitín-Dolní Němčí B 1:4(0:2)-Branka Pitína-Pavel Struhař

ČK-Martin Bureš

Pitín: Salvet L. – Voda M. (85. Janota R.), Trllo Z., Struhař P., Mlček T., Martinec R., Lukáš D., Kozubík J. (66. Maňas M.), Kozubík A., Bureš M., Berčík P.

lop

Trenér: Pavel Urbánek

Pitín si dnes připsal první výhru v nové sezoně

Pitín-Boršice 3:2(2:0)

Branky Pitína-Roman Martinec ,Martin Maňas,David Lukáš

Pitín-Berčík-Bureš,Fojtů,Kozubík,Lukáš-Voda(c),Trllo,Hrnčář,Mlček-Martinec,Maňas

Trenér-Pavel Urbánek

10Pitín vstoupil do utkání velmi aktivně a odměnou mu bylo poločasové vedení 2:0 zásluhou dnes výborně hrajících útočníků Romana Martince a Martina Maňase.Na začátku druhé půle se po pěkné akci trefil David Lukáš 3:0, s hostujícím celkem to nevypadalo dobře,ale Pitín polevil zbytečně v koncetraci a toho hosté využili ke vstřelení dvou  branek a snížili na rozdíl jedné branky.Hosté si v závěru utkání vytvořili několik slibných šancí,ale s těma si domácí obrana v čele s výborně chytajicím brankářem Pavlem Berčíkem poradila.Utkání nakonec skončilo zaslouženou výhrou Pitína 3:2.

Fotogalerii z utkání najdete zde stačí kliknou na fotkufotbal1Ostatní výsledky 4.kola-Horní Němčí-Suchá Loz 5:1,S.Hrozenkov-Záhorovice 1:1,Březová-Dolní Němčí B 1:3,Komňa-Strání B 0:1,Popovice-Bystřice 2:0

Pitín dnes v rámci 4.kola OS hostí Boršice u Blatnice

1.9.2013 v 16:30-TJ Pitín-Boršice u Blatnice

Rozhodčí utkání-Houdek

Boršice jsou v tabulce OS na 6.místě se ziskem 6 bodů, v minulém kole porazily na domácím hřišti Komňu 2:1.

Pitín v minulém kole dovezl z Bystřice pod Lopeníkem bod za remízu 2:2,když hlavně v prvním poločase zahodil několik šancí a mohl rozhodnout utkání ve svůj prospěch.Nakonec po horším druhém poločase musel zachraňovat remízu v 82.minutě Martin Bureš.

8V minulé sezoně byly ve vzájemnch utkáních úspěšnější Boršice,když doma porazily Pitín na podzim 3:2 a na jaře skončilo utkání v Pitíně remízou 3:3.Takže to znamená,že ve vzájemných utkáních padá hodně branek,je zřejmé,že se divácí mají naco těšit.Domácí Pitín by každopádně potřeboval v tomto utkání bodovat za 3 body,protože má jen dva body za dvě remízy a zatím žádnou výhru.