Archiv pro měsíc: Duben 2013

Zápas v Uherském Ostrohu nedohrán..

FK Uherský Ostroh:TJ Pitín 0:1(0:0)-Branka:Pavel Struhař

Nedohráno!!O výsledku rozhodne ve čtvrtek 2.5.2013 na svém zasedání komise
STK.

Pavel Berčík k utkání řekl-„V první řadě je špatné, když Komise rozhodčích nominuje na zápas sudí(hlavní a pomezní),kteří jsou syn a dcera hráče jednoho mužstva,z celého zápasu mám divný pocit,bude následovat protest.Sudí zápas ukončil prý kvůli odchodu hráčů ze hřiště,přitom odešli jenom vyloučení,tudíž rozhodčí lže a dle mě neměl důvod ukončit zápas.Jeho další lež je uvedena v zápisu,kde tvrdí že na hřiště vběhl fanoušek odtrhávat hráče,což není pravda,situaci máme natočenou.“
Celé vedení zápasu bylo podivné a nezávidím STK rozhodnutí a asi to nebude tak jednoduché,každopádně jsme připraveni se odvolávat,když rozhodnou špatně.Nejlepší by bylo dohrát 15.min(zbytek)ale nevím jestli je to možné,dle mě udělal největší chybu Blažek že to ukončil a nevyužil všechny možnosti k dohrání.

Červená karta-Michal Voda,Jakub Kozubík,Libor Krahula

92

Pitín dnes v rámci 21.kola OS zajíždí do Uherského Ostrohu.

28.4.2013 v 16:00-FK Uheský Ostroh:TJ Pitín

Odjezd autobusu je ve 14:30 od  hospody v Pitíně.

68Utkání bude řídit jako hlavni rozhodčí  Patrik Blažek a jeho asistentkou na pomezí bude Monika Blažková oba z Uherského Hradiště.

Uhrerský Ostroh je v tabulce na 13.místě se ziskem 14 bodů a skorem 36:54 v minulém kole podlhel po boji Traplicím na 3:4.

Pitín v minulém kole doma neuspěl s vedoucím celkem soutěže Starým Městem a podlehl mu 0:4.V tabulce mu patří 9.místo se ziskem 20 bodů a skorem 23:30.

Podzimní vzájemné utkání-Pitín:Uherský Ostroh 3:3

Pitín opět nezvádl závěr zápasu a prohrál se Starým Městem.

TJ Pitín:Jiskra Staré Město 0:4(0:1)

Branky-83. a 84.Vlček,8.Trubačík,90.Hastík z pen.

Žk-Kovář,Voda,Struhař-Smělík,Machala

Rozhodčí-Libosvár-Berčík,Stuchlík

Diváci-150

Sestava Pitína:Berčík-Bureš,Lukáš,Pavlík,Kozubík A.-Kovář(75.Maňas),Krajíček,Voda,Krahula- Struhař,Kozubík J.

Trenér –Pavel Urbánek

Sestava Staré Město-Trubačík L.-Žajdlík,Trubačík M.(46.Vlček),Šopík(66.Grebeň),Šobáň-Svoboda,Smělík,Machala,Doseděl-Hastík,Daťko

Trenér-Roman Haša

4Utkání se odehrálo v extrémním tempu,k radosti hostujících divaků vstřelil první branku Trubačík, a to už v 8.minutě.Hosté hrozili zejména z nebezpečných brejků.V 15.minutě unikl domácí Pavel Struhař,ale branku přestřelil.Ve 32.minutě zastavil staroměstký brankář míč na brankové čáře.Do polačasu už se nic nezměnilo.První vetší šance druhé půle přišla až v 66.minutě,kdy zachraňoval situaci hostující kapitán Daťko.Z následujícího rohu netrefil branku Michal Voda.Na 0:2 zvyšoval v 83.minutě Vlček a ten samý hráč se za minutu radoval znovu a zvýšil na 0:3 střelou k tyčce.Konečné skore uzavřel hostující kanonýr Hastík na 0:4 z penalty.Výsledek je pro domácí mužstvo krutý,hra byla po většinu utkání  vyrovnaná. Pitínu ale scházela větší odvaha v zakončení.(Článek Dobrý den z Kurýrem)

Nejlepší hráči:Michal Voda-Milan Smělík

Ve  Fotogalerii najdete fotografie ze včerejšího zápasu.

Dnes přijede v rámci 20.kola do Pitína vedoucí celek OS Jiskra Staré Město.

21.4.2013 v 16:00-TJ Pitín(8.místo -20 b.):Jiskra Staré Město(1.místo -41b.)

tjp2

Mužstvo Starého Města v dosavadním průběhu soutěže nepoznalo hořkost porážky a suveréně kráčí za postupem do Okresního přeboru,v tabulce má již 16 bodů náskok před třetím Horním Němčím.V jeho mužstvu nastupuje s 26 brankami nejlepší střelec celé soutěže Ondřej Hastík, v minulém kole si poradilo Starém Město s mužstvem Traplic 4:1.

Sestava JSM v minulém kole-Trubačík- Žajdlík (46. Trubačík V.), Trubačík M., Šopík-Šobáň (46. Grebeň), Svoboda (66. Müller), Smělík, Machala- Hastík, Doseděl , Daťko

Domácí Pitín okupuje klidný střed tabulky, se ziskem 20 bodů je na 8.místě .Nejlepšími střelci mužstva jsou se 4 brankami Martin Bureš a Jakub Kozubík.V minulém kole Pitín podlehl smolně Hornímu Němčí 1:3.

Sestava TJP v minulém kole-Kozubík A.-Divila,Bureš,Maňas,Lukáš-Voda,Pavlík,Martinec,Krahula-Struhař,Kozubík J.

Podzimní vzájemné utkání-Staré Město:Pitín 3:0(2:0)

Pitín v Horním Němčí neuspěl.

Horní Němčí:Pitín 3:1(0:1)

Branky: 58. Kadlček V., 88. Zimčík T., 90. Tureček M. – 20. Kozubík J.

ŽK: 19. Srnec D., 30. Tureček M., 44. Fibicher R., 60. Suchý R. – 16. Martinec R., 30. Maňas M., 57. Krahula L.

ČK: 75. Martinec R. (Pitín).

Diváci: 120.

Rozhodčí: Michal Kubíček – Josef Masař, Roman Macalík.

H. Němčí: Rybnikář P. – Zimčík T., Tureček M., Suchý R., Srnec D., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R., Bobčík D. (61. Zámečník Jo.), Bahula L.

Trenér: David Velecký.

Pitín: Kozubík A. – Voda M., Struhař P., Pavlík J., Martinec R., Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Bureš M., Divila J.

Trenér: David Lukáš.

Ve 20. minutě otevřel skóre hostující Kozubík, který se trefil přímo k tyčce. Až do konce poločasu se stále hrál rychlý fotbal na obě branky, ale žádná z nich nebyla využitá. Do 2. poločasu lépe vstoupili domácí. V 58. minutě rozehrávali přímý volný kop z poloviny hřiště, kdy Kadlček centroval na branku a hotující brankař míč podcenil a ten mu zapadl pod břevno – 1:1. Do 71. minuty se hrál vyrovnaný fotbal, pak se ale nechal vyloučit hostující Martinec. Od té chvíle převzaly otěže utkání domácí, kteří dvěma brankami v samém závěru výsledek otočili na svoji stranu. První branka padla z kopačky Zimčíka přízemní střelou a konečnou dal Tureček, kdy doklepl křižnou přihrávku do prázdné branky.

Nejlepší hráči: Václav Kadlček – Michal Voda

cropped-pitin.jpgPavel Berčík k utkání řekl:Trošku smolný zápas,vedli jsme brankou Jakuba Kozubík,domácí zhruba v 65.min vyrovnali a o svém vítězství rozhodli dvěma brankami v závěru,který jsme dohrávali bez vyloučeného Martince.