Archiv pro měsíc: Září 2012

Pitín doma pouze remizoval s Uherským Ostrohem..

Pitín:Uherský Ostroh 2:2(0:1)

Branky: 72. Trllo Z., 76. Voda M. – 4. Durna M., 81. Uřičák J.

ŽK: 64. Maňas M., 90. Voda M. – 55. Kovařík M., 61. Kočiš P., 90. Čápek J.

Diváci: 71.

Rozhodčí: Tomáš Tureček – Pavel Berčík (laik), Jiří Boček (laik).

Pitín: Berčík P. – Voda M., Trllo Z., Struhař P., Salvet L. (40. Janota R.), Pavlík J., Martinec R. (83. Voda J.), Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J. Trenér: David Lukáš.

Uh. Ostroh: Mrkva J. – Uřičák J., Mrkva T. (57. Moravčík P.), Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Hlůšek Š. (75. Procházka Z.), Durna M., Čápek J., Buchta M., Šišpera F. (59. Boček L.). Trenér: neuveden.

Ve 4. minutě Kovařík dlouhým autovým vhazováním poslal míč až před bránu, kde domácí obranu překvapil Durna a otevřel tak skóre utkání – 0:1. Od této chvíle začali domácí lépe kombinovat a měli i převahu, avšak všechny brejkové akce trestuhodně zahodili a poločas skončil 0:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem udělat něco s výsledkem. To se jim nedařilo až do 72. minuty, kdy domácí po faulu zahrávali standardní situaci, Trllo napřáhl ze třiceti metrů a nádherně vymetl růžek branky – 1:1. Domácí po této brance začali hosty ještě více tlačit, což se hned projevilo na výsledku, kdy opět po standardce v 76. minutě měnil skóre Voda na 2:1. Hosté v závěru dali všechny síly do útoku a odměnou za to jim byla v 81. minutě branka, kdy Uřičák po pěkné kombinační akci utekl domácí obraně a srovnal na konečných a zasloužených 2:2.

Nejlepší hráči: Libor Krahula – Miroslav Durna