Rozhodčí: Martin Sípek – Josef Flasar (laik), Pavel Berčík (laik).

Korytná: Poláček D. – Zetka P., Zetka M., Lukeš V. (57. Vaškových L.), Lekeš P. (77. Lekeš D.), Kalavský L. (46. Kadlčík K.), Husták M., Čaňo T., Čaňo M. (63. Výmola P.), Bobčík P. (72. Málek O.), Blaha M.

Trenér: František Lekeš.

Pitín: Berčík P. – Urbánek P., Staněk Š., Spáčil Z., Slezák K. (81. Matoušek M.), Schäffer P., Savara A., Kuchař M. (14. Holík K.), Kozubík A., Kavka P., Čuč R.

Trenér: Marek Kúdela.

Po vítězném utkání doma se Záhorovicemi, jsme byli při chuti dobýt i Korytnou, ale individuální přístup některých hráčů k tomuto zápasu byl jiný, než by zdravý rozum mohl brát.

Do utkání jsme šli vzhledem k nerovnému terénu „z kopce“ s tím, že necháme domácí hrát a budeme je trestat po jejich chybách. Do první šance se v 10. minutě dostal Karel Slezák, ale po kombinaci s Radimem Čučem mířil na bližší tyč pouze vedle! O několik minut později po křídelní akci z odraženého míče mimo šestnáctku střílel nad bránu Radim Čuč. Chvíli na to se znovu v šanci ocitl dobře hrající Karel Slezák, ale i tentokrát mířil křižnou střelou vedle soupeřovi branky. V 25. minutě se na penaltě sám před brankářem ocitl Pavel Urbánek, ale zaleknut této situace střílel z první vedle soupeřovy brány! Domácí se do šancí dostávali pouze po výkopu svého brankáře nebo ze standartních situací pouze sporadicky. Největší šanci ke skórování jsme měli po rohovém kopu, kdy po několika odrazech v šestnáctce domácích, střela z jednoho našich hráčů na brankové čáře nešťastně zasáhla Karla Holíka! Poté domácí brankář musel být v pozoru, kdy nepovedený přímý kop Zdeňka Spáčila padal do horního rohu branky. V závěru poločasu po nedorozumění Paji Berčíka s Adamem Kozubíkem ocitli v šanci domácí, ale v cestě do brány jim stála hradba našich hráčů.

Celý druhý poločas byl o soubojích ve středu hřiště, kde jsme měli mírně navrch a využitím volného prostoru i lehčí kombinační hry jsme se dostávali do šancí, ale chyběl nám větší klid ve finální fázi anebo v cestě stála obrana soupeře. V 60. minutě po standardní situaci Zdeňka Spáčila, využil svého důraz Pavel Schäffer a hlavou před gólmanem uklidil do sítě – 0:1! Poté se domácí snažili nakopávanými míči dostávat do šancí, ale naši hráči podali velmi dobrý a bojovný výkon. Škoda, že jsme nevyužili šancí, které jsme si před i po vstřelené brance vytvářeli. Po vstřelené brance se ke střelám z větší vzdálenosti pokoušeli Pavel Schäffer, Radim Čuč i Štěpán Staněk, bohužel jejich střely končili vždy těsně mimo bránu. Blízko ke vstřelení branky jsme byli v 75. minutě, bohužel po autovém vhazování a prodloužení Pavla Urbánka chyběl krok Karlu Holíkovi a za ním stojícímu Karlu Slezákovi. V 86. minutě se po zaseknutí obránce v dobré příležitosti ocitl střídající Michal Matoušek, ale jeho střela na zadní tyč skončila těsně vedle!A tak zápas skončil naším těsným vítězstvím.

Žáci hráli s Havřicemi a v pěkném zápase je zdolali 5:3(2:1)Adam Sekér 2,Radek Krahula 2 a Mira Koudelík.

Přípravka prohrála v nejdřív ve středu v Havřicích 3:7(3:3)Štěpán Jál 2 a Honza Janůj,a v sobotu v Bánově a prohrála 1:5(0:1) Štěpán Jál.