Rozhodčí: Štěpán Martykán – Jakub Sedláček (laik), Pavel Berčík (laik).

Orel UB: Maršálek M. – Skřivánek V., Moravanský T. (46. Křápek M.), Mikláš J. (60. Durďák T.), Mahdalík J., Lux R., Konrád P., Kočica M., Jurča V., Gášek L., Durďák V.

Trenér: Jan Mahdalík.

Pitín: Urbánek P. – Staněk Š., Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Matoušek M., Kuchař M., Kozubík A., Kavka P., Holík K. (69. Slezák K.), Čuč R.

Trenér: Marek Kúdela.

Začátek utkání byl vyrovnaný, ale domácí po dobré kombinaci, kdy Kočica vybídl ke skórování Mikláše, který se v 8. minutě nemýlil. Hosté měli poté převahu, ale střelecky se neprosadili. Byli to naopak domácí, kteří mohli v první půli své vedení navýšit, ale nedařilo se jim. Po změně stran se projevilo horké počasí a na obou týmech byla vidět únava. Hra se tak odehrávala mezi šestnáctkami s minimem šancí. V 86. minutě mohli hosté vyrovnat, když se před domácím brankářem objevili dva volní hráči, ale ti svou šanci nevyužili.(zdroj DDK)

Žáci v svém druhém domácím zápase remizovali s Hradčovicemi 2:2(2:2) Miloš Klimeš 2,a v nedělním předkole poháru OFS porazili Prakšice 6:2(2:1) Miloš Klimeš 4,Adam Sekér a  Michal Machala.Přípravka i svůj druhý venkovní zápas zvládla na výbornou a vyhrála ve Vlčnově 12:7(9:3) Honza Janůj 4,Štěpán Jál 3,Matěj Berčík 3,Ondra Kovařík a Lucka Pospíšilová